Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę S

Katarzyna Scharoch-Kołodziejczyk Pediatra - Lekarz rodzinny

Gabinet Lekarski.

Krystyna Scheffler

Placówka Ustronie 3/2

Justyna Scheffler-Skupny Radiolog

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku

Krzysztof Scheffs Stomatolog

Gabinet Ogrodowa 1

Katarzyna Scheibe Psychoterapeuta - Psycholog

PrimoPsyche

Rafał Scheller Chirurg stomatolog

Centrum Medicover - Katowice Chorzowska

Elżbieta Scheller-Suchańska

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ

Urszula Schemionek Okulista

Placówka Szafera 74 lok. 4

Anna Schenk-Pykacz Chirurg dziecięcy

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek

Inez Scherle Pediatra

Placówka Krótka 4

Barbara Schilbach Pediatra

MediNorm Ośrodek Terapii i Rehabilitacji Psychoz

Katarzyna Schiller Lekarz rodzinny

Przychodnia na Szwederowie Spółka z o. o.

Marcin Schiller

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.

Marta Schiller Stomatolog

Stomatologia - BAMBERSKI DWÓR

Jerzy Schilling Ginekolog

Gabinet Poniatowskiego 7

Dariusz Schindzielorz Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Klasztorna 5

Bożena Schindzielorz Stomatolog

Placówka Nowa 2A/4

Michał Schinwelski Neurolog

Szpital Gdańsk

Iwona Schirok Chirurg stomatolog

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.

Patrycja Schlade-Popławska Stomatolog

Placówka Kolejowa 30

Judyta Schlaffke Internista - Diabetolog

NZOZ "Medicare"

Ewa Schlichtinger Endokrynolog

Przychodnia Stomatologiczna P-1

Ewa Schlichtinger Dermatolog

Przychodnia Stomatologiczna P-1

Leopold Schmalz Stomatolog

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Leopold Schmalz

Bartosz Schmatera

Placówka ul. Nowa 4

Krzysztof Schmeidl Stomatolog

bestDent

Grażyna Schmer RTG - Stomatolog

Placówka Osiedle Robotnicze 47A

Kazimierz Schmer Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Sylwia Schmer-Goździewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Nikolaj Schmidt Stomatolog

Placówka Aleja IX Wieków Kielc 2B

Justyna Schmidt Pulmonolog - Pediatra - Alergolog

Uzdrowisko "Świeradów Czerniawa"

Jacek Schmidt Laryngolog

MSW Lodz

Wiktoria Schmidt Stomatolog

Placówka Aleja IX Wieków Kielc 2B

Ewa Schmidt Stomatolog

Placówka Jagiellońska 2/91

Piotr Schmidt

PORADNIA W GDAŃSKU

Grzegorz Schmidt Ortopeda

Wojewódzki Szpital Zespolony

Edward Schmidt Chirurg ogólny

Placówka Asnyka 37a

Bożena Schmidt Okulista

Placówka Przemysłowa 54/78

Maria Schmidt Stomatolog

Placówka Wielkopolska 11/43

Dorota Schmidt Chirurg stomatolog

SP ZOZ Ośrodek Zdrowia w Ksawerowie

Małgorzata Schmidt Lekarz rodzinny

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ Poradnia Neurologiczna

Ewa Schmidt-Babińska Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny

Anna Schmidt-Bereś Internista

MEDICOME

Anna Schmidt-Przeździecka Psychoterapeuta - Psycholog

Empatia Ośrodek Psychoterapii

Barbara Schneiberg Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"

Piotr Schneiberg Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"

Stanisław Schneider Pulmonolog - Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego

Emilia Schneider Internista

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna PRIMADENT

Grażyna Schneider Stomatolog

Placówka ul. Wiolinowa 3

Olgierd Schneider Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Jan Schneider Wenerolog - Dermatolog

Placówka Złotniki Lubańskie 55

Mikołaj Schneider

Placówka ul. Międzyborska 69

Wanda Schneider Pediatra

Placówka ulica Korczaka 3d/5

Edyta Schneider-Golej Okulista

Gabinet Czachowskiego 1 lok. 2

Maria Schneider-Maciejewska Lekarz medycyny pracy

Placówka os. Wojska Polskiego 20 lok. 4

Małgorzata Schneider-Treszer

Rejonowa Przychodnia Lekarska w Bochni

Anna Schnejder-Wilk Radiolog

DIAGAMMED Sp. z o.o.

Maria Scholtz-Kopczyńska Ginekolog

Placówka Kasztelańska 23 lok. 2

Beata Scholz Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ulica Stara Kolonia 5

Katarzyna Scholz Lekarz rodzinny - Lekarz med. paliatywnej - Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte

Eryka Scholz - Mazurkiewicz Pulmonolog - Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ulica Kościuszki 9

Eryka Scholz-Mazurkiewicz Pulmonolog - Pediatra - Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ERMED" - Poradnia Lekarza POZ

Stanisław Schonborn Internista

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY

Elżbieta Schoneich Pediatra - Alergolog dziecięcy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Natalia Schőneich

Placówka Słowackiego 2 (Varius Medica)

Elżbieta Schőneich Pediatra - Alergolog

Placówka os. Wichrowe Wzgórze 27 lok. 34

Krzysztof Schönhofer Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy

Robert Schonpflug Ginekolog położnik

Placówka Wyzwolenia 30

Maria Schonthaler Okulista

NZOZ Borki

Monika Schonthaler-Pałuchowska Stomatolog

Placówka Zakościele 27

Anna Schopp-Wróbel Pediatra

Przychodnia ul. Kutrzeby

Anna Schossler Okulista

Placówka Grunwaldzka 55

Krzysztof Schramel Laryngolog

Placówka Sucha Beskidzka

Krystyna Schramm Pediatra - Nefrolog dziecięcy

Lifemedica

Jolanta Schramm Reumatolog

Szpital Kraków

Lucyna Schrandt-Litepło Ginekolog

Placówka Wiecherta 15

Anna Schreiber Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Tomasz Schreiber

Gabinet Wrocławska 46 (Medicus)

Romualda Schreiber Stomatolog - Protetyk

Klinika stomatologiczno-lekarka Demeter s.c

Joanna Schreiber-Zamora Pediatra

Placówka ul. Łagiewnicka 8

Krzysztof Schreyer Internista

Gabinet Kinowa 25 lok. 230

Wiesław Schubert Anestezjolog

Placówka Mokotowska 46A/27

Maciej Schubert Anestezjolog

Lux Med Sp. z.o.o.

Irena Schubert Anestezjolog

LUX MED

Katarzyna Schultz Stomatolog

Przychodnia endokrynologii ginekologicznej

Marian Schulz Pediatra - Neonatolog

Gabinet Szkolna 5 lok. 5

Piotr Schulz Lekarz rodzinny

Placówka ulica Dworcowa 29

Katarzyna Schulz-Bartkiewicz Dermatolog

Gabinet Zagrodnicza 16

Małgorzata Schutterly Stomatolog

Placówka Kom. Eduk. Narod. 53/1

Katarzyna Schütz Stomatolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej lek.med. Maria Noworolska

Ewa Schutz-Kowalska Pediatra

Gabinet os. Zwycięstwa 108

Krystyna Schwark Stomatolog

Placówka Tęczowa 11

Małgorzata Schwartz Ginekolog

Raszyn

Ryszard Schwartz Ortopeda

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.

Mariola Schwartz Pediatra

Placówka Owidiusza 10

Teresa Schwartz Laryngolog

Placówka al. Piłsudskiego 135 (Almed)

Ewa Schwarz Pulmonolog

NZOZ TRIDENT

Robert Schwarz Chirurg ogólny

NZOZ "MATI-MED"

Piotr Schwarz Terapeuta - Psychoterapeuta - Psycholog

Serce i umysł

Jakub Schwarz Stomatolog

N ZOZ ProDentica Renata Gotkowska-Mozdrzeń

Krzysztof Schwermer

Wizyty Domowe

Aneta Schygulla

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny

Olga Scrînscaia

Placówka Wiślicka 17

Bożena Sczaniecka Pediatra

Placówka Wodzinowskiego 18

Olga Sczaniecka Internista

Placówka Wolska 91/16

Joanna Sczasny Radiolog

Instytut Onkologii

Artur Sczesny Rehabilitant

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy - Zespół Poradni Ogólnych i Specjalistycznych

Fsdf Sdfsd Ginekolog

Poradnia Andrespol

Janusz Sebastian Lekarz medycyny pracy

Placówka Wodna 10

Tomasz Sebastian Internista

Placówka Wodna 10

Janusz Sebastian Pediatra

Placówka Opolska 2a

Maciej Sebastian Chirurg ogólny

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej

Janusz Sebastian Lekarz medycyny pracy

Placówka Słowackiego 23

Janusz Sebastian Wizyty domowe - Pediatra

Przychodnia Opolska 2a

Dorota Sebastian Stomatolog

Gabinet Juliusza Słowackiego 23

Jacek Sebastianka Lekarz rodzinny - Internista

Placówka ulica Langiewicza 9A

Małgorzata Sebastianka Pediatra

Placówka ulica Langiewicza 9A

Mariusz Sebastianka

Placówka ulica Żniwna 11f

Piotr Sebastianowicz Ortopeda

Gabinet Wojska Polskiego 24 lok. 17

Małgorzata Sebastianowicz Stomatolog

NZOZ "VITA"

Andrzej Sebastjański Urolog - Chirurg ogólny

Placówka ks. Staszica 23 lok. 4

Augustin Sebiguli-Marishekome Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Tadeusz Sebzda Lekarz medycyny pracy - Internista

Placówka Pl.1 Maja 8

Olga Sech

Pracownia diagnostyczna

Rahmatullah Seddigi

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie

Justyna Sędek Psychiatra

Placówka Seminaryjska 23

Stanisława Sędek Pediatra

Poradnia Dzieci Chorych

Władysław Sędek Urolog - Chirurg ogólny

GABINET PRYWATNY

Mirosław Sędek Internista - Diabetolog

Przychodnia Rejonowa Nr 2

Anna Sędkiewicz Stomatolog

Placówka Scaleniowa 12

Justyna Sędkiewicz Stomatolog

Placówka ul. Starzyńskiego 4

Agnieszka Sędkowska Internista

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

Andrzej Sedlaczek Chirurg ogólny

Placówka ulica Sokołowskiego 12/4

Leszek Sedlak Chirurg naczyniowy

Gabinet Leczenia Chirurgii Żył i Tętnic

Ewa Sędłak Okulista

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Amodent

Agnieszka Sędrowicz-Gawkowska Lekarz rodzinny

Placówka Jaracza Stefana 36B/8

Tomasz Sędziak Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka ulica Inżynierska 45/18

Zoryana Sędziak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Zoryana Sędziak

Małgorzata Sędziak Pediatra

Placówka Mechaników 101

Ryszard Sędziak Neurolog

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aleksandra Sędziak Lekarz rehabilitacji ruchowej - Internista

Gabinet lekarski

Wojciech Sędzicki Ginekolog położnik

Ul. Tulipanowa 8

Maciej Sędzicki Ortopeda

Placówka Piotrkowska 204/210

Teresa Sędzielowska Wenerolog - Dermatolog

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA

Jacek Sędzik Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny i Rehabilitacji " VILLA MEDICA"

Grażyna Sędzikowska Pulmonolog - Pediatra - Alergolog

Placówka ul. Kazimierza Michałowskiego 32

Janusz Sędzikowski Medycyna estetyczna - Chirurg ogólny

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica

Teresa Sędzilewska Dermatolog

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Urszula Sędzimir Ginekolog położnik - Ginekolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne

Paweł Sędziński Chirurg ogólny

Przychodnia

Ludwik Sędziwy Kardiolog - Internista

Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Kardiologicznej REMED sp. j.

Kinga Sędziwy Stomatolog

Centrum Stomatologiczne DENTALKING

Danuta Seeger Stomatolog - Ortodonta

Placówka Kołłątaja 31 (oficyna) lok. 6

Piotr Seemann Reumatolog - Rehabilitant - Internista

Placówka Przechodnia 8

Michał Seemann Ortopeda

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"

Konrad Seferyński Ortopeda

Medical Center NZOZ

Joanna Sęga Stomatolog

Poradnia Dietetyczna Ścieżka Zdrowia

Jolanta Seget Pielęgniarka

wsn

Anna Seget Stomatolog

Specjalistyczna Przychodnia "DIAMENT"

Bożena Seget Dermatolog

Placówka ulica Pogrzebieńska 3

Aleksander Seget Chirurg stomatolog

Placówka Mikołowska 125

Sławomir Segień Stomatolog

Irydologia, ziołolecznictwo - TEB Edukacja

Joanna Segień-Chyża Stomatolog

Gabinet al. marsz. Piłsudskiego 54

Seweryn Segiet Psychiatra

Placówka Sosnowiec

Alicja Segrodnik Położna

szpital oddział położniczy, szkoła rodzenia

Marek Sehn Lekarz medycyny ratunkowej - Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CREATOR"

Adam Seichter Laryngolog

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera

Maciej Seidel Stomatolog

Gabinet Żelazków

Adam Seidel Chirurg stomatolog

Placówka Chabrów 60

Anna Seidel Stomatolog

Placówka Grójecka 79 A/24

Wojciech Seidel Diabetolog

Gabinet LEKARSKI

Janusz Seidel Reumatolog

Placówka Reymonta 10

Anna Seidel-Pilecka Reumatolog - Pediatra

Placówka ulica Słoneczna 26

Bohdan Seifert Anestezjolog

Angelius Szpital Provita

Izabela Seifert

Placówka Piastowska 1B

Robert Seifert Chirurg ogólny

Placówka Piastowska 1b

Joanna Seifert

Placówka ul. Kwitnącej Jabłoni 17

Justyna Sejboth

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne

Aleksandra Sejda

Gabinet Królewiecka 146 pok.1014

Izabella Sejdak Stomatolog

Placówka Kilińskiego 1/63

Aneta Sejdak Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna

Adam Sejdak Stomatolog

Placówka Kilińskiego 1/63

Krzysztof Sejder

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska EURO-MED

Urszula Sejfryd-Betnarska Chirurg stomatolog

Placówka Samolotowa 2

Agnieszka Sejmicka Stomatolog

Placówka Słowackiego 12

Piotr Sejmicki Stomatolog

Placówka Słowackiego 12

Teresa Sejud Psychoterapeuta - Psycholog

Mediater

Piotr Sęk

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o

Grzegorz Sęk

Placówka ulica Horbaczewskiego 21/34

Jolanta Sęk Ortodonta

ORTODENT

Lesław Sęk

Placówka 3 Maja 6

Anna Sęk Stomatolog

Placówka Porucznika Łagody 1/45

Barbara Sęk Anestezjolog

Placówka ul. Bafijówka 30

Daniela Sęk Internista

Centrum Medyczne Damiana

Andrzej Sęk Psychiatra

Centrum Rehabilitacji lek.med. Urszula Hura

Ewa Sękalska Stomatolog dziecięcy

Oddział Manufaktura

Anna Sękara-Setkowicz Ginekolog położnik

Placówka Śląska 41

Anna Sękara-Setkowisz Ginekolog

Placówka ulica Śląska 316

Jadwiga Sęk-Ciba Stomatolog

Placówka Plac Wolności 3

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się