Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę T

Ireneusz Tarnowski Pediatra

Placówka Nowe Osiedle 29

Marek Tarnowski Internista

Placówka Zaruby 12/7

Piotr Tarnowski Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adam Tarnowski Neurolog

Placówka Wypoczynkowa 12/43

Paweł Tarnowski Chirurg ogólny

Starzyński

Andrzej Tarnowski Chirurg ogólny

Placówka Bratków 10

Jerzy Tarnowski

Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL BETA

Wiesław Tarnowski Chirurg ogólny

Szpital Lux Med

Ireneusz Tarnowski Ginekolog położnik

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"

Krzysztof Tarnowski

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich

Jerzy Tarnowski Pulmonolog - Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski

Bogusław Tarnowski Ginekolog położnik

Placówka 58

Marcin Tarnowski Okulista dziecięcy - Okulista

wcm

Jerzy Tarnowski Pediatra - Lekarz rodzinny

SPZOZ Siennica

Jarosław Tarnowski Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka Komorska 35/10

Rafał Tarnowski

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna

Witold Tarnowski Okulista

Placówka Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152

Maria Tarraro-Mróz Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka ul. Stanisława Moniuszki 1

Katarzyna Tarsa-Szumska Laryngolog

Placówka ulica Tysiąclecia 39/19

Dorota Tarska Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotne nr. 1 w Rzeszowie

Tomasz Tarski Pediatra

Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju

Leszek Tarski Gastrolog - Internista

NZOZ Prywatne Centrum Medyczne

Marek Tartanus Stomatolog

Placówka Robinii 20

Wojciech Tartanus Ginekolog położnik

Gabinet Ul. Lisia 24

Elżbieta Tartas-Żebryk Anestezjolog

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm

Piotr Tarun Internista

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej NURSE-MED Halina Gąsiorowska, Anna Krzymińska spółka jawna

Dariusz Tarwacki Ginekolog położnik

Placówka Górczewska 80/70

Gerard Tasarski Internista

Placówka Porazińskiej 12

Teresa Tasior Internista

Oddziały

Wesam Taslaq

Poradnia logopedyczna Pro-Familia

Urszula Tas-Lewandowska Internista

Placówka Krzywoustego 54B

Barbara Taszakowska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.

Paweł Taszakowski Stomatolog

Stomatologia Taszakowscy

Wiesław Taszakowski Alergolog

Epione

Katarzyna Taszner

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Michał Taszner Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Marta Taszner Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Teresa Taszner-Wódecka Internista

Placówka Chrzanowskiego 38a

Janusz Tąta Stomatolog

Placówka Turystyczna 7

Beata Tatałaj-Pastuszak Kardiolog - Internista

Placówka ulica Akacjowa 4

Kinga Tąta-Majdowska Kardiolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Alina Tatar Lekarz rodzinny

Przychodnia Cieszyn

Joanna Tatar Anestezjolog

Placówka Małachowskiego 35 lok. 18

Elżbieta Tatar Neurolog

Placówka Sztabowa 11/2

Grzegorz Tatar Ginekolog położnik

Placówka ulica Londzina 44

Anna Tatarczak Stomatolog - Ortodonta

Placówka Górnicza 5

Bożenna Tatarczak-Samorek Stomatolog - Ortodonta

Placówka ulica Karola Wojtyły 3

Alicja Tatarczuch-Maciata Pulmonolog - Internista

Placówka Chłabówka 2

Julita Tatarczuk Neurolog

Gabinet Mińsk Mazowiecki

Andrzej Tatarczuk Kardiolog - Internista

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital

Renata Tatarczuk-Matthyaschk Stomatolog

Placówka ulica Jana Skrzetuskiego 3

Wojciech Tatarczyk Stomatolog

La Linea

Eugenia Tatarczyk-Kocztorz Pediatra

Placówka Mała 4

Tomasz Tatarek Ortopeda

Placówka Starachowice

Grażyna Tatarek-Trojanowska Stomatolog

Placówka Czarnieckiego 36B

Elżbieta Tatarska Transfuzjolog - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,JOLOKO"

Dorota Tatarska-Jojczuk Internista

Luxmed

Petroniusz Tatarski Stomatolog

Placówka Stalowa 47/22

Cezary Tatarski Ginekolog

Rodzinne Centrum Zdrowia

Zbigniew Tatarynowicz Ginekolog położnik

Placówka Graniczna 41/43

Zdzisław Tatarynowicz Internista

Przychodnia Tomaszów Mazowiecki

Bożena Tatarynowicz Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Bożena Tatarynowicz

Michał Tatarynowicz Stomatolog

NZOZ STERMED

Janusz Tatarzyński

Placówka Paszkiewicza 3/1

Bernadetta Tateno Neurolog

Placówka Rybnicka 5

Maksymilian Taterka Internista

Placówka Krótka 8

Marzena Tatkowska-Fronczak

Placówka Jachowicza 7A

Katarzyna Tatoń-Sokołowska Ginekolog położnik

Placówka 1-go Maja 2/3

Beata Tatrocka-Burzawa Psychiatra dziecięcy

NZOZ Centrum Rehabilitacji

Beata Tatrocka-Burzawa Psychiatra

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą

Beata Tatrocka-Burzawa Psycholog dziecięcy - Psychiatra

Placówka ulica Majakowskiego 18 C

Bożena Tatrzańska Stomatolog

Placówka Lwowska 10

Marcin Tatrzański Stomatolog

Placówka Lwowska 10

Joanna Taube-Kielinska Lekarz rodzinny

SP ZOZ Żukowo

Ryszard Tausz Internista

Placówka ulica Ignacego Paderewskiego 16

Krystyna Tausz Okulista

Gabinet Powstańców Wielkopolskich 21

Bogusław Tauzowski Pediatra

Wojewódzki Szpital Dziecięcy

Joanna Taybert Pediatra

Szpital Warszawa

Józef Tazbir Lekarz medycyny ratunkowej - Chirurg ogólny

Placówka Solankowa 6

Marta Tazbir

Placówka Solankowa 6

Marek Tazbir Chirurg onkolog

Szpital Łódź

Maciej Tażbirek Internista

Gabinet Zapolskiej 11

Maciej Tażbirek Pulmonolog - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach

Maciej Tażbirek Pulmonolog

Specjalistyczna praktyka lekarska

Monika Tażbirek Radiolog

Gabinet Zapolskiej 11

Dariusz Tchaytchian Okulista

Medical Esthetic

Mohammad Tchaytchian Ginekolog położnik

Placówka Zana 29/XVIII

Ryszard Tchorowski Chirurg ogólny

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaworze

Michał Tchórz

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-leczenie szpitalne

Tadeusz Tchórzelski Reumatolog - Internista

Placówka PCK 8/3

Monika Tchórzewska Anestezjolog

Placówka Sanocka 22/18

Barbara Tchórzewska Pediatra

Szpital Wojewódzki

Małgorzata Tchórzewska-Hoszek Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica

Małgorzata Tchórzewska-Szuryga Stomatolog

Placówka ulica Milenijna 12 G

Marcin Tchórzewski Proktolog - Chirurg ogólny

Kopernik onkologia

Henryk Tchórzewski Immunolog

Przychodnia Stomatologiczna

Elżbieta Tchórznicka Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Sokołowie Podlaskim

Małgorzata Tchurz Rehabilitant dziecięcy

Neuro-mind

Zbigniew Tebinka Lekarz medycyny pracy

Placówka ulica Saperów 14A/3

Beata Tebinka Stomatolog

Gabinet ul. Maczka

Jolanta Techmańska Lekarz rodzinny - Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek.med. Jolanta Techmańska

Elżbieta Techmańska Stomatolog

Placówka Prymasa Wyszyńskiego 7

Maria Techmańska-Czepiel Internista

Gabinet Szczytnicka 28 (Aaris) lok. 1

Tadeusz Techmański Internista

Placówka Koszalin

Jerzy Tecław Stomatolog

Gabinet Jabłoniowa 23

Krystyna Tęcza Internista

NZOZ Medimo Marcin Plis

Janina Tęcza Stomatolog dziecięcy - Stomatolog - Protetyk

Placówka ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13

Janina Tęcza-Jagieła Pediatra - Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BORMED"

Aneta Tęcza-Kałużna Stomatolog

Placówka Kleczewska 16

Halina Tęczyńska-Swarcewicz Chirurg onkolog

Gabinet Wrocławska 46 (Medicus)

Sławomir Teda Stomatolog

Poradnia stomatologiczna w Mszczonowie

Piotr Tederko Ortopeda

Klinika Promed

Bizuayehu Tegene

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku

Marzena Teichert-Marcinik Stomatolog

Placówka ulica Secesyjna 10

Ewa Teichman-Malec Stomatolog

Placówka ulica Jasna 121

Mikołaj Teisseyre Gastrolog - Transplantolog - Pediatra

Placówka Znanieckiego 7 lok. 25

Joanna Teisseyre Pediatra

Placówka Znanieckiego 7 lok. 25

Łukasz Teister

Placówka Miła 19B

Małgorzata Tejchma Internista

Placówka Matejki 17

Karol Tejchman Chirurg ogólny

Centrum Rehabilitacji Terapia

Rafał Tejchman Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy

Stefan Tejkowski Ginekolog położnik - Seksuolog

Placówka Nawojowska 13/12

Barbara Tejza Pulmonolog - Pediatra

Placówka Wyzwolenia 79/21

Jacek Tejza Ortopeda - Chirurg urazowy

Obwód Lecznictwa

Stanisław Tekieli Chirurg dziecięcy

Lecznictwo Zamknięte

Eliza Tekieli

Spółka Lekarska Sp. z o.o.

Łukasz Tekieli Internista

Placówka Heila 9/27

Ewa Tekielska-Zygan Stomatolog

Placówka Januszowicka 15/24

Dorota Teklak Okulista

Placówka ulica Pl. Św. Macieja 8 gab. 204

Tadeusz Telatycki Chirurg stomatolog

Placówka Jedwabnicza 17

Beata Telatyńska-Maciejczyk Neurolog

Przychodnia Zdrowia Psychicznego

Bogumiła Telatyńska-Śmieszek Internista - Hipertensjolog - Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"

Bożena Telec Reumatolog

Poradnia Dermatologiczna

Magdalena Telec

Placówka ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A

Wojciech Telec

Placówka Wojskowa 3 A/20

Bożenna Telec Reumatolog - Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Medycyny Pracy " POL-E-S " Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Andrzej Telecki Lekarz rodzinny

Gminny Ośrodek Zdrowia w Ładzicach

Konrad Telecki Stomatolog

bestDent

Stefan Telefan Pulmonolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1

Aleksandra Telega Internista

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.

Stanisław Telega Wenerolog - Dermatolog

Medicover

Wojciech Telega Lekarz orzecznik ZUS

ZUS

Izabela Telega Internista

Placówka Sikorskiego 16

Grzegorz Telega Ginekolog położnik

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDEN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Robert Telega Stomatolog

NZOZ ZDROWIE s.c.

Alicja Telega Internista - Diabetolog

Placówka ulica Szczakowska 4

Michał Telega Chirurg stomatolog

Placówka ulica Lwowska 24

Grzegorz Telega Ginekolog położnik

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDEN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Grzegorz Telega Ginekolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Barbara Teległów Stomatolog

Placówka Stodolna 7/9

Andrzej Telejko Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka ulica Bohaterów Monte Cassino 42

Izabella Teleman-Ruszkiewicz Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Ewa Telenga-Pęcikiewicz Internista

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Anna Telepko

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego

Joanna Teler

Placówka Dzikowice 87

Dorota Telesińska-Jasiówka Internista

Placówka ulica Słoneczna 21

Zbigniew Telesiński Internista

Placówka Sulechowska 4C/3

Wojciech Teleśnicki Psychiatra

Szpital im. Babińskiego

Wojciech Teleśnicki Psychiatra

JARMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE TOP-MED

Stanisław Teleśnicki Psychiatra

Gabinet Psychoterapii Aneta Bogal

Wojciech Teleśnicki Psychiatra

Szpital im. Babińskiego

Joanna Telesz

Placówka ulica Sokola 50

Sebastian Telesz Internista

Placówka H.Bosaka 3/21

Radosław Teleszko Stomatolog - Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko

Natalia Teleszyńska Stomatolog

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu

Wojciech Teleszyński Ginekolog położnik

Placówka ul. Madejewskich 18

Ałła Teleżenko-Kowalska Ginekolog położnik

Gabinet Zyty 15c

Nataliya Telezhynska

Placówka Wyzwolenia 23

Viktor Telezhynskyy

Placówka Wyzwolenia 23

Magdalena Teleżyńska

Szpital Specjalistyczny w Pile

Beata Teleżyńska-Urba

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Vena"

Jerzy Teleżyński Chirurg ogólny

Placówka ulica Łączna 49

Maria Telichowska Stomatolog

Placówka Pułtuska 20c/17

Joanna Telichowska-Jakowska Stomatolog - Ortodonta

Wilcza Dent

Anna Telichowska-Leśna Psychiatra

Centrum Medyczne doktorA

Artur Telichowski Kardiolog

Placówka Wrocław

Justyna Teliga-Czajkowska Ginekolog

Gabinet Warszawa ul.Langiewicza

Renata Teliga-Glinkowska Reumatolog - Rehabilitant - Internista

Placówka ulica Os. Armii Krajowej 1/12

Ewa Telka Radioterapeuta

Placówka ulica Ozimska 19

Pablo Tellez Garcia Chirurg ogólny

ZOZ ŁÓDŹ-POLESIE

Eugeniusz Tellmann Proktolog

Placówka Świętochłowice

Barbara Telmińska-Aleksandruk

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc

Jadwiga Teluk Internista

Placówka Jesionowa 8

Anna Teluk Stomatolog

Placówka os. Mikołaja Kopernika 21A/3

Anna Teluk-Gońda Rehabilitant

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek

Mikołaj Telżyński Stomatolog

Placówka Kościuszki 38 A lok.4

Marek Temecki Chirurg ogólny

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

Marcin Temler Chirurg ogólny

Przychodnia Wrocław

Elżbieta Tempińska-Tomczyk Neurolog

Gabinet al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1

Krzysztof Tempka Neurolog

Przychodnia Bytom Żeromskiego

Waldemar Templin Kardiolog - Internista

Specjalistyczny Szpital w Prabutach

Danuta Tenczyńska-Swacha Pediatra

Placówka ulica Wschodnia 3

Ewa Tendera Endokrynolog dziecięcy

Placówka Katowice

Michał Tendera Kardiolog - Internista

Placówka ul. Zabrska 14/3

Barbara Tendera-Krzystolik

Placówka Morcinka 12a

Michał Tenderenda Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

Wojciech Tenderenda Stomatolog

Placówka Gwardii Ludowej 23 p.6

Danuta Tenderenda Stomatolog

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT

Elżbieta Tenderenda-Leśniewska Stomatolog

Placówka Granitowa 30

Wanda Tenderenda-Prus Anestezjolog

Placówka None

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się