Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę T

Wanda Tenderenda-Prus Anestezjolog

Placówka None

Zofia Tenderowicz-Wrona Pulmonolog - Pediatra

Placówka Słowackiego 27

Ryszard Tenenbaum Lekarz rodzinny - Internista

Prywatny Gabinet Lekarski

Jan Tenerowicz Stomatolog

Placówka ulica Długa 38

Robert Tenerowicz Internista

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego

Ewelina Tenerowicz USG

Gabinet al. Pokoju 4 (I p.) lok. 52

Danuta Tenerowicz-Tomaszewska Pediatra

Placówka ulica Estery 6

Leonard Teneta Urolog - Chirurg ogólny

Placówka 28

Marek Teneta Pulmonolog - Internista - Alergolog

Placówka Krakowska 50

Walid Tennou Ginekolog położnik

Gabinet ul. Zatylna

Tomasz Tenus Ginekolog położnik

Placówka Dąbrowszczaków 800/8001

Izabela Tenus Psycholog

Prywatny Gabinet Psychologiczny

Ryszard Teodorczyk Lekarz medycyny pracy - Internista

ONKOMED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek

Henryk Teodorczyk

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony

Dorota Teodorczyk Stomatolog

Centrum Stomatologii Efektdent Edyta Lach-Brzozowska

Jacek Teodorczyk

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Wojciech Teodorczyk

Placówka Os. Ks. Władysława 10E/39

Teresa Teodorczyk Stomatolog

Placówka ul. Majewskich 22

Janusz Teodorczyk

Ośrodek Dializ Nr 5 w Gryficach

Dawid Teodorczyk

Placówka ulica Płocka 46

Zofia Teodorowicz Dermatolog

Placówka Armii Krajowej 77/15

Jan Teodorowicz

Placówka Północna 13

Elwira Teodorowicz Laryngolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

Jerzy Teodorowicz

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza

Małgorzata Teodorowicz Ginekolog położnik

Przychodnia

Krzysztof Teodorowicz Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny

Barbara Teodorowicz Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "IDEA-DENT"

Bogna Teodorowicz-Rachuba Okulista

Bytomskie Centrum Medyczne Jedynka

Edyta Teodorowicz-Struś

SPZOZ Warszawa Ursynów

Sławomir Teodorski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"

Sławomir Teper Okulista

Placówka Przepilińskiego 165

Paweł Teperek

SZPZLO Warszawa

Waldemar Teperek Internista

Placówka H. Andrzejkowicza 1 B

Elżbieta Teperek Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich

Mirosław Teplicki Chirurg naczyniowy

Przychodnia POZ

Siergiej Teplicki Lekarz rodzinny

Przychodnia Łubowice

Elżbieta Teppa-Szumowska Okulista

Przychodnia Wrocław

Tadeusz Terajewicz Ginekolog położnik

Placówka Estońska 8/9

Gabinet Terapeutyczny Psychoterapeuta - Psycholog - Psychiatra - Logopeda

GABINET TERAPEUTYCZNY - Psychoterapia, Logoterapia

Jacek Terbert Lekarz medycyny pracy

Medycyna

Mahfoz Terbosh Ginekolog położnik - USG ginekologiczne - Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie

Maciej Tercha-Natkaniec Internista

Placówka Buczka 24/II/9

Marek Tercha-Natkaniec Lekarz medycyny pracy

Ambulatorium Kłodzkie

Iwona Terczyńska Pediatra - Neurolog dziecięcy

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia

Sławomir Terebecki Pediatra

"PANACEUM" S.C.

Sławomir Terebiński Internista

Placówka Urbanistów 1 a/6

Bartosz Terebus Okulista

Salus Centrum Medyczne

Hanna Terebus Psychiatra

Zakład opiekuńczo-leczniczy

Mariola Terech Lekarz rodzinny

Gabinet Główna 109

Jacek Terech Pulmonolog - Internista

Placówka ulica Podchorążych 7/10AB

Jacek,Arkadiusz Terech Pulmonolog - Internista

Placówka ulica Podchorążych 7/10AB

Elżbieta Terech

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Sosnowiec

Stefan Terefenko Okulista

Placówka ulica Polna 23

Barbara Terelak-Borys Okulista

Placówka Klaudyny 4/88

Łukasz Terenowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOM LEKARSKI

Ewa Teresa Fedec Neurolog

Placówka ulica Dr Pojaska 12

Marek Teresiak Chirurg onkolog

Filia Nr 1 Poznań

Ewa Teresiak-Mikołajczak Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne Maria Leśniczak, Iwona Zys s.c.

Katarzyna Teresiak - Piechocka

Placówka ulica Dolna Wilda 16 A/5

Ewa Teresińska

Placówka ulica 3 Maja 18

Maja Teresińska Stomatolog

Przychodnia Nałęczów

Ewa Teresińska Okulista

Gabinet Mickiewicza 1d lok. 2

Elżbieta Teresińska Logopeda - Laryngolog - Foniatra - Audiolog

Placówka Napierskiego 6c

Teresa Teresińska Stomatolog

Placówka ulica Żagańska 2

Dorota Teresińska Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ,,VITA"

Leszek Teresiński

Placówka Szkolna 12 C

Sławomir Teresiński Ginekolog

Placówka Monte Cassino 16b lok. 84

Stefan Teresiński Neurolog

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy

Tomasz Tereszczyk USG - Radiolog

NSZOZS S-DENT

Irena Tereszczyk Reumatolog - Internista

Placówka Sokola 1

Aleksander Tereszczyk Internista

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony

Jacek Tereszkiewicz Urolog

Szpital Rzeszów

Ewa Tereszkiewicz Anestezjolog

Placówka Paderewskiego 3e/68

Ewa Tereszko Anestezjolog

NZOZ Ośrodek Zdrowia w Woli Zarczyckiej

Elżbieta Terka

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA

Dariusz Terka Psychiatra

Gabinet Łódź

Wanda Terka Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka Szeroka 16/3

Barbara Terlaga Położna

Placówka ul. Jana Kiepury 8

Wanda Terlecka Pulmonolog

Placówka Al. N.M.P. 50

Ewa Terlecka Lekarz rodzinny - Anestezjolog

NZOZ "Zdrowie"

Marta Terlecka Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa

Justyna Terlecka Okulista

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Magdalena Terlecka Dermatolog

Placówka Brata Alberta 2

Mariola Terlecka Stomatolog

Placówka Szkolna 180

Barbara Terlecka-Koszarna

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital

Halina Terlecka-Nowak Stomatolog

"PRO-STOM"

Karolina Terlecka-Szulska Stomatolog

Placówka Wyspiańskiego 3

Delfina Terlecka-Weiss Lekarz medycyny pracy - Internista

Medicers Centrum Medyczne

Piotr Terlecki Chirurg naczyniowy

Klinika Lublin

Mateusz Terlecki Radiolog

Szpital Czerniakowski

Krzysztof Terlecki

Placówka Białych Klonów 7/3

Daniel Terlecki Rehabilitant

Placówka Jana Pawła II 8A/25

Janusz Terlecki Stomatolog

Placówka Szkolna 180

Dariusz Terlecki Stomatolog

Placówka Aleja IX Wieków Kielc 2B

Maciej Terlecki

Placówka ul. Klonowa 15c/26

Michał Terlecki

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika

Paweł Terlecki Chirurg ogólny

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jacek Terlecki Chirurg stomatolog

Placówka Bolesława Krzywoustego 271/9

Arkadii Terletskyi

Placówka ulica Szwoleżerów 5/2

Mariusz Terlicki Anestezjolog

Szpital Płock

Dorota Terlik Pediatra - Internista

Przychodnia Olsztyn

Joanna Terlikiewicz Radioterapeuta - Lekarz med. paliatywnej

Placówka Słowiańska 21/56

Elżbieta Terlikowska Internista

Przychodnia „Świętokrzyska”

Agnieszka Terlikowska-Brzósko Dermatolog

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.

Alicja Terlikowska-Lisiewicz Stomatolog

Przychodnia specjalistyczna

Iwona Terlik-Żebrowska Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Vitadent

Dorota Termanowska Pediatra - Alergolog

Placówka Szeroka 30

Miron Termanowski Ortopeda

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu

Mateusz Termanowski Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna

Aleksandra Termin-Pośpiech Pediatra

NZOZ Przychodnia Pediatryczna

Janusz Terpiał

Placówka Górna 4

Łukasz Terpiłowski Ginekolog położnik

Femina

Tomasz Terpiłowski Chirurg naczyniowy

Venomedica

Ewa Terpińska Pediatra

Placówka Wronia 21A

Katarzyna Terpińska-Pakuła Otolaryngolog

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej

Jarosław Terpiński Anestezjolog

Placówka Polna 29A

Dariusz Tertoń Neurolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie

Edmunda Terziman Stomatolog

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz

Leszek, Tesarczyk Internista

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Erlena Tesarska Lekarz rodzinny

Placówka ulica Ocicka 51a

Joanna Tęsiorowska Pulmonolog

przychodnia

Aleksandra Tęsiorowska-Czajowska Stomatolog dziecięcy - Stomatolog - Protetyk - Ortodonta

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS

Maciej Tęsiorowski Traumatolog - Ortopeda

Centrum Medycyny Bólu

Jerzy Teska Pulmonolog - Internista

Medimed Stomatologia

Tomasz Teska Internista

Medimed Stomatologia

Piotr Tesla Okulista

Placówka Boguckiego 6

Jan Tesla Pediatra

Placówka Boguckiego 6

Wojciech Tesla Pediatra - Alergolog

Szpital, Oddział Okulistyczny

Monika Teślak Stomatolog

Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne lek. dent. Igor Foltyn

Izabela Tesmer-Laskowska Radioterapeuta

Placówka Wyzwolenia 63/38

Jolanta Tessar Stomatolog - Protetyk - Chirurg stomatolog

Placówka Moniuszki 4

Tester Testerowski Trycholog - Periodontolog - Chirurg onkolog - Chirurg dziecięcy

gabinet kliniczny

Tester Testerowski333 Chirurg plastyczny

przychodnia karwiny

Robert Testowy

Good Health NZOZ

Paweł Testowy Alergolog

Test

Anna Teter

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"

Zbigniew Teter Ginekolog

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Formedica

Paweł Teter Ginekolog - Endokrynolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski

Małgorzata Tetera Okulista

Gabinet Okulistyczny Małgorzata Tetera

Małgorzata Tetera Pediatra

Placówka ulica Armii Krajowej 16

Janna Tetera Stomatolog

Placówka ul. Spokojna 5

Lidia Tetera-Karbowska Internista

Placówka Wąwozowa 21

Joanna Teterycz Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski im. Jana Garduły

Mariola Teterycz Psychiatra

Placówka ulica Orla 10

Bogusław Tetiurka Pediatra

Placówka Oratoryjna 7/31

Dorota Tętnik-Hapka Stomatolog - Ortodonta

Placówka ulica Dąbrowskiego 25B

Jacek Tętnowski Internista

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Jan Teuchmann

Placówka ul. Wąwozowa 22/53

Gabriela Teuerle-Bisztyga Stomatolog

Gabinet Granatowa 17

Jerzy Teusz

Placówka Cechowa 5

Małgorzata Teusz-Chmielecka Internista - Endokrynolog

PPL Jerzy Stępień Panaceum Przychodnia Lekarska

Jolanta Tężycka Internista

Gabinet Moniuszki 17 lok. 19

Ryszard Tężycki Chirurg stomatolog

Placówka Jana z Kolna 2

Bogdan Teżyk

Placówka Witosa 62

Mieczysław Teżyk Internista

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP

Iwona Tężyńska-Oniszk Pediatra

Placówka Dolna 22

Krystian Thamm Internista

NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.

Aneta Then Stomatolog

Placówka Sarego Józefa 10/12

Roman Theus

Placówka Sojowa 2 E/50

Maciej Thews Chirurg naczyniowy

jurasz

Magdalena Thiel Stomatolog

Medicus Gabinet Ginekologiczny

Elżbieta Thiel Stomatolog

Placówka Os. Bol. Śmiałego 16

Dariusz Thieleman Pediatra - Lekarz rodzinny

Przychodnia Brusy

Dariusz Thielemann Pediatra

Placówka Mściwoja II 5

Jolanta Thielemann Pediatra

Centrum Medyczne Salus

Maria Thielmann Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"

Natalia Thiemann Psychoterapeuta - Psycholog

Gabinet psychologiczny OdNowa

Jan Thomas Chirurg ogólny

Placówka aleja Piasta 48 B

Piotr Thomas

Placówka Drewnowskiego 10/16

Maria Thomas Okulista

Placówka ulica Tadeusza Kościuszki 7

Jolanta Thomas-Kaaz Stomatolog

Placówka Domańskiego 26

Ewa Thomas-Zaremba Stomatolog

Placówka ulica Harcerska 10

Teresa Thompson Radiolog

Szpital Miejski im. Jana Pawła II

Adam Thrun Pediatra

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital

Agnieszka Thwe Shein Okulista

Enel Med

Marek Tichek Ginekolog położnik

Poradnia "K"

Urszula Tichek Stomatolog

Placówka Armii Ludowej 86

Lidia Tichner Ginekolog położnik

Placówka Nowy Sącz

Maksim Tichonow Wizyty domowe - Psychiatra

HiH Prywatna Przychodnia

Kamila Tichonow Psycholog

HiH Prywatna Przychodnia

Magdalena Tierentiew Stomatolog

Placówka Nieszawska 5/51

Andrzej Tilszer Gastrolog - Internista - Gastroenterolog

Gabinet Chirurgiczny

Izabela Tilszer Chirurg plastyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Specjalistyczna "Medycyna Estetyczna"

Iwona Timek Psychiatra

Placówka ulica Królowej Jadwigi 26C

Joanna Tim-Kanar Pediatra

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku

Dariusz Timler Lekarz medycyny ratunkowej - Chirurg ogólny

Placówka Łyżwiarska 80/1

Łucja Timmler Pediatra

Placówka ul. Katowicka 67 D/112

Tomasz Timmler Traumatolog - Ortopeda dziecięcy - Ortopeda - Chirurg dziecięcy

Placówka ul. Katowicka 67 D/112

Agnieszka Timorek-Lemieszczuk Ginekolog onkolog - Ginekolog położnik

Placówka Dragonów 2/23

Elżbieta Tiomkin - Jarska Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA

Lidia Tischner Ginekolog

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych

Lidia Tischner Ginekolog

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych

Andrzej Tischner

Gabinet Lekarza Rodzinnego "ESCULAP" s.c.

Lidia Tischner Ginekolog położnik

Praktyka Grupowa Lekarzy Sp. z o.o.

Gracjana Tissler-Nahorska Lekarz rodzinny - Internista

Gabinet Bolesława Chrobrego 6/8

Adam Tiszler Ginekolog położnik

Stomatologia Rodzinna" s.c.

Dorota Tiszler Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Fińska 39

Adam Tiszler Ginekolog położnik

Placówka 3-go Maja 55

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się