mgr Dominika Leśniakmgr Dominika Leśniak - zdjęcie profilowe

mgr Dominika Leśniak

Psycholog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Filozoficznego, interwentką kryzysową, a także seksuolożką w trakcie szkolenia podyplomowego organizowanego przez Warszawski Uniwersytet Medyczny, przygotowującego mnie do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w organizacji pozarządowej wspierającej osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Środowiskowym Domu Samopomocy, fundacji wspierającej kobiety z doświadczeniem szeroko rozumianej przemocy, a także Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Pro Vita.

W ramach pracy w Inner Home udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę również interwencję kryzysową. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni i oddanie głosu osobie, która się do mnie zgłasza. Podczas etapu konsultacji ważne jest dla mnie budowanie relacji opartej na zaufaniu oraz indywidualne spojrzenie na zgłaszane trudności.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.