Bardzo miła Pani doktor, delikatna, wszystko wytłumaczyła

Bardzo miła Pani doktor, delikatna, wszystko wytłumaczyła

Uważam, że ocena 5 to za mało. Pani doktor jest naprawdę kompetentnym fachowcem. Bardzo miła i uprzejma kobieta. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Dzięki Pani doktor po długim leczeniu zostałam mamą ślicznego synka. Jestem bardzo wdzięczna, szczęśliwa i każdej z Was polecam Panią dr. Gałkę. Jeśli zdecyduję się na drugą ciążę to nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny był lekarzem prowadzącym :)

Dzięki P. Doktor wizyta nie jest stresem! Miła atmosfera i, co najważniejsze, kompetencje!

Nie jestem z pani Galki zadowolona....poniewz przez to że nie zaregowała poroniłam swoje dziecko ....pozdrawiam

Dzięki Pani doktor moja córeczka przyszła szczęśliwie na świat. Polecam.

Dzięki Pani doktor moja córeczka przyszła szczęśliwie na świat. Polecam.

uprzejma ma dobry kontakt z pacjentkami, dokładna, dobry fachowiec, dzieki szybkiej reakcji pani doktor mam slicznego i zdrowego synka

Wspaniała kobieta, wszystko dokładnie tłumaczy i niepotrzebnie nie stresuje. Pani doktor prowadzi moją ciąże i jest dla mnie bardzo cierpliwa. Moim zdaniem 100zł za wizytę z usg gdzie dostaje zdjęcie maluszka to naprawdę niewielkie pieniądze. Za badanie+usg+cytologie zapłaciłam 150zł niewiem skąd się komuś wiezieło to 210?!

Pełna profesjonalność, olbrzymia wiedza, otwarta na problemy pacjentek. Jestem bardzo zadowolona. Nie zamienię jej nigdy na innego połoznika.

Zdecydowanie polecam panią doktor leczy szybko i nie naciąga na wizyty cena umiarkowana

Bardzo miła kompetentna,i delikatna polecam

Bardzo miła kompetentna,i delikatna polecam