Zdecydowanie nie polecam.. Radze w razie negatywnej diagnozy udać się do innego lekarza celem potwierdzenia...

Pani doktor "asystowała" podczas mojego porodu w szpitalu. Dla mnie była nieuprzejma, niedelikatna i ogólnie nie interesowało ją nic, byle by tylko sobie już pójść. Moze jako lekarz do którego się chodzi prywatnie jest dobra, ale do "zwykłego" pacjenta nie ma dobrego podejścia, bardzo niemiło wspominam tą Panią, na szczęście miałam ekstaszybki poród , głównie dzieki Pani położnej z Nowego Szpitala której bardzo dziekuje, nie znam nazwiska, ale nie zapomne do końca życia, za to że tak bardzo pomogła mi urodzic Synka.

Bardzo miła Pani Doktor. Na każdej wizycie sprawdza dokładnie stan pacjentki i maluszka. Super kontakt godna polecenia.

Polecam Panią Doktor ze względu na Jej spokój i opanowanie- nie wybiega w przyszłość, nie straszy co może być. . Pani DOktor przeprowadziła u mnie operację wyłuszczenia torbieli endometrialnej, uratowała jajnika. Pomimo choroby po kuracji hormonalnej, bardzo szybko udało mi się zajść w ciążę. Jestem pod stałą opieką i wszystko jest w porządku!!

Pani Doktor jest bardzo spokojna, nie działa nerwowo, dokładnie analizuje stan zdrowia. Wyleczyła mi torbiel lekarstwami, gdy inny lekarz już chciał jajnik usuwać. Teraz pomogła zajść w ciążę(8 tc).Bardzo dyspozycyjna i troskliwa.

Jestem pacjentką pani doktor i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona i liczę ze będzie tak do końca ale z pewnością poleciłabym ją każdej osobie

wizyta z usg bardzo drogo, poza tym w porządku, ze względu na cenę nie poleciłabym jednak nikomu znajomemu.

wizyta z usg bardzo drogo, poza tym w porządku,
ze względu na cenę nie poleciłabym jednak nikomu znajomemu.

Bardzo drogo = wizyta + USG + cytologia aż 210 zł Pani doktor nie za bardzo zna się na rzeczy, nadrabia miną i uprzejmością - jak nie jesteś laikiem w tych sprawach i zadasz konkretne pytanie to wychodzi jej niewiedza. Jak nic się nie dzieje to można do niej iść jednak jak śą komplikacje to niepolecam- totalna ignorncja i niekompetencja. Nie potrafi się przyznać do błędu.

Bardzo drogo = wizyta + USG + cytologia aż 210 zł

Super lekarz!!!!!!!!!!1Najlepszy z najlepszych!POLECAM!

Super lekarz!!!!!!!!!!1Najlepszy z najlepszych!POLECAM!

Świetny ginekolog.100% profesjonalizmu.Polecam bo warto!!!Dzięki pani dr mam dziś śliczną, zdrową niunię.Dziękujemy:)