2,9
2,9

Nie polecam!!!! A wręcz odradzam tą „panią”, która nie potrafi się zachować. Jest bezczelna i opryskliwa. Do pracy to chyba za karę chodzi. Największemu wrogowi bym nie poleciła. Bez współczucia i empatii do drugiego człowieka. Bardzo źle potraktowała moją mamę, która straciła dziecko. O tej kobiecie, bo lekarzem jej nazwać nie można nie da się powiedzieć nic pozytywnego. U niej można tylko negatywy wymieniać!!!!!!

Pierwszy kontakt z panią doktor skierowanie na usg. Bardzo opryskliwa i nie przyjemna nic nie tłumaczy nie wyjaśnia. Druga sytuacja pani dr pracuje w szpitalu o dziwo z pacjentkami onkologicznymi jest bardzo nie przyjemna widać wypalenie zawodowe i nie tłumaczy jej napięta sytuacja stresowa w szpitalu. Od godz 7 czekałam na zabieg abrazji po godz 16 zdecydowałam spytać grzecznie czy zabieg się odbędzie arogancko hamsko odp że nie ma anestezjologa ale jak chce to bez uśpienia może mi zrobić 😠😮. Pani doktor wzbudza postrach nawet w personelu Szczerze nie polecam Szczerze odradzam jaki kolwiek kontakt z tą wypaloną panią doktor. Myślę że gdyby przyjmowowala prywatnie to nawet w tedy była by nie miła.Po za biegu chciałam opuścić szpital bo wszystko ok minimalne krwawienia zero powikłań po łyżeczkowaniu wszystkie podanie po obudzeniu opuściły szpital. Więc pytam grzecznie Pani doktor mogę wyjść a ona się rzuciła na mnie że absolutnie że po takim zabiegu zostaje na noc 😮 Pytam ale dla czego czy było coś nie tak czy coś jest na rzeczy odpryskliwie odp że jest za późno 😂 A wiec odp że wychodzę na własne Rządnie a ona ooo na pewno nie i że sobie poczekam na wypis odparłam w takim razie odbiorę jutro lub w pon. Oburzenie złość nie do opisania wydała mi wypis w pół godz. Nie zazdroszczę trafić w jej ręce

Zasadniczo nie mam uwag co do pracy tej lekarki, jednak pani doktor jest nieco arogancka w stosunku do pacjentek, co miałam okazję zaobserwować dwukrotnie podczas pobytu na oddziale położniczym. Skraca dystans w mało uprzejmy sposób, często nie wyjaśnia, ucinająć pytania lub wątpliwości pacjentek.

Chciałam uprzedzić wszystkie mamy których córki zostały dotknięte molestowaniem, Pani ginekolog Dorota Nowak jest również ginekologiem sądowym tak więc udałam się do niej z 7 letnią córką (którą niestety ojciec molestował) Córka nie chciała dać się zbadać płakała, było to dla niej ogromną trauma, razem z Panią ginekolog na siłę jej nóżki rozszerzalyśmy widząc to aż ja miałam łzy w oczach jak moje dziecko cierpi. A pani Dorotą Nowak w sądzie zeznała ,, Dziecko bez oporu poddało się badaniu radosne i uśmiechnięte " niewiem po co jej tej kłamstwo może po to by nie być dalej ciągana. Ale radzę iść z kimś w takiej sytuacji tzn niewiem z babcią , ciocią dziecka byście mieli świadka... JA POSZŁAM SAMA Z CÓRKĄ ALE SKĄD MOGŁAM WIEDZIEĆ ŻE TAKIE RZECZY SIĘ PODZIEJĄ 😢😢😢😢😢

Nie wiem, jaki stosunek ma Pani Doktor do przyszłych matek etc, ale nie polecam jej osobom, które tak jak ja, idą na pierwszą wizytę do ginekologa w życiu. Doktor nie wzbudziła do mnie zaufania, co jest bardzo ważne dla młodej kobiety, która pierwszy raz w życiu idzie na takie badanie i czuje się zawstydzona.. Była trochę arogancka, czułam, że ma do mnie pretensje, że lekarz rodzinny mnie skierował właśnie do ginekologa na badania hormonalne. Mimo tego, że jestem dorosła, całą wizytę traktowała mnie jak dziecko - “gdzie idziesz, nie skończyłam jeszcze wizyty.". Nie wiem, może Pani Doktor ma sporo empatii dla przyszłych matek, ale dla osób w moim wieku - brak podejścia i zrozumienia.

Cudowna Pani doktor z cudownym podejściem do pacjentki. Duza cierpliwość i zrozumienie, mogę polecić z całego serca

Podejście Pani doktor do pacjentki cudowne, spokojna rozmowa, wytłumaczenie ze strony Pani doktor, rozluźnienie atmosfery i stresu. Z całego serca moje polecić Pania doktor i wiem, że lekarza z taką pasją jak Pani doktor jesy mało.

Cudowna kobieta, bardzo mądry lekarz, bardzo dobry człowiek. Nigdy nie bagatelizuje pacjenta, słucha uważnie co się do niej mówi, potrafi uspokoić, jest konkretna w swoim działaniu. Niewielu można spotkać takich specjalistów. Polecam z całego serca

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak kompetentnej, profesjonalnej lekarki. Dodatkowo wspaniały człowiek. Nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Gorąco polecam. Bardzo dobra lekarka, zainteresowana pacjentka, również po godzinach. Pełny profesjonalizm.