Dr Beata Bilińska

Dermatolog

1,9
1,6
1,6

To jest lekarz? nawet nie spojrzała na mnie a miałam problem na twarzy.Przepisała mi dwie maści i takie ktore nawet nie są na recepte wydaje mi sie ze to na odczepne było abym sobie poszła jak najszybciej.Pacjenci sa u niej dwie minuty.No tragedia.Mam nadzieje ze to przeczyta nie ma za grosz pojęcia o leczeniu.Widzę ze po komentarzach jakie są na jej temat to jest w 100% racja.Omijajcie ją z dakeka.

Bardzo nie uprzejma Pani doktor, zero empati. Traktuje pacjenta przedmiotowo, nie słucha, bada pobierznie. A co za tym odzie stawia niesłuszna i krzywdząca diagnozę. Szkoda zdrowia nie polecam.

Pani doktor pracuje w ZUS jako orzecznik. Dołącza do grona kolejnego łukowskiego lekarza który jest niemiły jak nie idziesz do niego prywatnie. Lekarze ogarnijcie się.

Pani doktor pracuje w ZUS jako orzecznik.

Zero kompetencji byla bardzo niemila kto ja w Zusie zatrudnil nawet jedna gwiazdka jej się nie należy. Szkoda gadac

Ta "pani" teraz robi "karierę" jako orzecznik Radzyńskiej placówki ZUS , współczuję każdemu kto z tą "panią" miał do czynienia, kto takich lekarzy zatrudnia ??? Dlaczego najniższą oceną jest jeden, tej kobiecie nawet zero punktów się nie należy !

Bardzo nieuprzejma oraz mało kontaktowa osoba. Nie skupia się zupełnie na pacjencie, marnuje czas oraz bagatelizuje objawy. Nie polecam.

Korzystam z usług p. Doktor już od dłuższego czasu, podobnie moja rodzina, zawsze jestem miło obsłużona, leczenie jest odpowiednio dobrane do potrzeby i skuteczne. Bardzo polecam - kompetentna i rzeczowa lekarz.

Pani Doktor bardzo niemiła i nieuprzejma. Nie przeprowadza dokładnego wywiadu z pacjentem. Zmiany na twarzy ogląda zza biurka przez sekundę i od razu wypisuje receptę. Nie chce spojrzeć na zmiany w innych miejscach, bo skierowanie wypisane tylko na twarz. Cała wizyta trwała 2 minuty. Nie polecam

Fatalna!!! Niekompetentna i niemiła. Już na samym wejściu oburzona faktem, że pacjent w ogóle ośmielił się pojawić na wizycie. Zero rozmowy z pacjentem, brak jakiegokolwiek zainteresowania tematem, a co za tym idzie błędna diagnoza i źle dobrane leki! Bo przecież najłatwiej przepisać silny steryd i mieć pacjenta "z główki", prawda? "Wielka Pani doktor" zniszczyła mi nieodwracalnie skórę twarzy. NIE POLECAM!!!

"Wielka Pani doktor" zniszczyła mi nieodwracalnie skórę twarzy. NIE POLECAM!!!

Nie polecam, niemiła, arogancka, bagatelizuje problem, nawet nie obejrzała dokładnie mojej skóry, Żenada