Dr Beata Bilińska

Dermatolog

1,9
1,6
1,6

Nawet nie spojrzała na moja skórę, nie chciała słuchac przebiegu choroby ani na jakie lekarstwa jestem uczulona. Lekarz nieuprzejmy...

Pani doktor podczas wizyty była:po pierwsze bardzo nieuprzejma,po drugie nawet nie spojrzała na mojego syna i nie sprawdziła skóry,nie mówiąc o badaniu,wypisała receptę bez wywiadu i jeszcze nawrzeszczała na nas.Jednym słowem porażka nie lekarz.

Pani doktor wydaje się miła i z pewnością jest kompetentna, niestety moje leczenie nie należy do zakończonych, mimo iż chodzę do niej już dwa lata.

Na pierwszej wizycie nawet nie spojrzała na moją twarz (zerknęła na mnie kiedy wchodziłam do gabinetu), nie zadała pytań tylko od razu wypisała jakąś receptę. Leki spowodowały niesamowity ból żołądka - męczyłam się 2 tygodnie. Wreszcie rzuciłam to i pojechałam do Siedlec do dermatologa przyjmującego przy ul Chłodnej (i nie żałuję - tam pracują profesjonaliści)

bardzo złośliwa nieuprzejma doktor, kontakt z tą kobietą powoduje niechęć do lekarzy

Wspaniała doktor warta polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Wspaniała doktor warta polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta.