Dr Beata Bilińska

Dermatolog

1,9
1,6
1,6

Nie polecam tej lekarz i nigdy więcej nie pójdę do niej na wizytę. Pani doktor o ile można ją tak nazwać spóźniła się 1,5 godz do przychodni nawet nie informując, że będzie opóźnienie i to tak duże. Na wizytę czekałam około 2 miesięcy, a wizyta trwała 3 minuty! Zostały mi przepisane takie same leki jak na poprzedniej wizycie, i to nawet bez zapytania czy pomagały czy może chciałabym coś innego. Dopiero po wypisaniu w styl niechlujny recepty lekarz zapytała się czy przyjmuję jakieś leki codziennie. Na recepcie brak odpłatności, brak wszystkich danych umożliwiających wykupienie recepty. Lekarz nawet nie spojrzała na moją twarz, a jak zwróciłam jej uwagę na to gdzie i jakie mam zmiany trądzikowe zamiast spojrzeć na większe podskórne zwróciła uwagę na takie malutkie jak kropki postawione długopisem. Jak spytałam lekarz czy mogła by spojrzeć na moje paznokcie, bo pojawiły się na nich zmiany i podejrzewam grzybicę po hybrydzie powiedziała, żebym przyniosła jej najpierw skierowanie na leczenie paznokci to wtedy dopiero spojrzy na te zmiany teraz mowy o tym nie ma.
Takie podejście nie mieści mi się w głowie, u mojej poprzedniej dermatolog takie podejście było nie do pomyślenia. I gdyby nie odejście z zawodu mojej dawnej dermatolog nigdy bym nie pomyślała, żeby iść do lekarz, która nie szanuje pacjenta i ma gdzieś jego problemy.

Nie polecam wizyt u pani Bilińskiej. Na recepcji kasują za prywatną wizytę, pani doktor wypisuje receptę, a w aptece dowiaduję się, że za leki, które przepisała muszę zapłacić 100%, bo pani nie ma umowy zawartej z NFZ. Czy uczciwie nie byłoby poinformować wcześniej, że za lek będzie pełna odpłatność? A jak zapytałam czy wystawi zaświadczenie, że się leczę dermatologicznie to owszem, ale trzeba zapłacić za kolejną wizytę. Żenada. Czy tak postępuje specjalista? Najłatwiej wziąć kasę i zostawić pacjenta z kwitkiem.

Nie polecam ! Zapisując się do lekarza ze specjalizacją dermatologiczną oczekuję pełnego profesjonalizmu. Będąc na wizycie Pani doktor nawet nie obejrzała mojej twarzy a co dopiero cery z bliska. Zero jakiegokolwiek zainteresowania moją osobą, tym z czym przyszłam. Dłużej trwało drukowanie recept niż moja wizyta. Z zegarkiem w ręku byłam tam 5 min.

Pani dr. Co prawda ma specyficzne podejscie do pacjenta ale mozna sie dogadac. Mialam naprawde duzy problem z tradzikiem pomogla mi w 100%. Moja cera jeszcze nigdy nie byla w takim super stanie jak teraz i to dzieki pani dr. Nie dokonca udziela informacji o leczeniu itp. Ale zdecydowanie wie jak leczyc. I leczy skutecznie . POLECAM.

Niemiła, niesympatyczna, niekompetentna. Nie polecam, bo to zmarnowany czas. Wielkie nieporozumienie.

Bardzo niemiła lekarka. Odradzam korzystanie z jej usług. Nie potrafi w ogóle nawiązać kontaktu z pacjentem i zachowuje się jak maszyna.

Lekarka z okropnym podejściem, bagatelizuje problemy pacjenta o ile nie zobaczy wielkiego wysypu na twarzy. Zdolna jest jedynie do powiedzenia, że nie możliwe jest wyglądanie jak modelki z okładki, kiedy problemem były liczne blizny potrądzikowe. Nie poświęca uwagi pacjentowi, wizyta trwa chwile. Wszystko z wielką łaską i kpiącym uśmiechem.

1 minuta w gabinecie, nawet Pani doktor nie fatygowała się aby podejść, obejrzeć, tylko siedziała za biurkiem i spojrzała na zmianę zza biurka, przez 2 sekundy. 1 objaw 1 wizyta określiła po tym jak chciałam ją zapytać o coś jeszcze. zero poszanowania dla pacjenta, odradzam!

Wizyta prywatna, pieniądze wydane na darmo. Niemiła, wręcz arogancka, nie słucha pacjenta i jego toku leczenia, od razu mówi swoje racje. Nie poświęca uwagi, spojrzy przy wchodzeniu do gabinetu na wygląd skóry i zabiera się do komentowania, krzyczenia i wypisuje receptę itd. Przepisała mi na grzybicę skóry leki natłuszczające i nawilżające i opakowanie proszków przeciwgrzybiczych (ketokonazol), gdzie przy moim schorzeniu jakiekolwiek nawilżanie i ciepłe środowisko powoduje namnażanie się grzybów! Recepty nie wykupię na pewno, po wizycie byłam zła przez ładnych parę godzin. ODRADZAM!!!

NIE POLECAM TEGO SPECJALISTY- jeśli można tak o tej Pani powiedzieć...BARDZO NIESYMPATYCZNA I TRZASKA DRZWIAMI ZA PACJENTEM....nigdy w życiu się z kimś takim nie spotkałam.