dr n. med. Edward Gejdel

Ginekolog

Poszłam do niego z problemem zajścia w ciążę. W Invimedzie powiedzieli,że mam PCOS i sugerowali mi zabiegi, bo leczyć tego nie ma sensu. Pan doktor potwierdził diagnozę, ale uważał że warto podleczyć jajniki. Po 2 miesiącach jajniki były prawidłowe (wiem, że nie na zawsze, ale jednak). Bardzo dokładnie opisywał moje USG i wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie, mimo że w poczekalni czekała kolejna osoba. Zdecydowanie polecam, choć wiadomo, że każdy człowiek jest inny i ma inne problemy

Od lat chodze juz do doktora, byl/jest lekarzem mojej mamy, teraz rowniez moim i mojej siostry. Caloksztalt wizyty jest na bardzo wysokim poziomie. Komplet wszystkich badan, rowniez usg piersi i tarczycy. Kultura osobista doktora jest na najwyzszym poziomie, pozwala sie odprezyc w gabinecie. Zawsze odpowie na pytania i opisze wyczerpujaco kazde badanie, ktore robi. Polecam wszystkim w 100% !

Rewelacyjny lekarz,miałam sporo problemów zdrowotych, chodziłam do różnych lekarzy, z polecenia znajomego trafiłam do Doktora i lecze sie już u niego od kilku lat, nigdy na nic nie można było narzekaż, no może czasem jedynie wizyty się przedłużają, ale nie zawsze. Naprawde polecam, właszcza przy leczeniu niepłodności.

jestm Pacjentka Doktora od 18 lat, widze jak rozwija się jako lekarz, jak udoskonala swój sprzet i jak sam wciąz się dokształca. idąc na wizyte mam wszystkie badania za jednym razem: usg dopochwowe, usg piersi i tarczycy, a od niedawna mozna sobie na ekranie dzieki kolposkopowi obejrzeć szyjke macicy!!! uważam go za dobrego lekarza a fakt,że nie jest bawidamkiem chyba raczej dobrze o nim swiadczy. lekarz ma być powazny i kompetentny . To nie wodzirej który słuzy paniom do poprawy nastroju. Zgadzam się,że KAZDY lekarz popełnia błedy ja jednak doktora ...

idąc na wizyte mam wszystkie badania za jednym razem: usg dopochwowe, usg piersi i tarczycy, a od niedawna mozna sobie na ekranie dzieki kolposkopowi obejrzeć szyjke macicy!!! uważam go za dobrego lekarza a fakt,że nie jest bawidamkiem chyba raczej dobrze o nim swiadczy. lekarz ma być powazny i kompetentny . To nie wodzirej który słuzy paniom do poprawy nastroju. Zgadzam się,że KAZDY lekarz popełnia błedy ja jednak doktora uczcieiwe polecam!

Lekarz godny polecenia ,prawdziwy profesjonalista. Leczę się u niego 15 lat.On i jego oddział pomagali mi wielokrotnie, to on powiedział mi że chcieć, to móc .Mam 9-cio letniego zdrowego syna.

DOKTOR STWIERDZIŁ U MNIE NADŻERKĘ I BEZ WYNIKU CYTOLOGICZNEGO POINFORMOWAŁ MNIE, ŻE POWINNAM U NIEGO ZROBIĆ ZABIEG ELEKTROKONIZACJĘ - 400 PLN + DODATKOWE WIZYTY (KOLEŻANKA MIAŁA ZABIEG I MIAŁA KOMPLIKACJE). MIAŁAM JAKIEŚ PRZECZUCIE, ŻE COŚ JEST NIE TAK. POSZŁAM NA KONSULTACJE DO INNEGO LEKARZA. NIE MAM NADŻERKI, A PAN DOKTOR POPROSTU CHCIAŁ ZAROBIĆ I JESZCZE MNIE OKALECZYĆ. TAK WIĘC CAŁA AURA GABINETU, EKSKLUZIWU, KAPCI JEDNORAZOWYCH ROZCHODZI SIĘ O KASĘ... INTERESUJE GO TYLKO KASA I OFERUJE ZABIEGI JAK LECI...

pan doktor na pierwszej wizycie stwierdził i zaznaczył na usg 4 GUZY w tkance macicy ,zlecił ogólne badania i wizyte za 2 tyg. na kolejnej wizycie badając piersi -diagnoza "2 torbieliki " na moje pytanie o leczenie stwierdził ,że wsumie to sie nic nie robi zaleci hormony na wyregulowanie miesiączki i wizyta za dwa tyg.(kolejne 180 zł.)na nastepnej kolejne usg i juz ani słowem nie wspomniał o guzach stwierdził ,że jestem super zdrowa gdy zapytałam o guzy (pokazałam poprzednie usg) był bardzo zdziwiony ,po prostu nie zapisał ich w komputerze ,swoją drogą co to za ginekolog , który nie bada tradycyją metodą tylko robi usg ,moim zdaniem idzie tylko o kase PRZESTRZEGAM przed tym panem ,lekarzem go nie nazwe o stresie jaki przeżyłam nie wspomnę Dorota 39l

Bardzo dobry specjalista, konkretność i fachowość to dwa słowa, które bardzo dobrze go określają. Ogromnym plusem jest też kompleksowość badań. Co do osobowości- Dr jest bardzo miłym człowiekiem, nie można o nim jednak powiedzieć, iż zabawia pacjentki rozmową-cóż... chyba nie po to tam idą ;)

Bardzo polecam.Znakomity fachowiec.Doskonale wie co robi.Skromny ,konsekwentny w działaniu.

Perfekcyjny specjalista, wieloletni praktyk, budzący ogromne zaufanie. Jestem jego pacjentka od zawsze. Odbieram go raczej jako chłodnego specjalistę ale takie jest właśnie moje oczekiwanie wobec każdego lekarza. Natomiast moja córka i zięć oczekujący dzidziusia są pod wielkim urokiem Pana doktora, jego życzliwości, ciepła i kompetencji.