dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Polecam tego lekarza jest naprawde dobry

Polecam tego lekarza jest naprawde dobry

Swietny lekarz. Bardzo bałam się przed wizytą, ponieważ musiałam wyrwać zęba - niepotrzebnie. Ząb wyrwany, prawie bez bólu i w przyjaznej atmosferze.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy i do tego koszt wizyty nieduży. Strasznie się bałem, zupełnie niepotrzebnie, napewno do Pana Doktora wrócę, bo to świetny człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecili mi go krewni, i był to strzał w dziesiątkę. Z czystym sumieniem polecam!

Rewelacja! bardzo trudny ząb, a pan doktor usunął go bez bólu. Czułam że jestem w pewnych rękach. Bez komplikacji, jeszcze raz powtórzę rewelacja.

pełen profesionalizm z 25 stomatologów w Lublińcu tylko on w pełni zasługuje na tytuł stomatologa. tym bardziej że do niego przychodzimy my w celu naprawienia tego co inni partacze chytrzy na kase zepsuli z naszymi zębami nie tylko z Lublińca ale i z Klinik Stomatologicznych np z bytomia czy zabrza. A co do ceny to niech mi ktoś pokaże tańszego oraz tak skutecznego i z taka wiedzą to pozwole mu wyrwac wszystkie zęby młotkiem bez znieczulenia.Oby doktorowi zdrowie służyło jak najdłużej bo ktoś musi nasz leczyc w lublińcu jak mamy tylko jednego stomatologa - Pana Edwarda Łukoszka dla którego jestem pełen szacunku.

Lekarz z powołaniem, z piękną etyką lekarską, wybitny specjalista chirurg stomatologiczny, z tytułem doktora nauk medycznych, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta.Miałam okazję poznać Pana Doktora podczas pobytu z moim dzieckiem w Ośrodku w Rusinowicach.Pan Dr jako jedyny w Rusinowicach przyjął mojego chorego synka w niedzielę, po tym jak obdzwoniłam wszystkie gabinety i domy stomatologów w Lublińcu.Mój 5-o letni syn był bardzo spuchnięty i cierpiący.Pan Dr usunął ząb bezboleśnie i bardzo fachowo.Dziecko wyszło z uśmiechem z gabinetu.Pan Dr nie wziął ani złotówki za wizytę, co w dzisiejszych czasach rzadko jest spotykane.Lekarz z Wielkim Sercem.Ostatnio podczas pobytu w ośrodku poprosiłam Pana Dr o konsultację w sprawie zatrzymanych zębów stałych u mojego syna i znów spotkałam się z niezwykle miłym,uprzejmym gotowym nieść pomoc o każdej porze (nawet w sobotę) lekarzem, który ponownie bezpłatnie przyjął mojego synka.Zaznaczam, że moje dziecko nie jest łatwym pacjentem, bo choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce.Pan Doktor poświęcił mu dużo swojego czasu, był bardzo uprzejmy,kompetentny,wytłumaczył i wzbudził zaufanie dziecka a następnie posadził na fotelu.Polecam szczerze Pana Doktora Łukoszka i życzę, aby to co Pan Doktor daje od siebie innym, wracało do Pana Doktora w dwójnasób w zdrowiu i szczęściu.Życzę zdrowia i aby mógł Pan Doktor nadal czerpać satysfakcję z pięknego zawodu lekarza.Mama Nikodema

doskonały fachowiec, wyrwał mi 8 bez najmniejszego problemu a wszyscy w lublincu nie chcieli bo sie bali

rewelacja - kompetencja, uprzejmość, profesjonalizm -polecam wszystkim

rewelacja - kompetencja, uprzejmość, profesjonalizm -polecam wszystkim

Cudowny człowiek, który naprawdę zna się na tym co robi. Byłem usunąć ósemkę, Pan doktor dał mi znieczulenie, włączył muzykę i troszkę porozmawialiśmy. Po około 5 minutach przyszła pora na wyrwanie zęba. Pan doktor to prawdziwy Lucky Luke stomatologi, samo wyrwanie trwało 5 sekund, bez żadnego bólu. Polecam wszystkim i życzę dużo zdrowia Panu doktorowi.

Cudowny człowiek, który naprawdę zna się na tym co robi.

Miałam usuwane dwa zęby u dr Lukoszka, przy czym jeden z nich to zabieg ekstrakcji ósemki. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów - zero bólu, niewielka opuchlizna, a Pan doktor jest przesympatycznym człowiekiem i zna się na rzeczy. Polecam każdemu!