dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Właśnie wróciłam z wizyty od Pana Łukoszka.Tak jak inni obawiałam się wyrwać ósemkę ale w końcu się zdecydowałam i uważam , że nikt nie robi tego bardziej profesjonalnie niż Pan Edward.Teraz już wiem dlaczego jeżeli mowa o ósemkach to w Lublińcu i okolicach usłyszymy tylko nazwisko Pana Łukoszka.Długo się nie zastanawiałam i za parę dni wyrwałam kolejną ósemkę.Nic nie bolało 3 sekundy i ząb wyrwany a jaka miła atmosfera.Do tego muszę dodać , że na drugi dzień zero bólu i brak opuchlizny.Naprawdę Wielki Szacunek dla Pana Edwarda.Polecam!Nie ma lepszego specjalisty w tej dziedzinie:)

W końcu dałem się namówić na wyrwanie ósemki u Pana dr Łukoszka i nie żałuję. Pełen profesjonalizm, super podejście nawet nie wiedziałem kiedy moja ósemka została wyrwana. Polecam

jesli chodzi o ósemki to nie mozna lepiej trafic! jest najlepszy w te klocki! ja pozbylam sie u niego wszystkich czterech! polecam

Niesamowity lekarz. Ósemka była krzywa i 2/3 zarośnięta dziąsłem. Wyrwał w dosłownie 12 sekund :) Zastrzyk był bardziej czasochłonny.

Genialny specjalista. Ósemka wyrwana w 10 sekund. Szybko, bezboleśnie i niedrogo. Polecam wszystkim:)

Przeczytałam komentarze, poszłam i NIE ŻAŁUJĘ!GENIALNY lekarz Ósemka szybko i bez bólu usunięta, wybieram się z drugą.Polecam!

Bardzo dobry to za mało powiedzine, jest rewelacyjny, 4 korzenie w 4 minuty... facet ma fach w reku :) polecam, kompletnie nic nie boli

Najlepszy stomatolog ! Szybko i bezboleśnie Gorąco polecam !

Najlepszy stomatolog !
Szybko i bezboleśnie
Gorąco polecam !

ósemka wyrwana - nie wiedziałem kiedy, ani nic nie poczułem !! Najlepszy chirurg jakiego można spotkać. Już wiem gdzie pójdę z kolejną ósemką.