dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Szczerze polecam tego doktora wszystkim, którzy boją się dentystów;)W bezbolesnym usuwaniu zębów jest wprost bezkonkurencyjny,trochę muzyki, znieczulenie, 2 minuty i po wszystkim:) Nie mówiąc już o podejściu do pacjenta, przemiłej atmosferze w gabinecie i przede wszystkim PROFESJONALIZMIE! Takich lekarzy jak on już się nie spotyka.Naprawdę wspaniały człowiek i wybitny fachowiec w swej dziedzinie.

Bardzo polecam pana dr Łukoszka. Jeśli szukacie lekarza który przetnie wędzidełko waszemu dziecku,to pan dr zrobi to szybko sprawnie i profesjonalnie,tak właśnie zrobił mojemu maluszkowi!!

Szczerze polecam, człowiek z wielkimi umiejętnościami, w 3 min wyrwał ósemkę, z kolejnym zębem wiem gdzie idę ;) Polecam Polecam Polecam

godny polecenia, nie ma lepszego w okolicy:)

godny polecenia, nie ma lepszego w okolicy:)

Bardzo szybka i profesjonalna usługa. Wielki Pozytyw.

Bardzo szybka i profesjonalna usługa. Wielki Pozytyw.

Witam wszystkich.Dzisiaj byłam wyrywać "szóstkę" bardzo zniszczoną...dr Łukoszek świetnie sobie z tym poradził.Szybka wizyta,profesjonalizm,żadnych półśrodków,same konkrety.Stomatolog z powołania.Mam porównanie...u innej Pani było krudzenie,dłutowanie...i tak ponad godzinę,prawie "na żywca" bo już znieczulenie puszczało.U Pana dr Łukoszka chwila i po wszystkim.Naprawdę dobry lekarz-POLECAM!!!Lepszego w Lublińcu ani okolicy się nie znajdzie.Pewny człowiek.Z ogromnym doświadczeniem.

Jestem pacjentem pana Doktora (Nie lekarz (mgr) stomatologa) i usuwałem u niego nie jeden ząb wiec mówię z doświadczenia nigdy nie bolało, nawet samo podanie znieczulenia jest bezbolesne w odróżnieniu od innych (mgr) stomatologów wie jak to zrobić profesjonalnie i bezboleśnie:) wg Pana Doktora: "pacjent ma pozbyć bólu zęba w momencie znieczulenia już na zawsze"

Cudotwórca - tak mógłbym opisać pana doktora Łukoszka. Od pół roku pobolewała mnie ósemka i nosiłem się z zamiarem jej usunięcia. Ileż się naczytałem strasznych rzeczy o ich usuwaniu. Że ktoś komuś wyrywał zęba godzinę, że bolało itp. Do doktora Łukoszka zadzwoniłem w wolną sobotę, przez telefon, miłym głosem powiedział, że mogę przyjechać. W gabinecie przemiła atmosfera, luźna, bardzo miła rozmowa. Znieczulenie podane przez doktora bardzo delikatnie. I teraz uwaga - wyrwanie zęba (górna ósemka) trwało... 10 sekund! NIC nie czułem, kompletnie NIC. Coś niesamowitego. Jeśli ktoś z Was ma problemy z ósemkami to jest tylko jeden lekarz na świecie, który najlepiej temu podoła. Jestem zachwycony umiejętnościami tego doktora jaki i tym, że już w końcu pozbyłem się tej okropnej ósemki.

Lekarz godny polecenia! Pół roku nosiłam się z zamiarem wyrwania dwóch ósemek. Z wielkim strachem, ale w końcu dotarłam do gabinetu pana doktora. Dziś już wiem, że mój strach był zupełnie niepotrzebny, bo wyrywanie NIC nie bolało :) W gabinecie panuje przemiła atmosfera, pan doktor jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam styczność!:) Naprawdę polecam! Dziękuję za wszystko :)

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, miłej atmosfery i oczywiście niewiarygodnych cen zabiegów wykonywanych na najwyższym poziomie! Gorąco polecam Doktora Łukoszka. Rewelacyjny specjalista i przemiły człowiek!

Gorąco polecam Doktora Łukoszka. Rewelacyjny specjalista i przemiły człowiek!