dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

w 100% mogę polecić Pana Doktora, pełen profesjonalizm, szybko i zupełnie bezboleśnie usunął zęba w ropie, nie ma lepszego dentysty, można mu zaufać. Wykonuje swoja pracę bardzo rzetelnie. Polecam go wszystkim, wybitny specjalista z długoletnim doświadczeniem.

Prawdziwy specjalista z ogromnym doświadczeniem, nic więc dziwnego że potrafi rzeczowo ocenić i pomóc nawet w niełatwych przypadkach, polecam, naprawdę warto!!!

Witam.! Odbyłem dzisiaj wizyte u pana Edwarda Łukoszka i moge go w 100 % polecić.! Zero bólu i fantastyczne podejście do pacjęnta :) Takich to ze świeczką szukać. Dziękuje i pozdrawiam Panie Edwardzie :)

Polecam pana doktora - to co się dzieje ze stomatologami w Lublińcu jest totalną porażką. 4 rano cholerny ból zęba, od 8 rano dzwoniłem po kilkunastu dentystach tłumacząc że mam spuchnięty policzek i strasznie boli. Recepcjoniści stomatologów kazali mi czekać mówiąc musi pan wytrzymać 7-10-15-25-33 dni. W końcu udało się dostać do stomatologa ale po za Lublińcem. Który umówił mnie z panem doktorem Łukoszkiem. Niestety ząb był do wyrwania. Polecam – facet ma fach w ręku…

Bardzo dobry specjalista polecam każdemu CUDOWNY człowiek przerwał swoja kolacje by udzielić mi pomocy , z sercem podchodzi do pacjenta prawdziwy Doktor z powołania . Doktorze serdecznie dziękuje za pomoc i okazanie serca .

Bardzo dobry specjalista, polecam go każdemu, nie znam lepszego stomatologa

Bardzo dobry specjalista, polecam go każdemu, nie znam lepszego stomatologa

Miałam usuwaną ósemkę leżącą, sam zabieg nie był bolensy, Pan Doktor bardzo miły. Jestem zadowolona z "operacji" ;) Po zabiegu wiadomo,że pobolewa. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty i polecam Pana Doktora.

Cudowny człowiek!!! Wyrwał mi ósemkę bez najmniejszego bólu, jestem przeszczęśliwa:) Pan doktor jest bardzo bardzo sympatycznym człowiekiem:) Nie ma lepszego chirurga stomatologa, a szkoda;| po zabiegu mnie wyśliskał i zapakował ząbka na pamiątkę hehe;)

jeśli wyrywać zęby to tylko u tego człowieka! najlepszy specjalista w mieście. całkowicie bezboleśnie i bezproblemowo załatwiona sprawa, polecam każdemu!

Po wyrwaniu zęba czuje się jak nowy Człowiek.Polecam :)

Po wyrwaniu zęba czuje się jak nowy Człowiek.Polecam :)