dr n. med. Edward Łukoszekdr n. med. Edward Łukoszek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Edward Łukoszek

Chirurg stomatolog

Wspaniały lekarz. Pierwszy raz miałam wyrywany ząb i nie żałuje że poszłam do tego lekarza, nikt inny nie zrobił by tego lepiej od dr Łukoszka.Inni lekarze leczyli ząb a ból ciągle trwał...a tu poszlam wyrwałam i nic juz nie boli.Po godzinie od wyrwania nic nie boli. Ząb wyrwany dziąsło w całości, zero bólu. Wspaniałe podejście do pacjenta.Brakuje takich lekarzy w naszym rejonie. Dużo zdrówka dla Pana Doktora

Wspaniałe podejście do pacjenta.Brakuje takich lekarzy w naszym rejonie.
Dużo zdrówka dla Pana Doktora

ten starszy człowiek to po prostu super "szpec " zna się na swojej " robocie " jak rzadko kto jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty wyrwanie zęba u tego człowieka nie boli i nawet nie wiesz kiedy jest po wszystkim

Byłem usunąć ósemkę. Samo wyrywanie trwało z 10 sekund, nawet nie wiedziałem za bardzo czym i jak ząb został usunięty. Pełen profesjonalizm, widać że stomatolog z powołania. Polecam bo naprawdę szybko i bezboleśnie.

Ząb mądrości z którym byłem wysyłany od Annasza do Kajfasza ze znieczuleniem piękną muzyką i zajmującą rozmową i żartami usunął bezstresowo , po prostu gorąco polecam!!!!!!

Super lekarz !!! Wyrywa zeby bez bolu nawet nie wiesz kiedy.Polecam go bardzo

Super lekarz !!! Wyrywa zeby bez bolu nawet nie wiesz kiedy.Polecam go bardzo

w 100% mogę polecić. pełen profesjonalizm, szybko i zupełnie bezboleśnie- nie ma lepszego dentysty niż Pan doktor. może czasem nie jest zbyt wylewny, ale też można mu w pełni zaufać. na pewno wykonuje swoja pracę bardzo rzetelnie (nie naciąga na koszty tak jak niektórzy dentyści którzy wymyślają jakieś dziwne problemy). polecała mi go cała rodzina i mnóstwo znajomych i teraz ja też go wszystkim polecam- wybitny specjalista z długoletnim doświadczeniem.

okropnie nieuprzejmy, potraktował mnie olewająco, te wszytkie komentarze to jakaś kpina

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Polecam w 100%. Najlepszy stomatolog którego znam (a znam ich naprawdę wielu) :))

Osoba kompetentna, ale średnio uprzejma

Osoba kompetentna, ale średnio uprzejma

To naprawdę lekarz z powołania , takich już rzadko się spotyka!

To naprawdę lekarz z powołania , takich już rzadko się spotyka!