Edyta Agatowska

Ja też chciałam podziękować Jagodzie za wpis . Dobrze , że sa takie strony gdzie można znaleść rozwiazanie swojego problemu . Jagoda dzięki twojemu wpisowi mam wyleczone zęby bez bólu i strachu oraz frustracji .Byłam u wielu stomatologów , o których na mieście mówiono , że sa bardzo dobrzy . Byli w braniu kasy , a gdy nie mnie nadal bolało , to wmawiano mi , że jestem czepialska i wydziwiam oraz roszczeniowa . Dlatego po wpisie Jagody byłam ostrożna , doktor Agatowska bo o niej nic nie słyszałam .Ale ...

Dlatego po wpisie Jagody byłam ostrożna , doktor Agatowska bo o niej nic nie słyszałam .Ale dobrze zrobiłam , że przeczytałam wpis Jagody , bo mam problem zgłowy . Polecam wszystkim , którzy nie chca mieć problemów z zegami .
pozdrawiam Kasia .

DZIĘKUJE JAGODA ZA OPINIE O TEJ LEKARZ . BYŁEM I FAKTYCZNIE NIE BOLAŁO . BARDZO MIŁA PANI DOKTOR , KTÓRA MIAŁA CIERPLIWOŚĆ MNIE WYSŁUCHAĆ I WYJAŚNIĆ CAŁY PROBLEM JAKI MNIE SPOTKAŁ . JERZELI CHODZI O CENĘ TO PODOBNO DOKTOR JEST TANIA TAK MI POWIEDZIANO W POCZEKALNI .POLECAM WSZYSTKIM , KTÓRZY BOJĄ SIĘ STOMATOLOGA . GRZEŚ

GRZEŚ

Dobry fachowiec , gabinet bardzo dobrze wyposażony i elegancki . Ceny jak wszędzie .

Szukałam lekarza i powiem wam pacienci ,że znalazłam .Mój przypadek był nazywany przez innych jako bardzo trudny , gdyz panicznie boję się stomatologa . Zaczynam sie pocic i bardzo się stresuję w gabinecie i niedam sobie otworzyć ust - stara baba . Słysząc o doktor Agatowskiej , że dobra , pomyslałam do wyciagania kasy jak inni . Wchodzac do gabinetu byłam zdenerwowana około 10 minut a póżniej jakiś luz . Byłam zaskoczona bo nie bolało , nikt na mnie nie patrzył z politowaniem. Poczułam sie jak pacjent a nie jak intruz , który panikuje . Teraz chdzi cała moja rodzina i moi znajomi .Pisze to dlatego ,że wiem jaki to jest problem strach przed wierceniem . Polecam panią doktor , nie pozałujecie . Jeżli chodzi o ceny to za zęba z trzema kanałami zapłaciłam trzy stuwy . pozdrawiam Jagoda .

Byłem, polecam, przyjęcie sympatyczne, dobra atmosfera. Leczenie ok, koszty podobne do wszystkich innych stomatologów.

Bardzo miła i sympatyczna osoba. Musiałem się wybrać z problemem prywatnie i dobrze trafiłem.

dobry i wiarygodny , kompetentny , cierpliwy lekarz , człowiek

dobry i wiarygodny , kompetentny , cierpliwy lekarz , człowiek

Pani doktor jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie.

Pani doktor jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie.