lek. med. Edyta Cygankiewicz

Laryngolog

Pani doktor jest bardzo miła, na pewno pomogła wielu osobom,a wielu nie, mnie osobiście nie za bardzo, nie polecam ze względu na drogie leki, które przepisuje i dlaczego wielu osobom przepisuje te same leki np.szczepionki,cały arsenał chemiczny np.przy alergiach nie jest najlepszą metodą,lekarze leczą często objawy a nie przyczynę chorób

witam, mam 19 lat od dawna mam problem z zatokami co za soba niosło czeste przeziebienia, goraczki itp. po wizycie u tej Pani Doktor i przepisanych przez nia lekach czuję sie lepiej i nie narzekam już na tak częste zachorowania. Pani Edyta bardzo miła kobieta, ma odpowiednie podejście do pacjeta, jest uśmiechnieta i kompetentna.. bardzo dobrze tłumaczy objawy i skutki choroby. jesli chodzi o kolejki to wiadomo swoje sie czeka ale ma duzoklientów, ponieważ jest znana i polecana przez innych ja sama ja polecam z czystym sumieniem :) godz otwarcia od 16- do ostatniego klienta.<lepiej byc wcześniej> Pani doktor pracuje także w szpitalu <3dni w tyg> wizyty prywatne sa w poniedziałki i wtorki napewno, reszty nie pamietam :) pozdrawiam :)

Polecam, wysokie kompetencje i skuteczność leczenia, co się rzadko zdarza.

Polecam, wysokie kompetencje i skuteczność leczenia, co się rzadko zdarza.

Bardzo dobry lekarz. Wzbudza zaufanie, tłumaczy co i jak. Polecam!:)

Bardzo dobry lekarz. Wzbudza zaufanie, tłumaczy co i jak. Polecam!:)

bardzo dobry lekarz polecam każdemu leczyła moją córke i mam naprawde zaufanie do doktor udziela informaci dotyczącej chorobie pacient siejak

Szybki powrót do zdrowia. Lekarz godny polecenia.

Szybki powrót do zdrowia. Lekarz godny polecenia.

Najlepszy laryngolog jakiego znam. Fachowiec jakich mało gorąco polecam Panią doktor innym pacjentom.

Super,super specjalistka.Zna się na tym co robi!!!!!

Super,super specjalistka.Zna się na tym co robi!!!!!

lekarz godny polecenia chętnie skorzystam z następnej wizyty POLECAM

lekarz godny polecenia chętnie skorzystam z następnej wizyty
POLECAM

Jedyny lekarz w Radomsku który poznał się na mojej alergi.Gorąco polecam Panią doktor.