lekarz Elżbieta Baran

Internista, Lekarz rodzinny

1,5

Nie polecam, Pani doktor przepisała mi antybiotyk nie na moje schorzenie. Nie slucha pacjenta. Cale szczescie poszłam do innego lekarza na konsultacje kiedy po 3 dniach nie było żadnej poprawy a wręcz było gorzej. Ostrzegano mnie, ale sądziłam że lekarz to przecież lekarz. Myliłam się. Trzeba było posłuchać znajomych którzy mieli podobne doświadczenia z tą właśnie Panią doktor i poczekać na wizytę u kogoś innego. Stracony czas i stracone pieniądze. Pani Doktor jest mila i uprzejma, jednak nie o to tutaj chodzi.

Nie polecam tej Pani jako lekarki rodzinnej. Jest skupiona wyłącznie na procedurach, kompletnie ignoruje pacjenta. Podczas teleporady wyłącznie skierowała mnie na test na covid-19 i w ogóle nie udzieliła pomocy. Powiedziała, że trzeba poczekać na wynik testu, do tego czasu miałam chyba liczyć na cudowne ozdrowienie. Z tego co wiem inni lekarze są w stanie powiedzieć, co przyjmować, żeby lepiej się czuć niezależnie od tego, kiedy i jaki będzie wynik.