Elżbieta Borucka

Alergolog, Pulmonolog

Jestem alergikiem od 10 lat i powiem tyle, że Pani Borucka to Lekarz z powołania wie co robić i jak się za co zabrać.

Wspaniały lekarz. Z sercem podchodzi do pacjenta. Jest wnikliwa, szuka przyczyn choroby. A jak je znajdzie to skutecznie leczy. Miła i kontaktowa.

nie mam zastrzezen co do kompetencji. jezeli jednak chodzi o kulture osobista i stosunek do pacjenta, to mam olbrzymie zastrzezenia - pierwsza wizyta byla najciezsza proba:).

nie mam zastrzezen co do kompetencji.

Polecam, jestem pacjentem pani dr od kilku lat, od tego czasu stan moich oskrzeli zdecydowanie się poprawił.Dr Borucka ma ogromne doświadczenie, dyskutuje zpacjentem dobór odpowiednich leków, poświęca czas na wytłumaczenie przebiegu leczenia i rozmowy o ewentulanych skutkach ubocznych. Nigdy nie odmówiła pomocy w sytuacji nagłego pogorszenia zdrowia. bardoz polecam

Super podejście do pacjenta oraz problemu z którym przyszedł, dawno tak miło się nie poczułem w gabinecie lekarskim publicznej służby zdrowia.

Dzięki Pani doktor i narzuconej mi przez nią dyscyplinę leczenia nie grozi mi już astma całoroczna, skutecznie leczę się i jestem odczulana na pyłkowicę sezonową (pyłki brzozy, olchy i leszczyny). Jestem bardzo zadowolona z fachowego podejścia do pacjenta - nigdy nie zostałam odesłana z kwitkiem z przychodni jeśli coś działo się niepokojącego w związku z alergią.