lekarz Elżbieta Grabiec

2,7
2,9
2,7
2,6

Nie polecam. Bardzo miła pani lekarka. Zła lekarka.

Nie polecam. Bardzo miła pani lekarka. Zła lekarka.

Niestety, ale w zupełności podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na ta lekarkę. Może i umie leczyc, ale robi to chyba przez jakąś karę. Czepia się wszystkiego i wszystkich. Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam ze wzgledu na odrażający styl bycia tej pani. CZepia się o wszystko

Nie polecam ze wzgledu na odrażający styl bycia tej pani. CZepia się o wszystko

Chodziłam do niej od dziecka, teraz chodzę z synkiem. Może jako osoba jest dość złośliwym człowiekiem, lubiącym dogryźć i czepiać się (choć nie przy każdej wizycie), to jeszcze nie było sytuacji, żeby nie wyleczyła jakiejś infekcji przez tyle lat i nie ma problemu z wypisaniem skierowania czy recepty, jak się poprosi.

Nie polecam , ta pani nie lubi ludzi , tymbardziej dzieci ,swoją książkową wiedzę testuje ślepo(stra panna) na małych pacjentach. Lubi przy tym robić złośliwe uwagi wobec rodziców , odnosnie wychowania , jej zdaniem wszystko jest nie tak

Nie polecam ze wzgledu na odrażający styl bycia tej pani. CZepia się o wszystko.

Pani Grabiec to wyjątkowo nieprzyjemna i oziębła osoba.Podczas wizyty lekarskiej zamiast zająć się małym pacjentem to bardziej ją interesują kąśliwe uwagi skierowane w strunę rodziców . Nie poleciłam bym nikomu takiego lekarza ,to wyjątkowo zgorzkniała i złośliwa osoba,prz tym oziębła w sosunku do dzieci.

gdyby nie poszla moja zona to ta pani mogla doznac uszczerbku na zdrowiu jakby sie tak do mnie odezwala szczerze odradzam

szczerze odradzam