Elżbieta Hoffman

2,9
2,9
2,7

Pani Elżbieta Hoffman, to bardzo dobry lekarz chorób wewnętrznych, jest dobrym lekarzem rodzinnym. Cierpliwa, miła i uprzejma, nawet gdy pacjent jest dość kłopotliwy i trudny w leczeniu, a ja takim niestety jestem.

Pani Elżbieta Hoffman, to bardzo dobry lekarz. Leczy mnie od bardzo wielu już lat. Jest miła, uprzejma. Jak trzeba, to wszystko tłumaczy, i wystawia skierowania.

Pani Elżbieta Hoffman, to bardzo dobry lekarz. Jak się komuś nie podoba, to niech zmieni, to szybko wróci i przeprosi. Jeszcze nie wiecie, co to lekarz, który kpi z chorego, ja takich znam.

Zarozumiała pseudo P. dr. BO na tytuł DOKTORA to się trzeba wyuczyć i mieć jakiekolwiek kompetencje i predyspozycje ( zwykły KONOWAŁ i nic dodać nic ująć ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie zupełnie nieprzyjemna Bardzo lubiąca dogryźć pacjentowi i ( umilić mu jak tylko najgorzej ) życie i sytuację materialną w szczególności pacjentom przechodzącym przez jej komisję kwalifikującą na gr. inwalidzkie sprawia jej chyba radość zabieranie nawet paru nędznych groszy potrzebującym DZIĘKUJĘ BARDZO PANI lekarz Elżbiecie Hoffman

DZIĘKUJĘ BARDZO PANI lekarz Elżbiecie Hoffman

Pani doktor zapaliła mi i żonie Bardzo jasne światełko w bardzo ciemnym tunelu.

Pani doktor zapaliła mi i żonie Bardzo jasne światełko w bardzo ciemnym tunelu.

Nie polecam,byłam na komisji lekarskiej i nie dostałam

Nie polecam,byłam na komisji lekarskiej i nie dostałam

W ZAWODZIE LEKARZA TRUDNO O BARDZO DOBREGO,A PANI HOFFMAN DO TAKICH SIĘ ZALICZA-POLECAM.

Chodzimy z dzieckiem od około roku do Pani dr. i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej podejścia. Jest delikatna, ciepła i dobrze diagnozuje, a jeżeli nie jest czegoś pewna to otwarcie o tym mówi i zaleca konsultacje z innym lekarzem. Nie ma też problemów ze skierowaniami na dodatkowe badania - sama je wydaje, nie trzeba się upraszać. Zdecydowanie polecamy

nieuprzejma w publicznej służbie zdrowia

nieuprzejma w publicznej służbie zdrowia