Elżbieta Hoffman

2,9
2,9
2,7

Miałam wczoraj pierwszą wizytyę u P. Hoffman i muszę przyznać, że jest bardzo nie uprzejmą osobą. Wyśmiewa innych lekarzy, a sama jest taka sama jak oni. Będę musiała się od niej wypisać.

Jest dobrym lekarzem rodzinnym,uczynnym,nigdy nie odmawia pomocy,poświęca pacjentowi dużo czasu oraz interesuje sie dalszym losem pacjenta.

Miła i profesjonalna. Nie tylko wysłucha i przepisze leki, ale również porozmawia i wyjaśni. Jeśli potrzebne jest skierowanie na badania dodatkowe, zawsze je wyda.

Przez 2 tyg ledwo chodzilem - problemy z kregoslupem. Poszedlem do przychodni, gdzie przyjmowala p. Hoffman. Przepisala mi srodki przeciwbolowe. Zasugerowalem, ze moze jakies RTG, ona na to, ze nie jest potrzebne, bo nie bylo zadnego urazu. Poszedlem prywtanie do ortopedy, zrobilem przeswietlenie i okazalo sie, ze mam spekane kregi, wyskoczyl mi dysk i dowiedzialem sie, ze kregi to mi lataja jak szuflady w szafce. Moim zdaniem praca p. doktor sprowadza sie do tego, jak nie wydac zbyt wiele - oczywiscie kosztem pacjenta.