lekarz Elżbieta Kulpińska

1,6
2,5
1,6
1,5

Ulubiona diagnoza pani "doktor" to... porażenie mózgowe. STANOWCZO ODRADZAM. Po wizycie z 7 tygodniowym synem płakaliśmy- najpierw z rozpaczy, a potem ze szczęścia, kiedy inny neurolog nie stwierdził ŻADNYCH podstaw do takiej diagnozy. Oczywiście na wstępie nie informowaliśmy drugiego lekarza o przyczynie wizyty, dopiero na koniec badania przedstawiliśmy sprawę. Wchodząc na wizytę u "pani doktor" mijaliśmy się z wychodzącą z niemowlakiem parą- zapłakaną. Pewnie również usłyszeli, że ich dzieciątko jest w poważnym stanie porażenia mózgowego- mam tylko nadzieję, że zasięgnęli opinii innych lekarzy. I na marginesie- porażenie mózgowe zdiagnozować można najwcześniej po 6 miesiącu życia, szkoda że wcześniej tego nie wiedzieliśmy. Radzimy omijać szerokim łukiem

Absolutnie nie polecam w/w Pani doktor.totalny brak kompetencji.Na szczęście są jeszcze inni świetni lekarze, którzy potrafią bezbłędnie stawiac diagnozy i podchodzą profesjonalnie do swojego jakże ważnego zawodu.

Byliśmy u tej Pani z naszą 7 tygodniową córeczką. Po kilku odruchach dziecka, stwierdziła że nie podnosi główki że jak już podniesie to się przewraca na bok że jest zażółcona. Szybkie badanie , do tego masa terminów medycznych, zero podejścia do pacjenta i młodych rodziców. Werdykt - państwa córka może mieć ZCKN :) tyle napisała na kartce i kazała zrobić badania :) szok. W internecie odszukaliśmy że to zaburzenia centralnej koordynacji nerwowej - strach na nas padł. Potem po wynikach kazała żonie z dzieckiem do szpitala wojewódzkiego na naświetalnie kłucie i takie tam bo wyniki nie dobre. Dzwonie do szpitala dr mówi mi przy takich wynikach nie ma potrzeby do szpitala przeczekać to w domu wszystko sie unormuje z czasem przeciez to 7 tyg dziecko. Unormowało się, dziś Córka ma rok ma jakieś tam dolegliwości ale raczej nie ZCKN. Nie polecam Pani Dr.
Tato

Chodziliśmy z moim synem M do Pani doktor ok 1 roku byłam zadowolona miał zrobion EEG bad.tarczycy, przez przypadek byłam NA konsultacji z drugim synem u innego lekarza i wzięłam ze soba tez syna M i wyszło szydło z worka. Lekarz, który usłyszał jaką dawkę lekarstwa na polecenie Pani Doktor dostawał M był po prostu wstrząśnięty nic dziwnego że uskarżał się na bóle brzuszka mam ndzieje że nic poważniejszego sie nie stało ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

Polecam Dr Kulpińską, jest doświadczonym i dobrym lekarzem, z super podejściem do dzieci

U dr Kulpińskiej byłam z moim kilkumiesięcznym synkiem gdyż pediatra zauważyła, że szybko zarasta się mu ciemiączko. Wcześniej miał robione USG przezciemiączkowe, które nie wykazało żadnych odchyleń od normy, zrobine były też badania krwi(wapń, hormony tarczycy)Na podwyższony poziom wapnia we krwi pani doktor powiedziała, że te wyniki są bardzo dziwne... nie ustosunkowała się do nich. Dziecko zbadała fizykalnie... pobadała kilka odruchów i na tej podstawie powiedziała mi,że widzi u mojego synka typowe cechy dziecięcego porażenia mózgowego. Gdy powiedziałam, że pracowałam z dziećmi z porażeniem mózgowym i wiem jak takie dzieci wyglądają, jak się zachowują a swego synka nic takiego nie widzę usłyszłam, że mam się wziąć w garść i do pracy!!! Dostałam oczywiście wizytówkę Pani Doktor z zaznaczeniem, że mam się pojawić na TK głowy. Już się nie pojawiłam... pojechałam do neurolog we Wrocławiu... okazało się, że mój synek jest okazem zdrowia!!! Odstawiono mu tylko witaminę D3. Teraz ma już pół roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku!!! Zdecydowanie odradzam Panią Kulpińską jako lekarza!!!