Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ranking lekarzy

Neurolog Dziecięcy Opole

- 4 lekarzy

lekarz Mariusz Wierzbicki

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 30

+1 więcej

Gabinet
Dębowa 5
45-401 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,5/5

Jeżeli komuś zależy na ŻYCIU swojego dziecka radzę unikać tego niedouczonego "lekarza". ..panie "doktorze" niektórych błędów nie da sie naprawić i przywrócić życia. Drodzy rodzice szukajcie specjalistów z powołania, którzy zrobią wszystko, aby pomóc waszemu dziecku, a nie takich którzy kierują się własnym dobrem.

Jeżeli komuś zależy na ŻYCIU swojego dziecka radzę unikać tego niedouczonego "lekarza". ..panie "doktorze" niektórych błędów nie da sie naprawić i przywrócić życia. Drodzy rodzice szukajcie specjalistów z powołania, którzy zrobią wszystko, aby pomóc waszemu dziecku, a nie takich którzy kierują się własnym dobrem.

Opinia dodana przez: Katarzyna
+2 więcej

neurolog
1 Maja 9/49
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 2,0/5

Stanowczo nie polecam Pani Kulpinskiej !!! Wraz z 3 miesięcznym dzieckiem poszliśmy na kosultacje gdyż martwiło nas zapadające się czasami ciemiaczko. Okazało się że wszystko jest ok jednak Pani po zbadaniu dziecka zaczęła straszyć nas że dziecko jest zacofane bo nie podnosi glowy i że ma zmniejszone napięcie mięśniowe.. straszla zapalebiem opon mozgowych ito itd ponadto stwierdziła że dziecko jest bardzo chude i jest wygłodzone, gdyż kp i moje mleko ...

Stanowczo nie polecam Pani Kulpinskiej !!! Wraz z 3 miesięcznym dzieckiem poszliśmy na kosultacje gdyż martwiło nas zapadające się czasami ciemiaczko. Okazało się że wszystko jest ok jednak Pani po zbadaniu dziecka zaczęła straszyć nas że dziecko jest zacofane bo nie podnosi glowy i że ma zmniejszone napięcie mięśniowe.. straszla zapalebiem opon mozgowych ito itd ponadto stwierdziła że dziecko jest bardzo chude i jest wygłodzone, gdyż kp i moje mleko jest niewartosciowe . Na nic zdaly sie tlumsczebia ze w domu dziecko lezac ns brzuchu pieknie trzyna glowke i gaworzy i usniecha sie. Wrecz jest bardzo żywym.dzieckiem. w ogole nas nie słuchała. Powtarzała ciągle że wygłodzone i wrak dziecka i że jest w tragicznym stanie. Dała skierowanie do szpitala z dopiskiem pilne.. tragedia.. oczywiście tego samego dnia z dzieckiem byliśmy u innego lekarza który był e szoku zachowaniem tejże Pani.. I stwierdził że dziecko owszem jest drobne Ale nie na tyle by jechać do szpitala.. po prostu każde dziecko jest inne.. co do płacenia to tez pan i upomniala się o 100zl jakbyśmy conajmniej mieli wyjść nie płacąc.. żenada.. jeszcze raz nie polecam!!!!!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Paulina

Diagnostyka Laboratorium oddziału Opole
Wodociągowa 4
45-221 Opole

Średnia ocen: 1,3/5

Lekarka która nie powinna się nazywać LEKARZEM tylko urzędasem! Unikać jak ognia! Straciliśmy przez nią pół roku na diagnostyce, ponieważ Pani "urzędas" tylko klepała nic nie warte słowa w komputer, z wielkim kłopotem kierowała na badania co się okazało najmniej istotne w naszym problemie. Klepała po klawiaturze zła na mnie i męża, że się dopytujemy co jest naszemu synkowi, bo jak śmiemy pytać o podejrzenia. Zła na dziecko (teraz wiemy) ...

Lekarka która nie powinna się nazywać LEKARZEM tylko urzędasem! Unikać jak ognia! Straciliśmy przez nią pół roku na diagnostyce, ponieważ Pani "urzędas" tylko klepała nic nie warte słowa w komputer, z wielkim kłopotem kierowała na badania co się okazało najmniej istotne w naszym problemie. Klepała po klawiaturze zła na mnie i męża, że się dopytujemy co jest naszemu synkowi, bo jak śmiemy pytać o podejrzenia. Zła na dziecko (teraz wiemy) chore na autyzm,że się boi i nie da się dotknąć skomentowane " jesteś lepszy niż myślałam' Mogła posłać na wiele bardziej znaczące badania, bo jak teraz wiemy miała do tego mocne podstawy. Brak jakiego kolwiek podejścia do problemu zdrowotnego. Gburowata, chamska, wściekła baba! nigdy więcej już do niej nie pojedziemy strata czasu, energii i zdrowia psychicznego.Nie odpowiednia osoba na tym stanowisku. Gdyby ode mnie to zależało nie pracowałaby już w tym szpitalu.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Urszula Wiercimok

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 0

+2 więcej

Gabinet
ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Neurolodzy dziecięcy w mieście OpoleCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat