Elżbieta Młotkowska-Gilun

2,4
2,2
2,2
2,1

Zdecydowanie nie polecam, jeszcze żaden lekarz nie krzyczał na mnie podczas umówionej wcześniej wizyty! (ze niby zarejestrowana nie jestem), ma bałagan w papierach.

BARDZO DOBRA LEKARKA ROZPOZNAŁA CHOROBĘ I SZYBKO MNIE Z NIEJ WYLECZYŁA

BARDZO DOBRA LEKARKA ROZPOZNAŁA CHOROBĘ I SZYBKO MNIE Z NIEJ WYLECZYŁA

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentna osoba, uprzejma, zupełnie nie rozumiem poprzedniego wpisu. Gdyby był prawdziwy to pod gabinetem Pani Doktor nie byłoby ciągle najwięcej oczekujących osób.

Czytając wcześniejszą opinie o dr Młotkowskiej-Gilun myślałam że to pomyłka, ale wszystko się zgadzadza- dane personalne i placówka. Nie polecam nikomu tej Pani. Jako lekarza zawiodła moje zaufanie. Jest osobą niekompetentną, łasą na dowody wdzięczności, a w przypadku ich braku lekceważy pacjenta, szydzi z jego chorób i stanu zdrowia. Potrafi powiedzieć kobiecie o wzroście 165cm i wadze 52kg że jest gruba i ma się odchudzać!!! Nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy, z niechęcią wypisuje skierowania do specjalistów, a na badania skierowań nie wydaje bez względu na porę roku tłumacząc ciągłym brakiem limitów. Nigdy nie polecę jej usług nikomu ,nawet na lekarza ostatniego kontaktu. Właśnie dziś w związku z chamskim potraktowaniem mojej osoby zmieniłam przychodnie żeby tej Pani więcej nie oglądać, kobieta ma jakieś kompleksy i problemy psychiczne które próbuje wyładowywać na pacjentach.Na mnie naszczęćie już nie będzie miała okazji!! Jeszcze raz nie polecam !! Lepiej omijać dr Młotkowską-Gilun.!!!

Pani dr Młotkowska-Gilun zajmuje się moją rodziną od wielu lat. Zawsze podchodzi do pacjenta kompleksowo, traktując go jako spójny system fizyczno-psychiczno-socjalny. Dokładnie docieka przyczyn zaburzeń w tym systemie. Objaśnia przyczyny, patogeny, objawy choroby oraz metody jej leczenia. Przepisuje tańsze odpowiedniki leków zagranicznych. Wydaje się kompetentna i obiektywna, a jej wiedza jest bardzo szeroka. Jest konkretna, empatyczna, umie słuchać i bierze pod uwagę osobiste preferencje pacjenta. Dla mnie osobiście jest również powiernikiem i doradcą życiowym, dodającym mi sił w trudnych chwilach.