lekarz Elżbieta Naumowska

1,8
1,7
1,7
1,5

szkoda ze nie można dać 0 bo 1 to i tak dużo. Lekarz arogancki, chamski, niekompetentny, MASAKRA jak żyje to nie spotkałam się tak z bezszczelnym lekarzem. Nic nie można się poradzić pacjent traktowany jest z pogardą!!!! Tacy lekarze z takim podejściem mogą wręcz zrobić krzywdę pacjentowi. Odradzam!!!!

Fatalny lekarz. Jak żyje, nie spotkałam takiego nie sympatycznego lekarza. Nie pomoże, wręcz w moim przypadku wiele zaszkodził. Omijacie wielkim łukiem te osobę. Szkoda czasu i nerwów.

Fatalny lekarz, chamski, arogancki, zupełnie bez pojęcia i popełnia wiele błędów. Omijać szerokim łukiem.

Wizyta u tej lekarki to porażka. Na wstępie kazała mi szybko mówić o co mi chodzi bo jestem ostatnia i poszłaby już do domu. Potem w ogóle nie słuchała co do niej mówię. W międzyczasie przyszła koleżanka, z którą sobie pogawedzila olewajac mnie totalnie. Nigdy więcej!

Pierwszy raz spotkałam sie z takim aroganckim lekarzem Jestem osobą już w starszym wieku i po wizycie u tej lekarki doznałam szoku. Zero kontaktu z pacjentem, wszystkie dolegliwości które zgłaszałam są w sposób niegrzeczny, powiedziałabym chamski ignorowane. Zero empatii u tej lekarki, Już na samym początku chory wyczuwa, ze jest intruzem. Pada jedno pytanie od lekarki , co potrzeba? chodzi o przepisanie recepty na brakujący lek, więcej P. Doktór nic nie interesuje. Szkoda czasu i nerw. Stanowczo odradzam

Lód - 3 Lizanie tyłka - 4 Bzykanko - 3+ Zaangażowanie zgodnie z wiekiem - 2 Ogólnie może być !! tel. 603 199 178

Lód - 3
Lizanie tyłka - 4
Bzykanko - 3+
Zaangażowanie zgodnie z wiekiem - 2
Ogólnie może być !!
tel. 603 199 178

jest beznadziejna. Co to starocie jeszcze robi w przychodni, jej cel to tylko przebimbać pare godzin w przychodni. Za propozycje seksuz moim znajomym już dawno powinna wylecieć z pracy.

Pani doktor jest miła tylko jak widać prywatnie, natomiast w CePeLek jest nieprzyjemna i niesympatyczna. O kompetencji nie będę się wypowiadała bo nie znam sie na medycynie, ale jej stosunek do pacjenta świadczy o jej empatii i złym wychowaniu. Dziwię się bardzo, że trzymają tę Panią w CePeLek tak długo, może dlatego, że dla swoejego szefa jest bardzo miła jak miła jest dla pacjentów za 150 zł

Nie tyle jej nieupszejmosc uderza, co wyniosly, wrecz pogardliwy stosunek do pacjenta. Rzuca sie w oczy jej absolutny brak zainteresowania pacjentem. W czasie wizyty caly czas mam wrazenie ze przeszkadzam p. doktor, ze ja zanudzam. Jej zachowanie rodzi wrecz poczucie winy i chec przepraszazania, ze istnieje i oczywiscie zabieram p. doktor jej drogocenny czas. Jej kompleksowe leczenie obrazuje stwierdzenie, ze podstawowa choroba pacjenta ja absolutnie nie interesuje. Pacjentka niestety.

Byłem dzisiaj u tej Pani pierwszy i ostatni raz , nie dość że wulgarna to niekompetentna. Bardzo była zdziwiona ze jestem chory na śmiertelną chorobę jaką jest nowotwór.