lekarz Elżbieta Naumowska

1,8
1,7
1,7
1,5

Wizyta była na początku września. Pani doktor zdiagnozowała sobie moją chorobę, wypisała receptę i wręczyła mi bez słowa jakiegokolwiek wyjaśnienia co mi jest, na co choruję, jak mam się leczyć itp. Wszelkie informacje nt. choroby trzeba wyrywać ze zdawkowych wypowiedzi, w których niestety króluje "wydaje mi się". Odradzam.

Odradzam.

A ja uważam że Pani Doktor jest OK. To że lubi to robić i tego nie kryje nie jest czymś niedopuszczalnym. Fajna babeczka polecam!!!!!

Jest to lekarz, ktorego zdecydowanie odradzam. Zero zainteresowania Pacjentem. Po wejsciu do gabinetu za kazdym razem trzeba odczekac bo Pani doktor cos sobie wypisuje i wypisuje... Ostatnio bylam u niej po recepte na leki na tarczyce, zle wypisala mi recepte. Gdy wrocilam do niej aby wypisala ja poprawnie, zrobila to z wielka laska i widoczna niechecia i oczywiscie nawet nie przeprosila za swoja pomylke i za moj zmarnowany czas. Gdy przyszlam do niej z zapaleniem zatok nawet mnie nie zbadala ! Gdy moja mam przyszla pytajac czy ja przyjmie ba ...

Gdy przyszlam do niej z zapaleniem zatok nawet mnie nie zbadala !

Gdy moja mam przyszla pytajac czy ja przyjmie ba jest chora odpowiedziala, ze jak jest chora do jak najdalej od niej bo ja zarazi!
I to ma byc lekarz???

Zero podejscia do Pacjenta! a o podejsciu globalnym to w ogole nie ma mowy.
Jeszcze dzisiaj przepisze sie do innego bo nie mam zamiaru aby za moje skladki placono takiej miernocie.

Pani Doktor na pierwszej wizycie zaproponowała mi seks, kiedy się nie zgodziłem zaczeła na mnie krzyczeć i straszyć ochroną oraz swoim mężem byłym zapaśnikiem. Przerażony tym wszystkim wybiegłem z jej gabinetu. Nie życzę nikomu takich wizyt. Moja ocena bardzo niska.

Kierownictwo Przychodni zna opinię o lekarzu, i odpowiada pacjentom - a co ja mam zrobic? ma przecież uprawnienia.