dr n. med. Elżbieta Ponikwicka

Kardiolog

Wspaniały człowiek i lekarz o wyjątkowych i bardzo rzadkich umiejętnościach diagnostycznych w zakresie zwężenia pnia trzewnego. Niewielu lekarzy na świecie potrafi to zdiagnozować. Dziękuję Pani Elu za poświęcenie. Jest Pani bardzo wyjątkowym lekarzem. Szkoda, że dzisiaj jest niewielu, o których można powiedzieć podobnie. Jacek Wojtkiewicz

Jacek Wojtkiewicz

Dziękuję pani doktor za konsultację telefoniczną w Dzień Niepodległości (wolny od pracy). Pełen wywiad, trafna diagnoza, fachowe porady (wraz ze zmianą trybu odżywiania), i dobrze dobrane lekarstwa. Całkowity profesjonalizm :)

U Pani Doktór leczę się 7 lat. Trafiłam przypadkowo jak był dzień kardiologiczny u nas w przychodni na Poznańskiej. Lekarze ze szpitala na Lindleya dawali mi 2 lata życia. Pani Doktór Ponikwicka postawiła mnie na nogi na tyle że mogę jakoś funkcjonować. Jest wspaniałym i dobrym lekarzem który zawsze pomoże. Dla mnie jest nie tylko jest lekarzem ale i matką. Wykryła mi Pani Doktór choroby którzy inni lekarze tego nie zrobili. 2 razy uratowała mi Pani Doktór życie, bo inni lekarze mieli gdzieś moje choroby. Dla mnie jest to osoba wspaniała, dobra i zarazem Świętą matką dla wszystkich. Ma serce do każdego człowieka. Panią Doktór Ponikwicka dla mnie jest lekarzem niezastąpionym. Kocham Panią Doktór z całego swojego jedynego serca.

Monika

Dr Ponikwicka to wspaniały diagnosta, podchodzi do pacjenta kompleksowo, wizyta u niej trwa min 40min,nie ważne czy prywatnie, czy w przychodni, zawsze są do niej tłumy, to taka Matka Teresa, każdego przyjmie,nawet jeśli ktoś nie jest zapisany, a ma poważne problemy ze zdrowiem, szuka rozwiązań, łączy fakty, objawy, dolegliwości, bardzo trafnie stawia diagnozy, kompleksowo bada, jest JEDYNYM lekarzem w Polsce, który zna się na zespole uciskowym pnia trzewnego, walczy o pacjenta, można zadzwonic do niej ze swoim problemem o każdej porze, niesamowicie profesjonalna osoba, posiada ogromną wiedzę,a przy tym normalna, nie nadęta, nawiązuje super kontakt z pacjentem. Nie znam takiego drugiego lekarza, To nie jest ściema, ani wazelina co napisałam, to najprawdziwsza prawda.
Pani Doktor, order dla Pani!!!

Właściwa diagnoza schorzenia dała mi "drugie życie". Z perspektywy czasu,- żałuję, że nie trafiłam do dr. Ponikwickiej wcześniej! Refleksja: lepiej późno niż wcale! Niech wstydzą się lekarze, którzy tylko brali ode mnie pieniądze i nic poza tym!!!!! POLECAM DR. PONIKWICKĄ,- lekarz GODNY ZAUFANIA! LEKARZ, KTÓRY MA NA UWADZE DOBRO PACJENTA A NIE SWÓJ WŁASNY!!!!

Właściwa diagnoza schorzenia dała mi "drugie życie".

Świetny lekarz. Z dużą wrażliwością i uwagą podchodzący do pacjenta. Wspaniały człowiek, jedyny w swoim rodzaju.

Dr Ponikwicka to wspaniały kardiolog.Dziękuję ,że u niej się leczę.Posiada ogromną wiedzę.Jest jedynym lekarzem w Polsce ,której ufam. Życzę jej również zdrowia,aby mogła jeszcze leczyć przez lata.Pacjentka z rodziną z podlaskiego.

Miałam szczęście, że trafiłam na Panią Doktor! Leczę się u niej od wielu lat wraz z rodziną. Cudowny Człowiek i Lekarz!!!

O takim lekarzu jak Pani dr. Elżbieta Ponikiwcka marzymy a ja mam szczęście że mnie leczy całą rodzinę

Bardzo dobra i sympatyczna Pani dr.zna sie na zeczy.Nie znam takiej drugiej.

Bardzo dobra i sympatyczna Pani dr.zna sie na zeczy.Nie znam takiej drugiej.