dr n. med. Elżbieta Ponikwicka

Kardiolog

Dr Ponikwicka to wspaniały kardiolog.Dziękuję ,że u niej się leczę.Posiada ogromną wiedzę.Jest jedynym lekarzem w Polsce ,której ufam. Życzę jej również zdrowia,aby mogła jeszcze leczyć przez lata.Pacjentka z rodziną z podlaskiego.

Dr Ponikwicka to wspaniały diagnosta, podchodzi do pacjenta kompleksowo, wizyta u niej trwa min 40min,nie ważne czy prywatnie, czy w przychodni, zawsze są do niej tłumy, to taka Matka Teresa, każdego przyjmie,nawet jeśli ktoś nie jest zapisany, a ma poważne problemy ze zdrowiem, szuka rozwiązań, łączy fakty, objawy, dolegliwości, bardzo trafnie stawia diagnozy, kompleksowo bada, jest JEDYNYM lekarzem w Polsce, który zna się na zespole uciskowym pnia trzewnego, walczy o pacjenta, można zadzwonic do niej ze swoim problemem o każdej porze, niesamowicie profesjonalna osoba, posiada ogromną wiedzę,a przy tym normalna, nie nadęta, nawiązuje super kontakt z pacjentem. Nie znam takiego drugiego lekarza, To nie jest ściema, ani wazelina co napisałam, to najprawdziwsza prawda.
Pani Doktor, order dla Pani!!!

Miałam szczęście, że trafiłam na Panią Doktor! Leczę się u niej od wielu lat wraz z rodziną. Cudowny Człowiek i Lekarz!!!

Właściwa diagnoza schorzenia dała mi "drugie życie". Z perspektywy czasu,- żałuję, że nie trafiłam do dr. Ponikwickiej wcześniej! Refleksja: lepiej późno niż wcale! Niech wstydzą się lekarze, którzy tylko brali ode mnie pieniądze i nic poza tym!!!!! POLECAM DR. PONIKWICKĄ,- lekarz GODNY ZAUFANIA! LEKARZ, KTÓRY MA NA UWADZE DOBRO PACJENTA A NIE SWÓJ WŁASNY!!!!

Właściwa diagnoza schorzenia dała mi "drugie życie".

O takim lekarzu jak Pani dr. Elżbieta Ponikiwcka marzymy a ja mam szczęście że mnie leczy całą rodzinę