lekarz Elżbieta Szlęzak

Witam serdecznie.U Pani Doktor leczę się od kilkunastu lat. Uważam ze jest bardzo dobrym lekarzem. Miałam problemy już jako nastolatka i Pani Doktor bardzo mi wtedy pomogła.Mogłam dzwonić o każdej porze,zwłaszcza jak pracowałam zagranica było to bardzo komfortowe.Zawsze mila i pomocna, naprawdę. Prowadziła moja ostatnia ciąże.Pani Doktor ma bardzo specyficzny sposób bycia wiec domyślam się ze stad biorą się negatywne komentarze.Jest zdecydowana, wie co robi, ZAWSZE wysłucha do końca pacjentki.Mimo ze leczyłam się u rożnych lekarzy ze względu na częste podróże,to jednak zawsze jak wracam do Lęborka idę do Pani Szlęzak żeby się skontrolować no i żeby ja odwiedzić.Wspaniały lekarz i człowiek. Dodam ze leczyłam się u niej prywatnie i na książeczkę i nigdy nie odczulam różnicy w podejściu do pacjentki. Naprawdę polecam każdemu!

Wiem ze są kobiety które maja dobre zdania o Pani dr. Elżbiecie Szlęzak przykro mi ja takiego nie mam, była dla mnie nie mila a reszty nie skomentuje(np.Pani w rejestracji)

Jestem pacjentką dr Szlęzak od ok. 2 lat. Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Jestem bardzo zadowolona i mam do niej pełne zaufanie. Pani doktor kieruje się przede wszystkim dobrem pacjentki i to widać. Jest lekarzem z powołania. Odpowiada na pytania, jest dokładna, cierpliwa, poświęca dużo uwagi pacjentce. Jeśli coś jest nie w porządku natychmiast stara się ustalić tego przyczynę, kieruje na badania. Jest bardzo delikatna przy badaniach. Kompetentna i życzliwa.

Pani dr stwierdzila u mnie brak jajnika, o dziwo inny lekarz go znalazł, ogolnie odniosłam zle wrazenie

Dr.Szlęzak jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem,ale dostać się do niej na NFZ graniczy z cudem(chciałam się dzisiaj umówić na wizytę ale rejestracja jest 23 marzec!!! a wizyta maj-czerwiec,paranoja wccześniej umrę niż się dostanę)no i nie wiem kto wymyślił zaświadczenie o opiece od 10 tygodnia ciąży bo jak nie masz kasy to nie masz się na nie szans!!!

Pani doktor na wizycie prywatnej jest przmiła, wyrysuje nawet całąmacice dokładnie wszystko objaśniając niestety państwowo jest batdzo nieprzyjemna a wręcz opryskliwa nie skomentuje nawet pani zasiadającej w rejestracji której należy się wystrzegać!!!!

Dr. Szlęzak jest dobrym lekarzem , całą ciąże chodziłam do niej. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.

jest nie adekwatna do tego co robi i jak leczy...

jest nie adekwatna do tego co robi i jak leczy...

Pani doktor Elżbieta prowadził moją ciążę, jako kobieta w ciąży mogłam jej ufać, Leczy sie u niej moja mama, babcia i wiele innych znajomych kobiet.