Lekarze Endokrynolog dziecięcy Katowice

dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Maria Izbicka

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Cudowny lekarz. Leczy mnie już 16 lat. Dzięki Pani doktor uniknęłam operacji. Serdeczna, uprzejma. Świetny fachowiec, leczy kompleksowo, zupełnie nie potrzebuję lekarza 1-go kontaktu. Cierpliwa i wymagająca i bardzo skuteczna. Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nie tylko. I w Nowym 2012 Roku Życzę Pani doktor dużo zdrowia i pomyślności wszelkiej

Franciszek Kokot

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego
40-027 Katowice

W 1988 roku jako 15 letni chłopak chorowałem na nerki, pan profesor uratował mi życie za co chciałem gorąco podziękować, obecnie mam 45 lat i od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów z nerkami. pozdrawiam
Opinia dodana przez: tomasz

Aleksandra Kierat-Pająk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk
Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)
Opinia dodana przez: córka pacjentki

dr hab. n. med. Robert Krysiak

40-851 Katowice

nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG) odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe zalecił ...

dr Elżbieta Bachowska

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

specjalista w zakresie endokrynologii z duzym doswiadczeniem.

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

40-851 Katowice

Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

dr n. med. Michał Kokot

Urbana 5
40-750 Katowice

Byłem u tego profesora. Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście, olbrzymia wiedza i co ważne w 3 specjalizacjach. Polecam.

lekarz Anna Zemczak

szpital kliniczny ul.ceglana katowice
Katowice

Bardzo dobry i doświadczony lekarz. Fachowe podejście do pacjenta i bardzo empatyczny. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ada

dr n. med. Aneta Gawlik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo kompetentna pani doktor, lekarz z powołania. Bardzo pomogła mojej córce, nadzorując odpowiednie leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo dziękuję za pomoc.

dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10
Katowice

Polecam panią profesor, zawsze bardzo miła i pogodna, w mojej chorobie bardzo mi pomogła za co jestem bardzo wdzięczna, wszystkie badania i wizyty u lekarzy dodatkowych organizuje klinika którą nadzoruje i wszystko zorganizowane jest bardzo dobrze, nie trzeba się martwić i samemu chodzić, stać w kolejkach i wyszukiwać specjalistów do wykonania danego badania. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Małgorzata Zięba

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
40-608 Katowice

Czytam niektóre opinie i nie wierzę , że mowa o tej samej pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła, zawsze odpowiada dokładnie nawet na wydawałoby się banalne pytania . Kiedy trzeba było przyjęła mnie nawet w niedzielę . Dzięki niej czuję się zaopiekowana i bezpiecznie prowadzę ciążę. Jedyny minus to to, że nie można u niej rodzić . Szczerze polecam , a korzystam z usług już kilka lat ,
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Jacek Szymkowiak

Wietnamska 54
40-765 Katowice

Chodziłam do doktora leczyć tarczycę na nfz w przychodni w Chełmku. Badania (głównie tsh) wychodziły dobrze i miałam wracać za rok. Kiedyś zgłosiłam doktorowi problem z nadmiernym owłosieniem,na co powiedział, że to norma. Dostałam jedynie skierowanie na tsh. Powiedziałam o tym samym ginekologowi i zlecił badania hormonów męskich - szczególnie androtestendion wyszedł dość mocno podwyższony - 5,5. Poszłam prywatnie do innej endokrynolog i na podstawie pierwszych badań i tomografii wyszło, ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Ewa Widala

Internista, Endokrynolog

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach. Na pierwszej wizycie pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. W gabinecie czułam się swobodnie, a to dlatego, ze Pani doktor bardzo otwarcie i swobodnie opowiadała o swoich osobistych przeżyciach, o swojej rodzinie itp. Wydało mi się to bardzo sympatyczne i pozwoliło poczuć się swobodnie. Pani doktor, po zapoznaniu się z moimi wynikami opowiedziała szczegółowo o tym co mi dolega, jakie są przyczyny, ...

dr hab. n. med. Brygida Koehler

Sokolska 63a
40-128 Katowice

Nie wiem skąd tyle złych opinii, Pani profesor jest nawet Uprzejma, ale to zależy. Widać, że Pani profesor specjalistką zarówno Endokrynologii, jak i innych dziedzin. Polecam!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr hab. n. med. Ewa Małecka-Tendera

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani profesor od kilkunastu lat.Świetny specjalista,do którego mam ogromne zaufanie.Zawsze mogę liczyć na pomoc.Polecam wszystkim,którzy mają problemy endokrynologiczne,bo poza wiedzą,Pani profesor jest bardzo miłą i serdeczną osobą.

dr n. med. Andrzej Warmuz

Endokrynolog, Nefrolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Uprzejmość zero. Wykonanie badania USG poniżej wszelkiej normy. Całość wizyty oburzające poniżej dna. Omijać tego człowieka z daleka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Anna Bednarska

40-851 Katowice

SZCZERZE ODRADZAM!! Lekarz pomyłka – cały czas mówi medycznym językiem i operuje skrótami, a na prośbę by wytłumaczyła o co chodzi strasznie się irytuje i staje się niemiła. USG i badania ginekologiczne robi bardzo niedelikatnie. Zupełnie nie kojarzy swoich pacjentów i każe sobie przypomnieć (mając przed sobą kartę, której nie bardzo chce się czytać), po co pacjent przyszedł (nawet jak był dzień wcześniej)! Stawia błędne diagnozy, wprawiając pacjenta w osłupienie, ...
Opinia dodana przez: Lena

Wioletta Skrzypulec

rafała urbana 5
Katowice

Moim oczekiwaniem było urodzenie dziecka - leczyłam sie u niej prawie 5 lat (podczas leczenia brałam olbrzymie ilości tabletek)- były 2 ciąże zakończone poronieniem niewiadmomego pochodzenia. Wykonanych miałam wiele badań, hsg, laparoskopię. Niby byłam pacjentką pod jej specjalna opieką, ale jak potrzebowałam chociażby jej porady telefonicznej to nigdy nie odbierała, wiecznie zabiegana, wyjazdy zagraniczne - nie można na nią liczyć. Na ostatniej wizycie skierowała mnie do innego lekarza i powiedziała, ...