dr Eugeniusz Puławski

Ginekolog, Lekarz rodzinny

1,5
1,2
1,2

Lekarz przyjął mnie na dyżurze w szpitalu, obrażony (była 18). Jestem w ciazy. Miałam plamienia, on stwierdził że to upławy i że po co przyjechałam. potem powiedział , że organizm może daje objawy jak okres (??!!), zrobił wreszcie USG i zaproponował hospitalizację (a przecież to upławy!). Hospitalizacja na koniec była wskazana po badaniu innych lekarzy. Tragiczne traktowanie, tragiczne stawianie diagnozy.

Tragiczne traktowanie, tragiczne stawianie diagnozy.

Jestem totalnie zszkowana totalnym brakiem szacunku dla kobiet w ciąży. Moja siostra trafiła na izbe przyjęć i gdyby nie pomoc internisty to dr Pulawski w ogóle by jej nie przyjął, ponieważ był zmęczony! Z wielką łaską przyjął na wizytę. Na konsultacji powiedział, że powinna wziąć proszka przeciwbólowego i położyć się spać. Nie polecam tego lekarza.

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam nikomu nie polecam pracuje w szpitalu Żyrardów robi usg byłam u niego 2 razy w obu ciążach stwierdził że dzieci nie mają pęcherza moczowe co okazało się kompletna bzdura na wizycie nie uprzejmy chamski krzyczy na pacjentki i bada z wielką łaska jak by siedział za karę a ja płacę ciężkie pieniądze na ubezpieczenie i uważam że jeżeli ktoś podejmuje się badania pacjenta to powinien mu wszystko wytłumaczyć a nie całe badanie milczy a jak się człowiek zapyta to unosi się oburzony

Pijak i bydlak! Szkoda pieniędzy, zdrowia i czasu. Powinien iść siedzieć!

Pijak i bydlak! Szkoda pieniędzy, zdrowia i czasu. Powinien iść siedzieć!

Nie polecam tego lekarza,szkoda czasu,nieprzyjemny,o pacjentach wypowiada się "hołota,to bydło" stale skacowany,ponoć był kiedyś dobrym ginekologiem obecnie głównie pije powinno się go skierować na odwyk.

jest prawie nieuchwytny a jeżeli już przjmuje to przeważnie na gigantycznym kacu!!!