lekarz Ewa Chrapusta-Witek

Ginekolog, Ginekolog położnik

zdecydowanie polecam ... byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem mile zaskoczona

nie polecam udziela malo opini o chorobie

nie polecam
udziela malo opini o chorobie

polecam bardzo chodze do niej od dłuższego czasu

polecam bardzo chodze do niej od dłuższego czasu

Pani doktor nawet niezgodziła się mnie przyjąć ...Szukałam porady lekarza z powodu przdłużającego się krwawienia obfitego :( Stwierdziła że 10 dniowy obfity okres to norma i jak się będzie o wiele jeszcze przedłużał to mam przyjść ....Zero zainteresowania pacjętką , brak uprzejmości nie polecam ....

Juz od 5lat leczę się u Pani Ewy, poprowadziła także moją ciąże i nie poszłabym do innego lekarza, poleciłam juz Panią dr kilku koleżanką i wszystkie są zadowolone.

Jest świetnym lekarzem. Chodzę do niej już 8 lat i nie zawiodłam się. To doktor z powołaniem i wieloletnim doświadczeniem.

Pani doktor działa antystresowo.Wiadomo wizyta u ginekologa nie należy do łatwych ,ona jst yjątkowa.Oby więcej lekarzy miało takie podejście do pacyjętów ,i takie kompetencje,mimo wieku jest na bierząco ze wszelkimi nowinkami medycznymi.POLCAM

chodze do tego lekarza juz 10 lat i jestem bardzo zadowolona. prowadziła moje dwie ciaze i urodziłam dwie wspaniałe corki. to doktorka sumienna i doradzi , wytłumaczy i czasu posieci tyle ile trzeba.polecam

PANI EWA PROWADZI MOJĄ CIĄŻE I JESTEM BARDZO ALE TO BARDZO ZADOWOLONA ZA NIC W ŚWIECIE NIE ZMIENIŁA BYM LEKARZA MIŁA UPRZEJMA I GODNA ZAUFANIA OSOBA KTÓRA NAPISALA ŻE POWINNA LECZYĆ KROWY SAMA POWINNA SIE LECZYĆ NA GŁOWE KOBITKI JEŻELI MACIE JAKIEŚ PROBLEMY TO TYLKO DO PANI EWY SZCZEGÓLNIE POLECAM KOBIETOM W CIĄŻY

musial pujsc prywatnie robic badania bo lekarka stwierdzila ze badania niechodza w zakres refundacji z NFZ co bylo bzdura.