2,8
3,2
3,1
2,9
2,7

Witam, Do Gabinetu pani dr Ewy Fajt trafiłam dokładnie 3 lata temu (miałam 29lat i dość wyraźną wadę zgryzu-stłoczenia,zatrzymany ząb itd. i naprawdę długo trwało nim dojrzałam do tego by coś z tym zrobić).Z pełną odpowiedzialnością polecam gabinet pani doktor. Pełen profesjonalizm na każdym kroku - począwszy od rejestracji do wizyty na fotelu skończywszy :) Panie w rejestracji zawsze miłe, uśmiechnięte i kompetentne. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Już na pierwszej wizycie ocenia stan pacjenta, mówi z czym należy się liczyć jaki jest wymagany ...

Witam,
Panie w rejestracji zawsze miłe, uśmiechnięte i kompetentne.
Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Już na pierwszej wizycie ocenia stan pacjenta, mówi z czym należy się liczyć jaki jest wymagany czas leczenia, przypuszczalny koszt itd. Zawsze pytałam o wszystko to o co chciałam się zapytać. Nigdy nie wychodziłam z gabinetu niedoinformowana.
Po wykonanych wyciskach, zdjęciach RTG okazało się że muszę usunąć ząb zatrzymany i jeden ząb martwy. W maju 2007 założono mi aparat stały który nosiłam dokładnie do 31.10.2008- czyli tylko 1,5roku! Po nim przez 1,5roku nosiłam wkładkę retencyjną. Wizyty co 1,5 miesiąca. Całkowity koszt leczenia może nie jest tani, ale skoro decydujemy się na zamierzony efekt końcowy i jesteśmy świadomi swojej wady to naprawdę warto i jak miałabym przez to przechodzić jeszcze raz to postąpiłabym tak samo.
Zawsze często się uśmiechałam a teraz robię to jeszcze częściej :D Rodzina i znajomi mówią że jestem inną osobą :) Polecam, naprawdę warto!

Zmieniając miejsce zamieszkania szukałam nowego ortodonty i wybrałam dosłownie jeszcze z książki tel. Ale to były czasy jak dr pracowała w Zabrzu, drugim powodem było to że aparat ruchomy który nosiłam nie przynosił rezultatów wręcz pogarszał sytuacje i chciałam skonsultować to z kimś innym. Faktycznie dr to potwierdziła (mój stary aparat miał śrubę wysuwającą zęby na przód, a nowy położoną pośrodkowo, rozszerzającą na boki zęby i jeszcze inne elementy wspomagające). Sytuację miałam beznadziejną i nie byłam nastolatką- a na efekty nie trzeba było długo czekać. Dr powiedziała że przerobi stary aparat i poinformowała ile to będzie kosztować (w tedy chyba 160 zł) na wizycie następnej widzę, że jest całkiem nowy (nie dało się przerobić tamtego) i tu byłam zaskoczona bo to był wydatek 2 razy większy, ale jak umówiłyśmy się na przeróbkę starego to policzyła tak jak się umawiałyśmy te 160zł? Podejrzewam, że ceny są obecnie całkiem inne,ale w tedy liczył się dla mnie każdy grosz (około 10 lat temu-bo studiowałam) ale było warto. Miałam ogromne zaufanie, chyba przez rewelacyjne efekty.

Najlepsza pani doktor jaką znam,wyleczyła moją okropną wadę zgryzu.Byłam świadoma,że nie wszystko da się zrobić, a tu wbrew moim oczekiwaniom piękne równe zęby i wyleczona wada - ręka fachowca.Po zdjęciu aparatu popłakałam się ze wzruszenia efekt jest niesamowity ,mam 36 lat aktorski uśmiech i całe życie przed sobą .Polecam tą panią doktor,która wzbudziła moje zaufanie .Jest to osoba bardzo uprzejma ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.Jeszcze raz polecam najlepszego specjalistę na Śląsku!!!!!!!!!!!!!!!!

Otóż jestem pacjentka po stalym aparacie, ktory nosilam 18 lat !!! temu niestety bez plytki retencyjnej...wada zgryzu nie dosyc ze powrocila - poglebila sie a o zebach wole nie mowic. Pani doktor zachowala sie bardzo profesjonalnie - konsultacja u chirurga szczekowego - potem konsultacje i otwarcie powiedziala ze nie podejmie sie leczenie lecz wysyla mnie do "guru" ortodoncji - zwrocila mi wszystkie zdjecia rtg, wyciski, jej opinie, diagnoze i proponowany schemat leczenia, prosila o kontakat jak "idzie" leczenie, podziwiam ludzi odwaznych, szczerych i otwartych! jestem osoba z bardzo powazna wada zgryzu-dr Fajt potraktowala mnie bardzo profesjonalnie i powaznie mimo iz nie ...spelnila moich oczekiwan, ale ogolnie polecam!

TRAGEDIA!!!!!! Zniszczyła mi zęby. Zniszczyła mi stawy żuchwowe, jak widać z poprzednich opinii robi to wielu pacjentom, też bez mojej zgody i co więcej wbrew mojemu sprzeciwu piłowała mi zęby, zupełnie nie potrzebnie. Przy tym jest ordynarna, traktuje ludzi jak gorszych od siebie. Denna pod każdym względem!!!!!!!

Nie polecam , leczyła mnie 4 lata , kazała usunąć 3 zdrowe zęby, zrobiła bez mojej wiedzy przestrzeń między zębową na implanta teraz nic się nie da innego wstawić, za wszystko trzeba było płacić dużą kasę, uszkodziła mi ząb oraz mam problemy ze szczęką, teraz po 7 latach wszystko się rozjeżdża. Na początku wszystko pięknie ale teraz nigdy bym jej nie wybrała. Zniszczyła mi zęby.

Nie polecam, chodziłem z synem ... pani doktor stwierdziła, że syn musi poddać się operacji u chirurga szczękowego. Gdy ten, skonsultował przypadek ... o mało się nie przewrócił, pokręcił głową i zasugerował zmianę doktora, co też niezwłocznie wykonałem. Z daleka omijam jej gabinet.

Byłam z dzieckiem u dr Fajt kilkanaście razy, totalne rozczarowanie, traktowanie pacjenta przedmiotowo, zero pokory. Więcej szacunku Pani Fajt do swoich pacjentów ale także do ludzi!!!!!!!!!!!!! I proszę nie zapominać że to dzięki nim ma pani pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam świadkiem wielu sytuacji gdzie widoczne jest inne podejście do pacjentów z tzw. kasą czyli tych którzy nie korzystają ze świadczeń NFZ-towskich. ŻĘNADA. Tacy lekarze, którzy stosują podział na pacjentów pod względem zasobności portfela, powinni zmienić zawód!!! Zdecydowanie odradzam.

Zanim przyszłam do pani Fajt byłam u innej ortodontki która chciała mi usunąć 4 zdrowiutkie zęby. Kiedy przyszłam do pani doktor ona powiedziała że zachowam całe uzębienie. Bardzo polecam panią doktor. Pacjentka która ma 12lat.

Mało informacji , co chwilkę jakieś nowe rzeczy dochodzą np :ortorama, inne wkładki , i wychodzisz z gabinetu a tu tylko następne 200 zł , 300 zł ,400 . Aparat 2000 góra i 2000 dól i oczywiście koszt 100 zł za kontrolę jednej szczęki