dr n. med. Ewa Fenc-Czajka

Gastroenterolog, Gastrolog

Pani "doktor" nastawiona tylko i wyłącznie na zarabianie. W epoce Meridii i Zelixy były to jej podstawowe metody odchudzania. Dodatkiem były drukowane gotowce diet. O działaniu tych dwóch leków najlepiej niech świadczy to, że zostały wycofane z obrotu w całej Unii Europejskiej. Po tym, jak Pani "doktor" zorientowała się, iż zamiast droższej Meridii można kupić Zelixę - na recepcie pojawił się znak NZ - nie zamieniać - widać umowa z producentem Meridii podpisana. Po upadku głównej linii odchudzającej (meridia, zelixa) i otwarcia nowego pięknego centrum jakoś trzeba skubać pacjentów. No i teraz Pani "doktor" ma całą gamę specyfików - dostępnych tylko u niej, najlepszych, o cudownych właściwościach, za bajońską cenę... Ogólnie nie polecam tej Pani "doktor" - to sęp na kasę - zero zainteresowania pacjentem. Jedyne co tę Panią "doktor" interesuje to Twój portfel. Po rezygnacji z jej wątpliwych usług zapewne dostaniesz do domu jej super ofertę...

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam. po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie) po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona ...

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona jest tutaj krolowa".
po 3. nie szanuje opini innych lekarzy- z owiele lepszym wyksztalceniem i o wiele dluzszym starzem, mysli ze jest najlepsza na swiecie (a nie jest, wrecz przeciwnie).
po 4. nie zapytala nawet czy ja jako pacjenta choruja na cos- czy cukrzyca czy hormony cokowliek, założyla odrazu ze chce wygladac lepiej i byc cyt" fajniejsza laska"- co nie jest prawda bo jako osoba chora chcialam sie lepiej czuc i porawic stan swojego organizmu.
po 5. szanowna pani doktor umie tylko i wylacznie pracowac na wydrukach z komputera (glupiego BMI nie potrafi sama obliczyc- a przeciez 40lat temu jak szanowna pani doktor zaczynala swoja zniewalajaca kariere komputerow nie bylo) i zamiast obejrzec wyniki badan, wypisy ze szpitala i opinie lekarzy upierala sie szanowna pani doktor aby zaplacic jej 50zl za to aby komputer wyliczyl BMI (bo ona inaczej nie potrafi pracowac).
podsumowujac jest to najgorszy pseudo lekarz jakiego w zyciu bylo mi dane spotkac, kasy bierze za wszystko (szkoda ze jeszcze nie ma limitu slow za dana stawke). Baba jest ordynarna, arogancka, nie szanuje klienta, uwaza sie za pepek swiata a o zdrowiu i zdrowym odzywianiu nie ma kompletnie zielonego pojecia. Wszystkim ktorzy mysla chociazby nad wizyta u szanownej pani doktor odradzam - wiecej dowiecie sie u technika zywienia czy magsitra dietetyki o swoim organizmie albo czytajac ksiazke/internet niz tam.
A i zapomniałabym dodac ze na sam koniec zostalam wyrzucona dlatego ze zwrocilam uwage na spoznialstwo (gdzie w tym czasie w OTC byla pani Fenc- Czajka bo ostentacyjnie krecila sie jak smrod po gaciach po korytarzu doskonale wiedzac ze czekaja do niej klienci) i nie powiedzialam "szanowna pani doktor".

Polecam wszystkim Panią Doktor, która jako jedyna była w stanie mi pomoc. Wcześniej przeszłam przez 2 innych gastrologów i spędziłam 2 tyg. w szpitalu bez diagnozy. Cena wizyty jest dosyć wysoka, czas oczekiwania niestety też, ale zdecydowanie warto, zwłaszcza z trudnym problemem. Jeśli, odpukać, kiedykolwiek ja lub ktoś z rodziny będę miała problemy zdrowotne udam się prosto do Dr Czajki.

Pani Doktor zajmuje się między innymi leczeniem zaburzeń odżywiania w tym otyłości. Jest pierwszym lekarzem, który zdiagnozował przyczynę nadwagi u mojej córki, borykającej się z tym problemem od wielu lat (przymus jedzenia).Odpowiednia farmakoterapia oraz bardzo sensowne zalecenia dietetyczne przynoszą oczekiwane rezultaty. Gorąco polecam korzystanie z usług Pani Doktor. Jedyna niedogodność to długi czas oczekiwania na wizytę, ale ilość pacjentów, chętnych do skorzystania z porady i leczenia świadczy najlepiej o tym lekarzu.