Ewa Gębala

3,7
3,9
3,9
3,7

Nie polecam tej lekarki. Chodziłam do niej na zwykłe wizyty kontrolne, podczas których mówiła, że wszystko jest ok. Zgłaszałam nieregularne cykle, ale twierdziła, że to normalne. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że nadawałam się na histeroskopię, którą musiałam przejść, ponieważ na swoim usg pani Ewa nie zauważyła oczywistej oczywistości. Może i jest delikatna i miła, ale naprawdę medycznie kompletnie w niczym mi nie pomogła. Nie polecam, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

byłam pierwszy raz bezpłatne u ginekologa w osrodku zdrowia,wizyta jest bezpłatna i niczym sie nie rózni od prywatnej no jedynie ze w prywatnych jest osobna przebieralnia i dodatkowy fartuszek.Nie moge ocenic dokladnie kompetencji lekarza bo sie tylko leczyłam ale jestem zadowolona i wlasciwie leczona wiec zdecydowanie polecam P. Doktor Ewe Gąbale

super lekarka , polecam miła i sie przejmuje, prowadziła moje wszystkie ciąże , lepszej nie znajdziecie

Ta lekarka prowadziła moją pierwszą ciąże, przez nią omal nie straciłam dziecka. Nie potrafi zrobić dobrze USG i zmierzyć dziecka. w 34. tygodniu na USG twierdziła że dziecko ma 2 kg, pytałam czy nie jest za małe, ale wmawiała mi że jeszcze urośnie i że przecież ja też jestem drobna. Dziecko urodziło się w 35. tygodniu z wagą 1350 g niedotlenione i niedożywione. więc nikomu nie polecam tej lekarki, co z tego że miła i rozmowna, to nie wystarczy.

Jest bardzo miła, można jej zaufać. Polecam wizytę u Pani doktor Ewy Gębali

Jest bardzo miła, można jej zaufać. Polecam wizytę u Pani doktor
Ewy Gębali

Bardzo miła pani doktor,lecz nie stwierdziła u mnie tego co okazało sie po 2 tygodniach.Miałam prawiemiesiąc krwawienie i o tym informowałam,dostałam tabletki na zatrzymanie krwawienia,a po 2 tygodniach został usunięty mi jajowód.Dziekuję bardzo a naprawdę zaufałam

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, od razu wzbudza zaufanie, można z nią o wszystkim porozmawiać. Zawsze pyta, kiedy ostatnio była robiona cytologia i USG, więc też dba o profilaktykę pacjenta. Pani Doktor poświęca tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Jest kompetentnym lekarzem. Polecam każdej pacjentce.

Pani doktor godna szczerego polecenia! Bardzo miła, sympatyczna, wszystko tłumaczy, wypytuje, doradza. W tej chwili Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona!

Leczyłam się u niej 3 lata, opisywałam jej moje kłopoty z długotrwałymi miesiączkami i skrzepami.Pani doktor twierdziła, ze to normalne i przepisał tabletki na zmniejszenie krwawień. Po tych 3 latach wymusiłam badanie usg ginekologiczne, na którym wykryto 2 mięśniaki. Po wizycie kontrolnej pani doktor powiedziała, że to nic groźnego, nie proponując żadnego leczenia. NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

bardzo miła pani doktor polecam :)godna zaufania

bardzo miła pani doktor polecam :)godna zaufania

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Krzysztof Polak