3,3
3,5
3,6
3,5
3,3

Jeśli ktoś chce się poczuć szanowany tak samo jak w klient czekający w kolejce do NFZ to serdecznie zapraszam. Pani doktor Ewa Gębala zaczyna przyjmować o 9:30 rano, pacjentka zarejestrowana na 10:30 napotyka w kolejce przed sobą 3 inne pacjentki w tym jedną, która ze zdziwieniem twierdzi, że również jest zarejestrowana na 10:30. O godzinie 10:45 przed gabinetem pojawia się kolejna pacjentka, która wchodzi poza kolejką, bo według Pani doktor jej godzina wizyty również była zaplanowana przed 10:30. Reasumując, człowiek bierze wolne z pracy, decyduje się iść do lekarza prywatnie ...

Reasumując, człowiek bierze wolne z pracy, decyduje się iść do lekarza prywatnie by nie tracić czasu na siedzenie w kolejkach po czym pomimo tego, że wizyta jest płatna minimum 100 złotych otrzymuje ten sam poziom usługi, który jest oferowany za darmo w ramach NFZ.

Pani doktor wobec osoby, która w grzeczny sposób pyta ją dlaczego nie szanuje swoich klientów oraz pacjentek stwierdza, że ona ma 20 lat stażu pracy i najwyraźniej lepiej wie czy można obsłużyć 2 pacjentki ginekologiczne o tej samej godzinie oraz w sumie zarejestrować 6 pacjentek pomiędzy 9:30 a 10:30. Pacjentka, która na wizytę z konieczności przyszła z małym dzieckiem niech sobie czeka, ważne że pieniążki się zgadzają.

Osoba która wrzuca ten komentarz według Pani doktor jest zwykłym hejterem. Jak widać klient domagający się by usługa świadczona za jego pieniądze była realizowana na odpowiednim poziomie wymaga za wiele, w końcu to pacjent jest dla Pani doktor a nie Pani doktor dla pacjenta. Sądząc po innych komentarzach takie praktyki rejestracyjne to u Pani doktor norma.

Również nie polecam pani ginekolog. Zachęcona pozytywnymi opiniami, wybrałam się na pierwszą wizytę u ginekologa właśnie do tej pani. Zapłaciłam 150 zł za wizytę, 50 zł za USG. Myślałam, że poświęci mi trochę więcej czasu za tak duże pieniądze, zwłaszcza, że przyszłam z konkretnym problemem. Od kilku miesięcy miałam bardzo bolesne miesiączki, silne skurcze macicy, duszności, wymioty, drgawki, bolał mnie krzyż. Okres uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, nieraz leżałam na ziemi i zwijałam się z bólu. Opisałam pani ginekolog problem, zbadała mnie, zrobiła usg i nic nie stwierdziła, twierdząc, że jajniki i macica są w porządku. Przepisała tabletki, ktore są dostępne bez recepty i na tym się skończyło. Może tabeletki pomagały przez 3 miesiące, jednak w kwietniu skurcze powróciły, pojawiły się silne krwawienia międzymiesiączkowe. Natychmiast poszlam do innego ginekologa, ktory odrazu stwierdził cystę na prawym jajniku, torbiel zdążyła już osiągnąc rozmiar 10 cm. Dziwne, że pani doktor 4 miesiące wcześniej nie zauważyła niczego, torbiele tak szybko nie rosną. Co do samej wizyty, wizyta odbyła się w ogromnym pośpiechu. Trwała ok.7 minut, wywiad bardzo krótki, czułam się wręcz pospieszana, pani miła, uśmiechnięta, luźna atmosfera, ale straciłam zaufanie. Nie polecam

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Interesuje się, pyta. Jest bardzo miła. Odpowiada na każde pytanie

Nie polecam Pani Dr. Przyszłam po luteine bo byłam w ciąży a miałam pobolewania podbrzusza. Dr stwierdziła że pobolewania są normalne a jak boli to mam wziaść nospe. Dzięki Pani Dr ciąże straciłam bo poroniłam. Gratuluje wiedzy i podejścia Pani Dr

Nie polecam tej lekarki. Chodziłam do niej na zwykłe wizyty kontrolne, podczas których mówiła, że wszystko jest ok. Zgłaszałam nieregularne cykle, ale twierdziła, że to normalne. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że nadawałam się na histeroskopię, którą musiałam przejść, ponieważ na swoim usg pani Ewa nie zauważyła oczywistej oczywistości. Może i jest delikatna i miła, ale naprawdę medycznie kompletnie w niczym mi nie pomogła. Nie polecam, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

byłam pierwszy raz bezpłatne u ginekologa w osrodku zdrowia,wizyta jest bezpłatna i niczym sie nie rózni od prywatnej no jedynie ze w prywatnych jest osobna przebieralnia i dodatkowy fartuszek.Nie moge ocenic dokladnie kompetencji lekarza bo sie tylko leczyłam ale jestem zadowolona i wlasciwie leczona wiec zdecydowanie polecam P. Doktor Ewe Gąbale

super lekarka , polecam miła i sie przejmuje, prowadziła moje wszystkie ciąże , lepszej nie znajdziecie

Ta lekarka prowadziła moją pierwszą ciąże, przez nią omal nie straciłam dziecka. Nie potrafi zrobić dobrze USG i zmierzyć dziecka. w 34. tygodniu na USG twierdziła że dziecko ma 2 kg, pytałam czy nie jest za małe, ale wmawiała mi że jeszcze urośnie i że przecież ja też jestem drobna. Dziecko urodziło się w 35. tygodniu z wagą 1350 g niedotlenione i niedożywione. więc nikomu nie polecam tej lekarki, co z tego że miła i rozmowna, to nie wystarczy.

Bardzo miła pani doktor,lecz nie stwierdziła u mnie tego co okazało sie po 2 tygodniach.Miałam prawiemiesiąc krwawienie i o tym informowałam,dostałam tabletki na zatrzymanie krwawienia,a po 2 tygodniach został usunięty mi jajowód.Dziekuję bardzo a naprawdę zaufałam

Jest bardzo miła, można jej zaufać. Polecam wizytę u Pani doktor Ewy Gębali

Jest bardzo miła, można jej zaufać. Polecam wizytę u Pani doktor
Ewy Gębali