2,9
2,9

Pani Ginekolog na początku mojej ciąży pomimo dodatniego wyniku beta HCG ,powiedziała że nie może stwierdzić czy to ciąża i kazała czekać na okres i powtórzyć po tygodniu badanie . Jak zrobiłam i badanie i wyszło że hormony ciążowe się zwiększyły to poszłam na wizytę do Pani doktor,a ta nie miło potraktowała mnie ciężarną ,że nie potrzebnie przyszłam , już nigdy tam nie wróciłam po takim potraktowaniu. Moją babcię też boleśnie przebadała i była nieuprzejma

Moją babcię też boleśnie przebadała i była nieuprzejma

Nie polecam, byłam u Dr. W. Gębali w ciąży pierwsza wizyta była bardzo wcześnie i Pani Dr. Stwierdziła że nie zakłada karty ciąży gdyż niewiadomo czy ciąża się utrzyma 🤦🏼‍♀️. Nie rozumiem jak można tak powiedzieć pacjentce e ciąży na silne skurcze kazała brać nospe. Wizyty były drogie a poświęcenia żadnego ze strony lekarki. Badanie USG dopochwowe bardzo nie delikatnie. Twierdziła że wszytsko jest w porządku, na szczęście zmieniłam lekarza prowadzącego i na pierwszej wizycie okazało się że mam zastój w nerkach o którym Pani doktor nie wspomniała

Nie polecam. Pomimo złych wyników krzywej cukrowej, Pani doktor uważała, że wszystko w porządku bo przecież wyniki z badań krwi na czczo były dobre. Zaufałam bo przecież nie jestem lekarzem. Wg pani doktor waga dziecka była w normie. Będąc na badaniu prenatalnym inny lekarz stwierdza,że dziecko jest za duże i na podstawie badań krzywej cukrowej, uważa że należy udać się do diabetologa. Pani doktor wiedząc już, że stwierdzono u mnie cukrzycę ciążową, nie poinformowała mnie, że jeśli nie urodzę przed terminem to muszę udać się do szpitala tydzień przed, aby dziecko nie przybrało zbyt dużo i aby nie było przeciwwskazań do porodu naturalnego. Od początku ciąży byłam na L4 z powodu ciągłych nudności i bólu brzucha, będąc na kolejnej wizycie usłyszałam z sarkazmem czy całą ciążę zamierzam być na L4. Dlatego nie polecam pani Ewy do prowadzenia ciąży ani prywatnie ani na NFZ.

Szczerze nie polecam dr E. Gebala, bardzo nie kompetentny lekarz. Przypisując tabletki nie powiedziała na co. Z usg brzucha (miałam problem z jelitami)wyszło że mam torbiel na prawym jajniku, o czy ginekolog mnie nie poinformowała robiąc usg dopochwowe. Kiedy poprosiłam o kontakt telefoniczny,podała termin i godzinę, jednakże była mnie mówiąc,że jest teraz w terenie i nie ma czasu na rozmowę. Na wynik z cytologii też musiałam się prosić ponad miesiąc,gdyż zależało mi na odpowiedzi czy wszystko jest w porządku. Kiedy kolejny raz napisałam czy udziela Pani konsultacje przez telefon,do dzisiaj nie doczekałem się odpowiedzi. Szkoda czasu i nerwów.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Interesuje się, pyta. Jest bardzo miła. Odpowiada na każde pytanie

Również nie polecam pani ginekolog. Zachęcona pozytywnymi opiniami, wybrałam się na pierwszą wizytę u ginekologa właśnie do tej pani. Zapłaciłam 150 zł za wizytę, 50 zł za USG. Myślałam, że poświęci mi trochę więcej czasu za tak duże pieniądze, zwłaszcza, że przyszłam z konkretnym problemem. Od kilku miesięcy miałam bardzo bolesne miesiączki, silne skurcze macicy, duszności, wymioty, drgawki, bolał mnie krzyż. Okres uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, nieraz leżałam na ziemi i zwijałam się z bólu. Opisałam pani ginekolog problem, zbadała mnie, zrobiła usg i nic nie stwierdziła, twierdząc, że jajniki i macica są w porządku. Przepisała tabletki, ktore są dostępne bez recepty i na tym się skończyło. Może tabeletki pomagały przez 3 miesiące, jednak w kwietniu skurcze powróciły, pojawiły się silne krwawienia międzymiesiączkowe. Natychmiast poszlam do innego ginekologa, ktory odrazu stwierdził cystę na prawym jajniku, torbiel zdążyła już osiągnąc rozmiar 10 cm. Dziwne, że pani doktor 4 miesiące wcześniej nie zauważyła niczego, torbiele tak szybko nie rosną. Co do samej wizyty, wizyta odbyła się w ogromnym pośpiechu. Trwała ok.7 minut, wywiad bardzo krótki, czułam się wręcz pospieszana, pani miła, uśmiechnięta, luźna atmosfera, ale straciłam zaufanie. Nie polecam

Nie polecam Pani Dr. Przyszłam po luteine bo byłam w ciąży a miałam pobolewania podbrzusza. Dr stwierdziła że pobolewania są normalne a jak boli to mam wziaść nospe. Dzięki Pani Dr ciąże straciłam bo poroniłam. Gratuluje wiedzy i podejścia Pani Dr

Jeśli ktoś chce się poczuć szanowany tak samo jak w klient czekający w kolejce do NFZ to serdecznie zapraszam. Pani doktor Ewa Gębala zaczyna przyjmować o 9:30 rano, pacjentka zarejestrowana na 10:30 napotyka w kolejce przed sobą 3 inne pacjentki w tym jedną, która ze zdziwieniem twierdzi, że również jest zarejestrowana na 10:30. O godzinie 10:45 przed gabinetem pojawia się kolejna pacjentka, która wchodzi poza kolejką, bo według Pani doktor jej godzina wizyty również była zaplanowana przed 10:30. Reasumując, człowiek bierze wolne z pracy, decyduje się iść do lekarza prywatnie ...

Reasumując, człowiek bierze wolne z pracy, decyduje się iść do lekarza prywatnie by nie tracić czasu na siedzenie w kolejkach po czym pomimo tego, że wizyta jest płatna minimum 100 złotych otrzymuje ten sam poziom usługi, który jest oferowany za darmo w ramach NFZ.

Pani doktor wobec osoby, która w grzeczny sposób pyta ją dlaczego nie szanuje swoich klientów oraz pacjentek stwierdza, że ona ma 20 lat stażu pracy i najwyraźniej lepiej wie czy można obsłużyć 2 pacjentki ginekologiczne o tej samej godzinie oraz w sumie zarejestrować 6 pacjentek pomiędzy 9:30 a 10:30. Pacjentka, która na wizytę z konieczności przyszła z małym dzieckiem niech sobie czeka, ważne że pieniążki się zgadzają.

Osoba która wrzuca ten komentarz według Pani doktor jest zwykłym hejterem. Jak widać klient domagający się by usługa świadczona za jego pieniądze była realizowana na odpowiednim poziomie wymaga za wiele, w końcu to pacjent jest dla Pani doktor a nie Pani doktor dla pacjenta. Sądząc po innych komentarzach takie praktyki rejestracyjne to u Pani doktor norma.

Nie polecam tej lekarki. Chodziłam do niej na zwykłe wizyty kontrolne, podczas których mówiła, że wszystko jest ok. Zgłaszałam nieregularne cykle, ale twierdziła, że to normalne. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że nadawałam się na histeroskopię, którą musiałam przejść, ponieważ na swoim usg pani Ewa nie zauważyła oczywistej oczywistości. Może i jest delikatna i miła, ale naprawdę medycznie kompletnie w niczym mi nie pomogła. Nie polecam, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

super lekarka , polecam miła i sie przejmuje, prowadziła moje wszystkie ciąże , lepszej nie znajdziecie