Ginekolog Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Szczerze polecam Panią Monikę ;-) Był to mój pierwszy ginekolog i nie zamierzam jej zmieniać, Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, zawsze przyjmuje z uśmiechem (Szpital Pod Bukami), chętnie odpowiada na pytania, zleca wszystkie konieczne badania. Wizyty są bardzo przyjemne i rzeczowe ;-) Również jestem zadowolona z opieki i polecam każdej młodej dziewczynie i przyszłym mamom

Opinia dodana przez: Izka

Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor jest miła ,kompetentna zna się na rzeczy .Chodziłam do innych lekarzy twierdzili ze jest w porządku a tak nie było .To pani doktor się mną zajęła i mi pomogła .Za co serdecznie dziękuję. Polecam panią doktor każdej pani.

Opinia dodana przez: Ilona

Gabinet Lekarski

43-308 Bielsko-Biała

Super lekarz prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, podejście do pacjentki ma rewelacyjne, polecam z cełego serca !!!

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Jeśli ktoś myśli, że prawdziwych lekarzy z powołania już nie ma, to jest w błędzie. Do gabinetu pani doktor wchodzę z uśmiechem i wychodzę z jeszcze większym. Wytłumaczy wszystko od A do ZET, poprawi humor, szybko, skuteczne leczy, diagnozuje. Pomogła mi w wielu sprawach, w których inni lekarze rozkładali ręce albo szukali po omacku tam gdzie nie trzeba. Świetna specjalistka! Powinni ją sklonować. Polecam!

Opinia dodana przez: DBM

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Z całego serca polecam Panią Doktor Anette Szylder , trafiłam pod opiekę Pani Doktor w 4 miesiącu ciąży po dużych problemach urologicznych które z resztą ciągły się podczas całej ciąży .Pani Doktor zajęła się bardzo troskliwie mną i synkiem .Bardzo cierpliwa, wnikliwa , delikatna przy badaniu , nie żałowała czasu poświęconego ,zawsze uśmiechnięta i pełna empatii i pozytywnej energii .Na każdej wizycie udzielała mi wszelkich informacji,dbała i pilnowała badań,na usg ze starannością oglądała mojego synka i moją chorą nerkę :) służyła pomocą i rada .Przez cała ciąże i pobyt w szpitalu mogłam liczyć na jej wsparcie i opiekę. Prawdziwy Lekarz z powołania a przede wszystkim wspaniały specjalista.

Opinia dodana przez: Agata

Bielsko-Biała

Całą ciążę prowadziłam u Pani Doktor. Polecam za wyrozumiałość, cierpliwość i zaangażowanie. Drugą ciążę z pewnością też poprowadzę u Pani Doktor

Opinia dodana przez: Adela

Supra Med
ul.Olszówki 10 A
43-340 Bielsko-Biała

polecam wszystkim paniom doktora Dawida lepszego lekarza nie spotkałam nigdy. Całą ciążę czułam że ja i mój dzidziuś jesteśmy pod dobrą opieką. zawsze wiedziałam co się dzieje jak rośnie i rozwija się moje maleństwo. po porodzie pan doktor odwiedził nas w szpitalu. jest to piękne kiedy lekarz interesuje się swoim pacjentem. spokojnie mógłby leczyć w leśnej górze ze Żmijewskim:)

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Dr Ponimasz od początku prowadzi moja ciąże i jestem zadowolona. Na każdej wizycie usg , waga i ciśnienie. Co druga wizytę badania krwi i moczu . Jedyny minus to brak badań wewnętrznych i poziomu cukru (ważnych po 24 tygodniu) no i choć jestem w 34 tygodniu wizyty dalej co 3 tygodnie..

Opinia dodana przez: Magda

3 maja 33
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry fachowiec i do tego sympatyczna osoba.

Bardzo dobry fachowiec i do tego sympatyczna osoba.

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

genialny człowiek, genialny lekarz, uprzjema i miła w pełni tłumaczy zagadnienie (chorobę) sposób leczenia przyczyny i skutki, całkowita profesjonalistka

Ginekolodzy w mieście Bielsko-Biała