Lekarze Ginekolog Bielsko-Biała

Anetta Szylder

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Pani Doktor 6 lat temu robiła mi CC przy ciąży bliźniaczej. Poród nie planowany, po nagłym odejściu wód płodowych. Kobieta- Anioł. Rozmowa w trakcie operacji, żarty- sprawiły, że stres oraz boly odszedł w niepamięć. Nigdy tego nie zapomnę i dziekuje. 🥰

dr n. med. Piotr Dawid

Supra Med
ul.Olszówki 10 A
43-340 Bielsko-Biała

Dziś miałam przyjemność pierwszy raz być na wizycie u Pana Doktora. Jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Chcialam skonsultować wyniki badań prenatalnych. Pan Doktor bardzo uprzejmy, wszystko pięknie wytłumaczył, wykonał usg na którym nie spiesząc się bardzo precyzyjnie wyjaśniał wszystkie parametry. Na każde moje pytanie otrzymałam fachową odpowiedź. Żałuję że dopiero dziś trafiłam do Pana... Dziękuję z całego serca, takich lekarzy z powołania jest naprawdę niewielu. Każdej kobiecie polecam wizytę u Doktora ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Stankowska

Bielsko-Biała

Szczerze polecam Panią Monikę ;-) Był to mój pierwszy ginekolog i nie zamierzam jej zmieniać, Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, zawsze przyjmuje z uśmiechem (Szpital Pod Bukami), chętnie odpowiada na pytania, zleca wszystkie konieczne badania. Wizyty są bardzo przyjemne i rzeczowe ;-) Również jestem zadowolona z opieki i polecam każdej młodej dziewczynie i przyszłym mamom
Opinia dodana przez: Izka

lekarz Izabela Sieradzka

Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor jest miła ,kompetentna zna się na rzeczy .Chodziłam do innych lekarzy twierdzili ze jest w porządku a tak nie było .To pani doktor się mną zajęła i mi pomogła .Za co serdecznie dziękuję. Polecam panią doktor każdej pani.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Dorota Pietrzkiewicz-Peterek

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Jeśli ktoś myśli, że prawdziwych lekarzy z powołania już nie ma, to jest w błędzie. Do gabinetu pani doktor wchodzę z uśmiechem i wychodzę z jeszcze większym. Wytłumaczy wszystko od A do ZET, poprawi humor, szybko, skuteczne leczy, diagnozuje. Pomogła mi w wielu sprawach, w których inni lekarze rozkładali ręce albo szukali po omacku tam gdzie nie trzeba. Świetna specjalistka! Powinni ją sklonować. Polecam!
Opinia dodana przez: DBM

Alina Badach

Gabinet Lekarski
43-308 Bielsko-Biała

Super lekarz prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, podejście do pacjentki ma rewelacyjne, polecam z cełego serca !!!

lekarz Wojciech Biernacki

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz, posiada wysoki poziom kompetencji i fachowo wyjaśni każdy problem. Dokładnie tłumaczy sposób postępowania, co należy zrobić, jaka metodę leczenia wybrać, doradzi jakie badania wykonać.

dr Mateusz Stolecki

Supra-Med
Olszówka 10A
Bielsko-Biała

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zofia Orzeł

3 maja 33
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry fachowiec i do tego sympatyczna osoba.

lekarz Maria Gasperowicz

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

genialny człowiek, genialny lekarz, uprzjema i miła w pełni tłumaczy zagadnienie (chorobę) sposób leczenia przyczyny i skutki, całkowita profesjonalistka

lekarz Izabela Sieradzka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
43-300 Bielsko-Biała

Niepoważne traktowanie mojej osoby jako pacjentki. Wizyta ustalona z prawie 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Po przybyciu okazało się, że przede mną jest 10 pacjentek bo pani doktor się spóźniła (z resztą nie pierwszy raz, ale jak to pacjentki żadna z nas nie protestuje, bo nie wypada). Po odczekaniu 2h w kolejce pani doktor oznajmiła, że mój zabieg się nie odbędzie, bo ona się nie wyrobi. Tak się nie postępuje. Zostałam zlekceważona. ...

Karolina Widenka-Macina

Bielsko-Biała

Nie ma co się rozpisywać, konkretna, rzeczowa z ogromem empatii to drugiego człowieka. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Krzysztof Polak

ESKULAP
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz, szacunek, odpowiedzialność, cierpliwość, delikatność oraz indywidualne z sercem podejście informacyjne do pacjentki - profesjonalne. Polecam...
Opinia dodana przez: Marzena G.

dr n. med. Agnieszka Zemanek-Wojnowska

Zajazdowa 21
43-300 Bielsko-Biała

Kompetentna, miła i z klasą. Dzięki niej zaszłam w ciążę po pół roku leczenia. Wcześniej leczyłam się przez 3 lata u innych lekarzy bezskutecznie. Prowadziła mi całą ciążę. Miałam to szczęście, że była przy porodzie. Dzięki jej szybkiej decyzji /cięcie cesarskie/ mam pięknego i zdrowego synka. Blizna po cięciu kosmetyczna i mała. Bardzo jestem jej wdzięczna. Polecam ją gorąco każdej kobiecie.

lekarz Bogdan Fender

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska , wtorki, czwartki 16-18.00. Diagnostyka prenatalna USG
ul. Mickiewicza 16
43-450 Bielsko-Biała

Wspaniały, dobry, godny polecenia lekarz. Nie spotkałam się do tej pory z takim człowiekiem który jest całym sercem z pacjentem. Jest bardzo ciepłym człowiekiem. Nawet takiego ''straszka'' jak ja potrafi uspokoić. Dziękuje jeszcze raz doktorze . Jestem Panu bardzo wdzięczna. Dziaki Panu fachowemu podejściu- żyję:) Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Bogdan Szymala

Ginekolog onkolog

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

Do Dr. Szymali trafiłam z polecenia koleżanki - to był strzał w dziesiątkę! Przez 3 lata leczona przez bardzo wielu lekarzy oczywiście bezskutecznie, poszłam o pomoc ale bez większej nadziei na trafną diagnozę. Pan Doktor jako jedyny potraktował mnie poważnie nie zbył mnie słowami " jest Pani młoda i zdrowa..." do mojego przypadku podszedł profesjonalnie i dzięki jego zaangażowaniu dziś jestem znowu szczęśliwą kobietą bez BÓLU! I wbrew temu co ...

Małgorzata Maczyńska

ul. Gęsia 4
43-300 Bielsko-Biała

Polecam z calego serca. Pani Doktor jest bardzo mila i co wazne jest swietnym specjalista. Nigdy sie na niej nie zawiodlam! :)
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Ryszard Krakowiak

Poprzeczna 25
43-300 Bielsko-Biała

polecam tego lekarza Prowadził mi 2 ciąże i wszystko było w jak najlepszym porządku

lekarz Dorota Wendlandt

Poradnia Kardiologiczna
Cechowa 18/1
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Pani dr z poczuciem humoru a przy tym fachowa i dokładna. Świetna dla młodych pacjentek. Zawsze dokładnie odpowie na zadane pytanie i wątpliwości.

Monika Małecka-Holerek

LUCZNIKÓW 13
43-300 Bielsko-Biała

Uważam,że Pani dr Monika jest świetnym fachowcem, korzystam z jej usług już ponad 7 lat. Super lekarz,naprawdę zna się na tym co robi!!A poza tym miła i zawsze pomocna!!!!