lekarz Ewa Jaworska-Jama

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kompetentna osoba, bardzo miła i uprzejma. Bardzo delikatna, i wychodzi do każdego pacjenta. Przyjemna wizyta.

Pani doktor Jaworska jest wspaniala lekarka prowadzila moje dwie ciaze,nigdy nie czulam sie tak dobrze idac do jakiego kolwiek lekarza do niej ide na luzie bo wiem ze jest wspanialym lekarzem bardzo serdecznie ja polecam dziekuje jej za wszystko justyna

Najlepszy giniekolog na świecie! Miły, wyrozumiały, delikatny, stanowczy i profesionalny lekarz. Tak w kilku słowach można opisać Panią E. Jaworską - Jama

Pod koniec ciąży nie zleciła cytologii, a okazało się, że mam paciorkowca (bez objawów), dziecko urodziło się chore - zapalenie rdzeniowo- mózgowe, SEPSA, cudem ją uratowano. Mam żal do niej, że nie poinformowała mnie, że ok. 32 tyg. ciąży należy się zbadać pod kątem nosicielstwa paciorkowca, a ma go ponoć 20% kobiet! Po połogu na badaniu stwierdziła, że jestem zdrowa, a 3 mies. później inny ginekolog stwierdził,że mam nadżerkę i to z pewnością już od dawna. Dlatego zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Chodzilam państwowo, teraz chodzę prywatnie tylko ze względu na lepsze usg. Pani doktor kompetętna i zawsze życzliwa, choć potrafi ostrzej kilka słów powiedziec jak nie stosuje się do jej zaleceń.

Pani doktor Ewa Jaworska jest świetna, moja siostra ją poradziła i wcale nie żałuję że do niej chodzi. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest bardzo miła i stara się aby wszystko było dobrze.Najlepsza ginekologiczna z Jastrzębia.

Bardzo miła pani doktor pomoże w każdej sytuacji

Bardzo miła pani doktor pomoże w każdej sytuacji

całą moją ciąże prowadziła dr Jaworska, zarówno w gabinecie jak i telefonicznie zawsze wysłuchała moich obaw związonych z ciążą i udzieliła dobrej rady. mąż był obecny przy każdym usg i nigdy nie było z tym problemów, uczestniczył także przy porodzie i razem z Pania dr bardzo mi pomogli :) POLECAM

DWIE MOJE CIĄŻE PROWADZIŁA PANI DOKTOR EWA,PIERWSZA BYŁA CIĄŻA PROWADZONA NA KASĘ A DRUGA PRYWATNIE I NIE WIDZIAŁAM RÓŻNICY.MĄŻ TOWARZYSZYŁ MI PRZY KAŻDYM USG I BYŁ OBECNY PRZY OBYDWUCH PORODACH I NIE BYŁO ŻADNEGO PROBLEMU

BARDZO MIŁA OSOBA POMOŻE W KAŻDEJ SYTUACJI:)

BARDZO MIŁA OSOBA POMOŻE W KAŻDEJ SYTUACJI:)