lekarz Ewa Juncewicz

Ginekolog położnik, USG

Najlepszy lekarz u którego byłam - kompetentna, miła i ma bardzo dobry sprzęt, i poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje ... :)

bardzo dobry lekarz,uprzejma poważnie podchodzi do każdego problemu i pacjenta.Długie kolejki w oczekiwaniu na wizytę same za siebie świadczą

W 100% lekarz godny polecenia. Bardzo dobry sprzęt do badań. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie . Ma bardzo dużą wiedzę. Podejście pani doktor do pacjenta jest godne podziwu. Naprawdę żadnych wad.

To jest prawdziwy lekarz z powołania, jest świetną Pani ginekolog

To jest prawdziwy lekarz z powołania, jest świetną Pani ginekolog

Zdecydowanie polecam Panią doktor, jest najlepszym lekarzem!!!

Zdecydowanie polecam Panią doktor, jest najlepszym lekarzem!!!

Najlepsza Pani ginekolog jaka poznalam!Polecam.Ja osobiscie chodzilam do niej w ciazy,a teraz niestety przeprowadzilam sie do innego miasta i naprawde czy prywatnie czy na fundusz nie moge znalezc lepszego lekarz przy kolejnej ciazy....zaden lekarz jej tu nie dorownal co do badan ,wyposazenia gabinetu i przede wszystkim podejscia do pacjenta!

Najlepsza lekarka z jaką miałam do czynienia:)

Najlepsza lekarka z jaką miałam do czynienia:)

Wspaniały i najlepszy ginekolog w Jeleniej Górze!Trafiłam do niej przez koleżankę gdy okazało się, że jestem w ciąży,nie było problemu,że nie jestem zarejestrowana wizyta i tak się odbyła. Prowadziła ciąże w taki sposób, że nie mogłam się doczekać kolejnej wizyty (teraz trochę mi smutno, że nie spotykam się z nią już tak często)zawsze rozwiewała moje wątpliwości czy obawy o dzidziusia.A jak urodził się mały pierwsze co zrobiłam to poszłam z nim do "cioci Ewy" żeby go pokazać. Lekarz naprawdę godny zaufania i polecenia. Wykonuje swój zawód z powołania;-)))

Najlepszy ginekolog i to nie tylko w Jeleniej Górze!Ja chodzę do niej w Marciszowie.Miła zawsze uśmiechnięta.Dzięki niej wizyta u ginekologa nie kojarzy się już z czymś nieprzyjemnym.Odpowie na każde pytanie we wszystkim doradzi.Nie przyjmuje pacjentek na tzw."sztukę"Kiedy znajdzie cos niepokojącego zajmuje się tym dopóki nie rozwieje wątpliwości szczególnie jeśli chodzi o kobiety ciężarne.Prowadziła moją drugą ciążę i czułam że ja i moje maleństwo byliśmy pod najlepszą opieką.naprawdę wzbudza zaufanie.Każda moja znajoma która poszła do niej z mojego polecenia pierwszy raz była mile zaskoczona.Oby więcej takich lekarzy a pani Ewie i jej pacjentkom życzę aby się nigdy nie zmieniła:-)

kompetentna, bez "proszenia się" dokładnie wykonuje wszystkie badnia...informuje o potencjalnych zagrożeniach wynikających z przypadłości. Bardzo miła, poświęca tyle czasu ile wymaga pacjent. Polecam:)