lekarz Ewa Kadela-Lewczuk

Pediatra

Lekarz godny polecenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczerze polecam :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam, polecam, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepsza Pani doktor jaką znam, w 100% godna zaufania i godna polecenia. Zawsze można być pewnym że interesuje ją przypadek z jakim się do Niej przychodzi. POLECAM!!!!!!

Nie znam lepszego lekarza (lekarki w tym przypadku) pediatry. Specjalnie przepisałam się z innego osiedla na Helenke do przychodni żeby chodzić do Pani Ewy. Gorąco polecam rodzicom którym zależy na 100% bezpieczeństwie swoich dzieci!!!!!!

Godny zaufania, godny polecenia lekarza. Najważniejsze to, że Pani doktor lubi to co robi. Najlepszy lekarz na Helence, tylko do Pani Ewy chodzą ludzie z dziećmi. POLECAM ;-)

Najlepszy lekarz w Zabrzu, na Helence wszyscy chodzą tylko do Pani Doktor. Ten drugi starszy Pan to wszyscy mają swoje zdanie o nim i dlatego jest tam zawsze pusto. Gorąco polecam Panią doktor, fachowa, przemiła a co najważniejsze zawsze skuteczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurde, jak możecie pisać że to zły lekarz, leczyła Pani doktor mnie, teraz leczy moje dzieci. Nie znam nikogo z całej Helenki i Rokitnicy kto by miał złe zdanie o Pani doktor. GORĄCO POLECAM. NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM!!!!!!

Najlepsza Pani Doktor w Zabrzu. Już z drugim dzieckiem do Niej chodzimy. Zawsze bezbłędnie, miło i skutecznie. Gorąco polecam!!!!!!

Witam. Najlepiej świadczy chyba to o Pani Doktor, że zawsze są do Niej kolejki w poczekalni w przeciwieństwie do dr. Paszka gdzie zawsze jest pusto i nikt do Niego się nie zapisuje. Wszystko na temat. Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zabrze"?

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
Paderewskiego 2
Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Stomatolog"
pl. Plac Krakowski 6

Gabinet Lekarski Pediatryczny