lekarz Ewa Kadela-Lewczuk

Gorąco polecam. Najważniejsze: skutecznie.

Gorąco polecam. Najważniejsze: skutecznie.

POLECAM!!!!!! W pełni profesjonalne podejście, bardzo miła Pani doktor. Co najważniejsze, wizyta przyniosła oczekiwane skutki!!!!!!

Dziś trudno znaleźć lekarza, od którego wychodzi się bez recepty na antybiotyk i rachunkiem w aptece na 60-100zl. Polecam Pani doktor leczy, a nie tylko wypisuje stosy leków. .

Gorąco polecam, lepiej chyba trafić nie można. POLECAM!!!!!!

Gorąco polecam, lepiej chyba trafić nie można. POLECAM!!!!!!

Absolutnie nie polecam. Pani doktor przestała się uczyć chyba na studiach. Kompletny brak wiedzy.

Pani doktor to Anioł. Była moim pediatrą a teraz jest pediatrą mojej córci. Bardzo miła, dokładna, zawsze ma czas dla swojego małego pacjenta, udziela wyczerpujących odpowiedzi. Dzieci ją bardzo lubią a to najważniejsze !!!! :)))

Szczerze polecam! To najfantastyczniejszy pedjatra jakiego znam. Chodze do Pani doktor juz ponad 20 lat,najpierw leczyla mnie teraz leczy mojego syna.

Bardzo dobry lekarz!! Polecam !!! Wielokrotnie leczyłem swoje dziecko u pani doktor publicznie i prywatnie . Zawsze kompetentna i miła ...