lekarz Ewa Latos

1,8
2,2
1,6
1,5

Pani Latos najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Przychodzę na wizytę pani wywiera stare sprawy zamiast się skupić na obecnym problemie. Unosi głos o mało nie doprowadza do łez. Czepia się wszystkiego nawet ma pretensje że do specjalisty poszłam prywatnie a nie czekałam 2 lata i stwierdza że do lekarza pierwszego kontaktu powinnam iść też prywatnie jak jestem taka bogata a nie przychodzić dk niej i powiem. Ze tak ma rację. Lepiej wydać to 100 zł niż iść do tej baby. Nie dziwi mnie ze zawsze u niej są miejsca wolne. Kiedyś stwierdziła że mam zapalenie płuc ale jak się dowiedziała że mam astmę (zaznaczę że poszłam chora a nie z lekkim katarkiem i kaszelkiem) a Pani Latos powiedziała że to jednak nie zapalenie płuc tylko astma i skierowała mnie do poradni pulmonologicznej. Moja karta przypadła Bk nie chodziłam do poradnik jakiś czas więc nowe skierowanie, czekałam jakiś czas na przyjęcie i się okazało że mam zapalenie płuc z którym chodziłam już takie poważniejsze. Pulmonologicznej powiedział że ta Pani jest nie poważna a jak zerknela na to kto wystawił skierowanie to się okazało że obie Panie się znają i Pani latos nawet wśród lekarzy ma zła renomę. Dziwię się tylko pracodawcy że nie jest w stanie zastąpić Pani Latos normalnym lekarzem. Emerytura chyba swoją drogą już się należy dla tej Pani bo już dość wiekowa jest. Nie polecam. Wręcz odradzam. Jeśli mają Państwo wybór lekarza to każdy inny tylko nie Dr. Latos. Pozdrawiam wszystkich a Pani Latos życzę jak najszybciej emerytury

nie polecam , bo moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi

nie polecam , bo moze czlowieka wyprowadzic z rownowagi

Dr Latos traktuje pacjentów bez należytego szacunku - czy to osoby starsze, czy młode. Nie interesuje panią dr to, co pacjent ma do powiedzenia. Nie słucha odpowiednio pacjenta. Kiedy pacjent mówi za dużo - przerywa znudzona słuchaniem (chyba wg p. dr) "bzdur". Nie polecam nikomu takiego lekarza - nie nadaje się zupełnie do pracy z ludźmi. Kiedy opowiadam o objawach choroby, dr Latos przygląda się tylko z ironicznym uśmieszkiem. Człowiek czuje się tak, jakby niepotrzebnie przyszedł do lekarza, bo przecież wg dr Latos tak naprawdę jest zdrów jak ryba. Wolę odłożyć wizytę na kolejny dzień i zapisać się do innego lekarza (tu polecam dr Sperkę), niż pójść do dr Latos. Inni pacjenci oczekując w kolejce do rejestracji również narzekają na dr Latos. Przypuszczam, że mało kto z własnej woli, a nie z przymusu spowodowanego tym, że np. inne lekarki już nie mają miejsc, wybierają wizytę u dr Latos.

ta pani doktor ma chyba podpisaną umowę ze Skrzydlewska,pierwsza moja wizyta u niej była wielką porażką ta pani nie powinna nikogo leczyć .Leczy tak jak by komuś wielką łaskę robiła ,wydziera się na pacjentów szkoda słów

Stanowczo odradzam wizytę u tej pani, tacy lekarze powinni mieć zakaz wykonywania zawodu. Niekompetencja i niewiedza porażają. Lekceważące podejście do pacjenta, brak odpowiedniego wywiadu. Wysoka temperatura, bóle mięśni, zatok, ból gardła, kaszel, pani twierdzi, że pacjent jest zdrowy i odsyła do domu zapisując aspirynę, siemię lniane i rumianek. Omijać szerokim łukiem!

Ten babsztyl nie powinien leczyć!!! Poważnie zastanawiam się nad złożeniem skargi na tą panią! Wrogowi bym nie poleciła wizyty u tej osoby

Pani "doktor" sprawia wrażenie jak gdyby miała pretensję, że się do niej przychodzi i chyba nie lubi swojej pracy i ludzi.

Miałam wątpliwą przyjemność być pacjentką pani doktor. Pomimo, że w mojej rodzinie od wielu pokoleń choruje się na niedoczynność tarczycy (nowotwory tarczycy, powiązane z tarczycą choroby serca itd.) pani "dr" odmówiła mi skierowania na badania hormonalne. Nie wykonując żadnego badania "na oko" stwierdziła, że jestem zdrowa, mimo, że wcześniej stwierdzono u mnie wole obojętne. Kiedy wymusiłam na lekarce skierowanie na badania, napisała na nim, że została zmuszona do jego wydania. Zaznaczę tylko, że od ponad 10 lat leczę się w poradni endokrynologicznej (nazwisko "dr" Latos pamiętam jednak do dziś). Miałam cichą nadzieję, że ta pani już nie leczy. Niestety, z przykrością stwierdzam, że jest inaczej. Z czystym sumieniem odradzam korzystanie z jej usług. Mam nadzieję, że ten wpis ustrzeże kogoś przed wizytą w gabinecie "dr" Latos.

Arogancka, bezczelna, nieprzyjemna, uszczypliwa, zarozumiała, bez podejścia do pacjenta. Gdy moja 90 letnia babcia złamała nogę i leżała 'robiąc pod siebie' poszedłem do dr Latos z prośbą o wniosek do NFZ-u o refundację pampersów. Dowiedziałem się,ze nie widzi takiej konieczności, bo złamanie nogi i leżenie w łóżku, jak również wiek, to nie powód. Skończyło się nieprzyjemną wymianą zdań i wypisaniem dokumentu po wielkich bojach. Miałem nieprzyjemność kontaktu z tą panią kilkukrotnie i za każdym razem moje odczucia były jak najbardziej nieprzyjemne. Beznadziejne podejście do pacjenta, zero jakiejkolwiek empatii czy chęci pomocy. Nie powinno być miejsca dla takich lekarzy. Zdecydowanie zalecam unikanie tej osoby, omijanie szerokim łukiem. Oby nikt kto chory na nią nie trafił bo do schodzeń dojdzie nerwica. Raz jeszcze ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

"Charakterek" Pani doktor ma, ale jest świetnym specjalistą i podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Dziękuję.