lek. dent. Ewa Mazurek

Moja historia może nie jest za ciekawa, ale pewnie podobne przygody mają inni pacjeci. Ponad rok temu miałam leczenie kanałowe, u innego dentysty, dwa kanały, za leczenie zapłaciłam ok 400pln. Pod koniec stycznia problem znowu się pojawił. Na początku lekki a później nie do zniesienia ból zęba. Udałam się z reklamacją do stomatologa który zęba tego leczył, oznajmił (bez zdjęcia RTG i otwarcia zęba) , że ząb do wyrwania, i w sumie to najlepiej implant itp-ogólny koszt to ok 2500-3500pln, SZOK! ,żadnej rozmowy że zęba mozna uratować. Strasznie się zdrenerwowałam. Koleżanka podała mi telefon do Pani Doktor Ewy Mazurek, sprawdziłam w internecie i umówiłam się na wizytę. Pani doktor zrobiła mi zdjęcie RTG i się okazało, że kanały były niedoleczone przez poprzedniego dentystę, sprawa była na tyle poważna, że miałam już stan zapalny. Pani Ewa założyła mi lekarstwa , profesjonalnie wyczyściła kanały i co najważniejsze uratowała mi zęba. Z pracy Pani Ewy Mazurek jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu. Natomiast jestem bardzo zawiedziona z podejscia poprzedniego stomatologa, ale komentaz do jego pracy wystawię na jego stronie. Hania

Jestem pacjentką Dr Ewy Mazurek od kilku lat, bardzo profesjonalna, życzliwa, uzgadnia i wybiera najlepszy wariant usługi dla pacjenta, pod każdym względem - kolejności, czasu i możliwości finansowych, tłumaczy sposób wykonania, uspokaja uprzedzając wykonywane czynności, gabinet obecnie jest pięknie odnowiony, pracujące tam osoby bardzo przyjazne dla każdego pacjenta, wszystko super profesjonalne, z uśmiechem i życzliwością, wizyta w tym gabinecie to przyjemność, serdecznie pozdrawiam, polecam każdemu i najbardziej bojącym się dentysty,

Super dentystka, bardzo dokładna, bardzo dobrze potrafi opisać problem i samą metodę leczenia, polecam!!!

Chciałabym polecić serdecznie ten gabinet stomatologiczny. Jestem bardzo zadowolona z jakości pelnionych tam usług. Fachowe i troskliwe podejście do pacjenta, profesjonalny sprzęt i życzliwość personelu. Protetyka to na 100% ;) Cała moja rodzina leczy się w tym gabinecie i nie chcą słyszeć o innym :) Bardzo polecam. Pozdrawiam Panią Martę i cały personel. Jola S.

fachowa, kompleksowa i skuteczna pomoc w leczeniu zebow, lekarka polecana przez wielu pacjentow rowniez dla tych najmlodszych. Przez pania Ewe przestalam sie bac dentystow a moj mąż nawet polubil wizyty :)

Rewelacyjna Pani doktor, miałem problem z ósemkami. Sprawnie przeprowadzona extrakcja (czy jakoś tak :) ). Z tego co się naczytałem na forach że to trudny zabieg, ale po wizycie stwierdzam, że strach ma wielkie oczy :) . Polecam, profesjonalizm i serce prawdziwego lekarza odczuwa się od progu gabinetu

Bardzo fajny gabinet, trafiłam z polecenia koleżanki. Miałam dużo do leczenia, ale dr Mazurek fachowo wszystko rozłożyła w czasie i bardzo dobrze to zniosłam. Kobieta z powołania, dziękuję serdecznie i pozdrawiam, Cecylia.

Polecam, co prawda leczę się od kilku tygodni ale mogę już wypowiedzieć się na temat Gabinetu Pani Ewy, jestem super zadowolony! Nigdy nie spotkałem się taką wyluzowaną atmosferą u dentysty. Oczywiście jest fajnie ale bardzo profesjonalnie, za każdym razem wiem co mam leczone i wiem ile zapłacę. I TO MI SIĘ PODOBA!! Pozdrawiam, Pacjent Daniel.

Mam 42 lata i już miałam okazję zwiedzić nie jeden gabinet stomatologiczny w Szczecinie. Tak pozytywnej atmosfery dawno nie widziałam i nie czułam. Super, polecam każdemu. W gabinecie dr Ewy nie tylko wyleczysz zęby ale również doświadczysz, że wizyta u dentysty nie musi być tak straszna. A od strony leczenia to miałam problem z trzema ząbkami i... już nie mam, oczywiście problemów :), bo ząbki są ale wyleczone i tak naprawdę nie wiem w którym miejscu były naprawiane :) SUPER PROFESIONAL! Pozdrawiam, Pani Ewo Ania

Gabinet Stomatologiczny Doktor Ewy Mazurek odwiedzam systematycznie już od prawie dwóch lat. Bardzo miło, bardzo przyjemnie, bez negatywnych niespodzianek. Każda wizyta rozpoczyna się konkretną informacją i przedstawieniem formy leczenia. Miałem okazję leczenia protetycznego i jestem zachwycony. Wszystko bardzo dokładnie, dopasowane, na czas, bez spóźnień w ustalonych terminach. Życzę wszystkiego dobrego!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DentMedica" Marcin Kalinowski
Iwaszkiewicza 61/1