dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese

2,9
2,6
2,5
2,7

Nie polecam tej pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa w ogóle i bardzo mnie zniechęciła. Nie został przeprowadzony żaden wywiad o stanie zdrowia. Lekarka sprawiała wrażenie, że w ogóle nie jest zainteresowana tym co mam do powiedzenia a na zadawane pytania nie odpowiadała. Tak też zamiast rozwiać wątpliwości i wyjaśnić możliwe przyczyny mojego problemu poczułam się pozostawiona z nim sama. Nie zostało mi wyjaśnione na co dokładnie dostaje przypisane leki. Recepta była wypisana źle tak, że apteka jej nie zaakceptowała. Jeszcze tylko dodam, że pani dr się spóźniła, nie zmieniła jednorazowego papieru na fotelu, i na wstępie mówiła na ty. Rozumiem, że może mieć taki sposób bycia ale jest to trochę dziwne. Sama wizyta była ekspresowa, trwała góra 5 minut. Co mi dało wrażenie, że chcę jak najszybciej załatwić pacjentkę i przejść do następnej. Oczywiście na piersi nawet nie spojrzała.
Sama trafiłam tam z polecenia mamy, która lekarkę bardzo zachwala i która faktycznie jej pomogła. Wiec najwidoczniej ta pani ma problem z akceptacja młodych kobiet... Ja do niej już nie zawitam.

Bardzo się bałam dzisiejszej wizyty, głównie z powodu złych komentarzy. Jednak jestem już po i zupełnie nie rozumiem kto i dlaczego je pisał. Pani doktor jest sympatyczna, kompetentna. Szybko zdiagnozowała problem i zaleciła odpowiednie leczenie. Wszystko wytłumaczyła w przystępny sposób, dawkowanie leków dodatkowo rozpisała. Udzieliła odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Zero zniecierpliwienia, jest miła i uprzejma. cieszę się że do niej trafiłam!

Bardzo podmiotowe traktowanie pacjentek. Byle jak najszybciej się pozbyć i przyjąć następną pacjentkę. Byłam pierwszy i ostatni raz u Pani doktor. Zdecydowanie nie polecam.

Po mimo tego, iż regularnie chodzę od 5 lat na badania profilaktyczne i zawsze były one w normie jeszcze nigdy w życiu nie zostałam tak podle, niekompetentnie potraktowana. Pani doktor zasugerowała, iż w 95% mam raka jajnika. Popadłam w depresję, mam tylko 27 lat i to już koniec. Kiedy już się otrząsnęłam natychmiastowo udałam się do innego specjalisty.Kilka dni później lekarz ten zaraz po wykonaniu badań wybuchł śmiechem i zaczął mnie uspokajać, iż to po prostu była zwykła torbiel, która nawet nie wymagała leczenia. Jednakże kosztów za stan depresyjny oraz straconych nerwów nikt mi nie zwrócił.

Jestem właśnie po wizycie u Pani doktor i potwierdzam te wszystkie negatywne komentarze, które tu przeczytałam. Zero kompetencji, zero zainteresowania pacjentem, zero profesjonalizmu - mówienie na Ty podczas pierwszej wizyty to brak wychowania, Pani doktor nie zmieniła ręcznika papierowego na fotelu, MASAKRA!! Jestem rozczarowana! Byłam tam pierwszy i ostatni raz! Nie polecam nikomu.

Nie wiem skąd biorą się te komentarze negatywne o Pani doktor... ja przez 13 lat 3 ciąże prowadzone przed doktor Wiese nigdy się z czymś takim nie spotkałam, połowa moich znajomych chodzi do pani doktor i nie ma niezadowolonej osoby, jednak są tacy ludzie, którym nic nie odpowiada.. ja wiem ze Dr Ewa jest konkretnym lekarzem, zawsze informuje co i jak, zawsze można do niej zadzwonić i może się to nie podoba innym pacjentką, że odbiera telefony podczas wizyty...ale jak dzwoniłaby sama to byłaby zła ze lekarz nie odebrał bo ma inna pacjentkę.. wiec nikomu się nie dogodzi..

bardzo dobre podejscie do pacjenta,polecam kazdemu

bardzo dobre podejscie do pacjenta,polecam kazdemu

Odradzam! Pani doktor zapisała mi na zakażenie drożdżakami bardzo szkodliwy lek, którego absolutnie nie wolno podawać w ciąży chociaż uprzedzałam, że staram się o ciążę i mogę w niej być. Na moje pytanie co w przypadku jak zastosuję lek a ciąża będzie wzruszyła (dosłownie!!!!) ramionami i powiedziała "nie wiem". Na moje szczęście nie zażyłam tego leku a kilka dni później na teście były dwie kreseczki. Aż strach pomyśleć co mogłoby mnie spotkać po kuracji pani doktor. Odradzam zatem. Wizyta w Certus Poznań ul. Grunwaldzka PRYWATNIE !!!!!

Taki lekarz nie powinien brać ani złotówki, bo to,co powinno być badaniem w ogóle nim nie było. Odniosłam wrażenie, że Pani doktor w ogóle ma gdzieś po co przyszłam. To był mój ostatni raz.

Byłam w swoim życiu u wielu ginekologów, ale ta p. dr jest BEZNADZIEJNA!!! Wiem, że po wizycie na NFZ nie można było się wiele spodziewać, ale żeby taki stosunek do pacjenta??? Pomijam, że mówiła do mnie na Ty. Zero zainteresowania problemem. Odebrała prywatny telefon i jednocześnie coś tam sobie pisała na komputerze!!! Po czym sama musiałam przygotować sobie fotel żeby na nim usiąść!!! Stwierdziła polip mały na szyjce macicy a i tak pobrała wymaz. Zaproponowała wypalanie ale już prywatnie bo tu nie ma czasu się w to "bawić"!!! NIE POLECAM!!!! NAJGORSZY LEKARZ U KTÓREGO BYŁAM!!!!