dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese

2,9
2,6
2,5
2,7

Uważam, że jest b. dobrym lekarzem. Jednak dla kobiet, które oczekują odpowiedzi na '100 pytań do' nie zadając tych pytań na które chciały by odpowiedzi, na pewno wizyta nie będzie zadowalająca. Należy do lekarzy, którzy nie panikują bez powodu -swoją postawą próbuje dać do zrozumienia, że np. ciąża to nie choroba, jednak jeśli coś się dzieje - jest pierwszą do pomocy. Zawsze uchwytna telefonicznie, doradzi bez problemu co zrobić w danej sytuacji (o każdej porze). Prowadzi obecnie moją drugą ciążę, i uważam, że takie podejście jest b. cenne, nie pozwala 'dać się zwariować' kobiecie w odmiennym stanie. Osobiście uwielbiam Panią Doktor, i nie zmienię jej za żadne skarby :).

Dzięki trafnej diagnozie i operacji wykonanej przez Panią dr Ewę szybko powracam do zdrowia i zapominam o chorobie.Mimo skomplikowanej operacji nadal w pełni jestem kobietą. Godny polecenia specjalista.

Godny polecenia specjalista.

nigdy osobiście nie spotkałam się z tak nie miłą nie profesjonalną lekarką. Zamiast wytłumaczyć, rozwiać wszelkie wątpliwości, była bardzo nie uprzejma i chyba ma problem z akceptacją młodych kobiet.

Absolutnie nie polecam wizyty u tej pani doktor. Zostalismy z Zona potraktowani oschle, z gory. Zona najpierw zostala zapytana o wiek, a potem byla traktowana jakby byla jakas malolata - zwracala sie do Niej per ty. Wspomne jeszcze, ze mnie praktycznie nie zauwazyla i nie zwracala na mnie uwagi. Byla milczaca i nie przekazala nam zadnych zalecen, mimo ze byla to nasza pierwsza wizyta w czasie ciazy. Nie tlumaczyla, czemu maja sluzyc badania, ktore wykonywala. Na nasze obawy o ciaze skwitowala stwierdzeniem: "jak sie cos bedzie dzialo, to wtedy zrobimy badania". Nie tak powinna wygladac wizyta u profesjonalisty.

DOŚWIADCZONY DOKTOR, KOMPETENTNY , CIERPLIWY , DYSPOZYCYJNY CZASEM- CO DLA MNIE JEST WAŻNE ( ODBIERA TEL. NAWET W URLOPIE) SZCZERZE POLECAM .BEATA MITRĘGA MIĘDZYCHÓD

Byłam operowana przez pana doktor, jak równiez leczona. Jest niesamowita, kochana, empatyczna, no i przede wszystkim ma niesamowitą intuicję i wiedzę. bardzo, lae to bardzo polecam.

Lekarz którego mogę polecić wszystkim Paniom,które mają kłopoty ze zdrowiem.Jest super i przy niej nie czuję się skrępowana,duża wiedza,kompetencja nie robi niczego byle tylko odwalić.

Gorąco polecam.zawsze wolałam chodzić do lekarzy mężczyzn ale od kiedy poznałam Panią Doktor wszystko się zmieniło.Bardzo sympatyczna,kompetentna i delikatna.Naprawde super !

Wizyta u lekarza tej specjalności jest dla mnie zawsze trudna i krępująca.Przy p.dr.nie czuję zakłopotania i podejście do pacjenta sprawia,że czuję się swobodnie.Wiedza na wysokim poziomie.

bardzo miła, ale trochę za mało wyjaśnia pacjentce i wydaje mi się, że strzela w ciemno z lekami...