lekarz Ewa Pawlęga

2,4
2,4
2,5
2,9

Podobnie jak w przypadku jednego z komentarzy wcześniej, nie jesteśmy w stanie ocenić kompetencji lekarza. Dziecko nie zostało skonsultowane. Jednak możemy podzielić się króciutką historią "wsparcia" ze strony lekarz Ewy Pawlęgi. Dziecko 10-cio miesięczne po katarze, w dość dobrej formie, jednak cały czas łapało się za małżowinę uszną. Być może woskowina, być może jakieś zapalenie, tego nie wiemy... Udajemy się do naszej przychodni (na szczęście już zmieniliśmy) przy ul. Ostrołęckiej 4 w Warszawie, w celu krótkiej porady i "zajrzenia" do ucha. Pani lekarz zapytana przez pielęgniarkę czy zechce obejrzeć, odpowiedziała, ...

w celu krótkiej porady i "zajrzenia" do ucha.
Pani lekarz zapytana przez pielęgniarkę czy zechce obejrzeć, odpowiedziała, że absolutnie "rzucić okiem" nie może, bo pierwsze przyjęcia małych pacjentów ma dopiero od 11.00 (wskazała na swój zegarek), a wcześniej "ma co robić". Tyle z "pomocy".
Walka o podwyżki..., a tu "czy się stoi czy się leży". Nie było mowy nawet o jakiejkolwiek trosce, empatii i etyce lekarskiej". Nie polecamy!

Bardzo nieuprzejma, zarozumiala i zimna Pani Pediatra. Diagnoza na dodatek nie trafiona! Nie polecam !!!

Kompletny brak empatii, bardzo zarozumialy pediatra, nie trafiona diagnoza, pierwszy i ostatni raz, NIE POLECAM !!!!!!

Pani doktor zgarnęła 250 zł za wizytę domową. Nie rozpoznała anginy u dziecka. Dodatkowo źle wypisała receptę nie mogłam jej zrealizować w aptece. Nie polecam!

Zdecydowanie odradzam- Doktor przepisała lek w 3 krotnie wiekszej dawce niż jest dopuszczalna dla maluszków ( 11 miesiecy); na kolejne 2 leki otrzymałam dawkę wg ulotki dla 11 nastolatka...

Nie będę oceniać kompetencji, bo niestety moje dziecko w ogóle nie zostało przyjęte przez Panią Doktor. Odmówiła, chociaż dziecko miało uporczywy nieustający kaszel i bardzo się męczyło. Przyjechaliśmy pod koniec dyżuru i to było powodem odmowy. Bardzo prosiliśmy o pomoc, ale niestety nie uzyskaliśmy jej. Osobiście jestem rozczarowana taką postawą lekarza.. Sama wykonuje zawód zaufanie publicznego i nigdy nie odmawiam.. jeżeli mogę komuś pomóc. Lekarka, do której regularnie chodzi nasze dziecko, nigdy nam nie odmówiła. W tym dniu niestety jej nie było. Nie życzę Pani Doktor źle, ale myślę że ...

Osobiście jestem rozczarowana taką postawą lekarza.. Sama wykonuje zawód zaufanie publicznego i nigdy nie odmawiam.. jeżeli mogę komuś pomóc. Lekarka, do której regularnie chodzi nasze dziecko, nigdy nam nie odmówiła. W tym dniu niestety jej nie było. Nie życzę Pani Doktor źle, ale myślę że nieprzychylność powraca i najczęściej ze zdwojoną siłą..

Bardzo dobry lekarz z synem ostatnio byliśmy, trafna diagnoza, wizyta krótka ale konkretna. Szkoda że tak mało jest takich lekarzy.

Bardzo konkretna osoba, szybko wskazuje prawidłową diagnozę, poleciłem ją znajomy także byli zadowoleni.

Pani Pawlęga leczy mojego syna od urodzenia i moim zdaniem to konkretny lekarz! Ona ma badać i pomóc a nie uśmiechać się i głaskać po głowie... U nas zawsze dobra diagnoza i najważniejsze kontroluje dziecko w czasie choroby czy przypadkiem nie jest gorzej! A co do czasu trwania wizyty to jest krótko, zwięźle i na temat! Po co siedzieć po 20 min w gabinecie z zarazkami... Po za tym nigdy nie odmówiła przyjęcia kiedy nie było już numerków! Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Witam, odradzam tego lekarza. Służba zdrowia w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Ja, jako laik medycyny wiedziałem od razu po wizycie tego lekarza, że nie ma pojęcia o medycynie. Po 1 minucie badania mojej córeczki stwierdziła, że ma zapalenie ucha. Po moim pytaniu jak to możliwe odpowiedziała, że najczęsciej u dzieci (moja córka ma 14 miesięcy) zapalenie ucha występuje przez katar. Powiedziałem, że moja córka nie ma kataru, a Pani doktor stwierdziła, że najczęsciej jest to przez katar. Zapisała antybiotyk i kazałą szybko podać mojej córce. Nie podałem antybiotyku ...

Witam,
odradzam tego lekarza. Służba zdrowia w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Ja, jako laik medycyny wiedziałem od razu po wizycie tego lekarza, że nie ma pojęcia o medycynie. Po 1 minucie badania mojej córeczki stwierdziła, że ma zapalenie ucha. Po moim pytaniu jak to możliwe odpowiedziała, że najczęsciej u dzieci (moja córka ma 14 miesięcy) zapalenie ucha występuje przez katar. Powiedziałem, że moja córka nie ma kataru, a Pani doktor stwierdziła, że najczęsciej jest to przez katar. Zapisała antybiotyk i kazałą szybko podać mojej córce. Nie podałem antybiotyku i okazało się, że była to trzydniówka. Szkoda, że oprócz pieniędzy nie interesuje tego lekarza nic innego. Mój dziadek był lekarzem i jako mały chłopiec słyszałem, że medycyna w Polsce idzie na złe tory. Nie wiedziałem wtedy, że aż na tak złe. Będę walczył z lekarzami, którzy są niedouczeni i nie mają pojęcia o podejsciu do pacjenta, w szczególnosci takiego małego.