lekarz Ewa Pilarska

Witam wszystkich !!! Pani Doktor zawsze była miła i uprezjma lecz niestety założyła ma wkładke domaciczną nie robiąc mi usg oraz bez jakiegokolwiek antybiotyku po założeniu.Zrobiły mi sie olbrzymie torbiele w jajniku,lekarze rozkładali ręce,podejrzewali nowotwór,byłam kompletnie załamana,na szczęście nic złego się nie okazało.Pani doktor to co zrobiła a właściwie tego czego nie zrobiła ,inni lekarze gin. określili za brak kompetencji lub..... Już nigdy w życiu nie pójdę do tej pani.Pozdrawiam

DR PILARSKA jest wspaniałym lekarzem zawsze uśmiechnięta i pomocna. Ma w sobie wiele empatii, wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje. Niesamowita lekarka!!!!! Polecam.

DR PILARSKA jest wspaniałym lekarzem zawsze uśmiechnięta i pomocna.

Podpisuję się pod opinią poprzedniczek - Pani dr jest przemiłą kobietą, polecam szczególnie na pierwsze wizyty. Jest zabawna, miła i delikatna. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom. Wszystko wytłumaczy, przedstawi różne opcje. Chodzę do niej juz z 7 lat. Prowadziła moją ciążę - synek urodził się zdrowy tydzień po terminie. Przez całą ciążę czułam że jestem pod fachową i kompetentną opieką. Pani dr ma 2 wady - często się spóźnia :) i jest bardzo dobrym, stąd obleganym lekarzem - na wizyty trzeba się umawiać z wyprzedzeniem a i w poczekalni przyjdzie posiedzieć, więc bierzcie panie ze sobą książki, gazety żeby się nie nudziło. Pozdrawiam Panią Ewę!

Byłam u doktor Pilarskiej pierwszy raz kiedy po pobycie w szpitalu wykryto u mnie torbiele na jajnikach. Pani doktor nawet mnie nie przebadała, zrobiła tylko usg, które miałam za darmo w szpitalu i skasowała 100 zł mówiąc, że to i tak jeszcze mało. Doktor jest bardzo miła, ale nie polecałabym jej ;)

Pani Ewa jest znakomitym ginekologiem i wspaniałym człowiekiem! Prywatnie dostałam się praktycznie od razu. Potwierdziła moją ciążę i zapytała, czy chcę być prowadzona przez Nią. Oczywiście, że chciałam! Całą ciążę byłam prowadzona przez Panią Ewę z NFZ. Jest to lekarz, który wie co robić. A w dodatku, jeżeli chodzi o termin porodu- było dokładnie tak, jak wyznaczyła Pani doktor ;) Super!

Całą ciążę byłam prowadzona przez Panią Ewę z NFZ.
Jest to lekarz, który wie co robić.
Super!

bez komentarza ;/ p. Pilarska ,nie pomogła mi przy bulach brzucha ,które występują u mnie podczas miesiączki ,żadne tabletki nie pomagają /

POLECAM!;) Pani Pilarka wyleczyla mnie z bardzo powaznej choroby z czym inny lekarz nie mogl sobie poradzic ;) Jest bardzo delikatna i mila ;)

Pani Ewa jest znakomitym ginekologiem! Polecam serdecznie tę lekarkę wszystkim kobietom, nie zależnie od wieku! Młode dziewczyny, jeżeli macie przed sobą pierwszą wizytę, to naprawdę polecam panią Ewę Pilarską! Jest zabawna, miła, kompetentna i znakomicie rozładowuje stres i napięcie. Po wejściu do gabinetu wszystkie niepokoje i stresu zostają za drzwiami :) :) :)

Bardzo znakomita pani doktor,swietnie doradzi,wysłucha,kompetentna osoba,zdecydowanie polecam

Chodziłam od dłuższego czasu do lekarza ginekologa,ale nie potrafił mnie wyleczyć od 1,5 roku.Ciągle podawał mi te same leki i zupełnie mi nie przechodziło,ciągle też ile razy wracałam z tym samym problemem to nie bardzo się tym przejął tylko wciąż wciskał mi je.W końcu popytałam znajome,które znają jakiegoś dobrego lekarza i z pełną gwarancją poleciły mi tą panią Ewę.Spowodowała u mnie wielkie zadowolenie,ponieważ i tłumaczyła nawet w dość zabawny sposób i podała mi skuteczne leki,które mi pomagają w leczeniu tak przewlekłej choroby także potrafiła mi bez problemu powiedzieć co mi dolega.Poza tym czas który mi poświęciła(ponad 30 min.) także różni się od czasu,który poświęcał mi tamten lekarz(ok.max 10 min.),a to tylko dlatego,że miałam dość poważne choróbsko,którego ciężko się pozbyć...Z pewnością poleciłabym,a co więcej polecałam i polecam wciąż