lekarz Ewa Rytwińska

2,2

Nie polecam Pani doktor!! Nie uprzejma, potrzebowałam receptę, która została źle wystawiona przez innego lekarza. Pani doktor na mnie naskoczyła że ona nie jest moim lekarzem prowadzącym i recepty nie może wystawić. A potrzebowałam zastrzyków, które muszę przyjmować w ciąży a mi się kończyły.

Miałam niestety przyjemność trafić na panią doktor w szpitalu- która czepiała się wszystkiego, szczególności niezwiązanego z leczeniem, jest niemiła,oschła, zero empatii. Nie mogę stwierdzić kompetencji Pani doktor,gdyż na szczęście nie urodziłam na jej zmianie.wspolczyje kobietom rodzic przy niej - mimo że słyszałam że jest osobą, która trzeźwo myśli i podejmuje bardzo trafne decyzje.nie zdecyduje się więcej na poród w szpitalu gdzie ona pracuje - chyba,że będę umówiona na planowy zabieg i będę wiedzieć, że na nią nie trafię .

Świetny specjalista, pasjonatka, zależy jej na pacjentkach. Zachęca do badań profilaktycznych. Uważa że w XXI wieku kobiety nie powinny umierać na raka, dosadnie to tłumaczy. Polecam w 100%, świetny lekarz.

Niesamowicie niemiła osoba, która nie powinna mieć kontaktu z pacjentami. Omijać z daleka, aż dziw że ktoś taki pracuje w szpitalu

Szkoda słów. Ta pani doktor prawie wpędziła moją babcię do grobu oraz wzięła pieniądze od emerytki za nic. Gdyby nie pan doktor Komorowski strach myśleć co mogło by się wydarzyć. Jest mi strasznie przykro kiedy tylko pomyślę o tym jak potraktowała moją babcię. Zero empatii, zero pomocy, ale pieniążki chciało by się brać.

Z gorszym lekarzem nie miałam doczynienia, a było ich wielu. Ta kobieta nie ma za grosz szacunku do pacjenta. Jest po prostu bezczelna. Na moje nieszczęście była przy porodzie mojego dziecka. Trauma do końca życia. Ta kobieta zamiast pomóc mi urodzić chciała mnie dobić swoimi bezczelnymi tekstami, krzykiem, obrażaniem, wyśmiewaniem. Gdybym kolejny raz rodziła i ją zobaczyła to bym uciekła ze szpitala.

Lekarka dokładna w badaniach, ale niestety charakter ma okropny. Pacjentka czuje się nikim przy niej ! Poszłam już ostatni raz na badania na NFZ do przychodni. Pacjentka: mama dwóch nastolatek

Pacjentka: mama dwóch nastolatek

Bardzo niemiła osoba. Wszyscy mnie Nią straszyli, żebym tylko nie trafiła na Nią przy porodzie i co... była. Podejście do rodzącej fatalne. Kiedy mówiłam mężowi, że już chyba nie dam rady, skwitowała, że może czas przestać być samolubnym, bo teraz dopiero będę codziennie zmęczona. Kilka innych komentarzy Pani doktor nie pomagały w porodzie. Komunikuje jedno, za chwilę mówiąc zupełnie co innego mając przy tym pretensje. Mężowi zarzuciła, że powoli krzyczę bo mnie głaska zamiast krzyczeć, żebym parła. Osoba zupełnie bez wyczucia i patrząca z góry.

Pani Doktor jest bardzo niekompetentnym lekarzem. Nie uznaje badań, które są w obecnych czasach standardem m.in usg genetycznego w czasie ciąży. Ma niedopuszczalne podejcie do kobiety z ciąży. Na każdej wizycie straszyła mnie nowymi chorobami. Gdybym jej uwierzyła i nie konsultowała się z innymi lekarzami, pewnie płakałabym po każdej wizycie. Naprawdę dziewczyny odradzam...

Pani doktor bardzo nieprzyjemna dla pacjenta myśli ze jest bogiem nie delikatna podczas odbierania porodu brak słów.